Błędy

A ja mam pytanie. Dlaczego w prywatnym komunikatorze, jak klikne na "Sent Items" to pisze, że folder jest pusty. Pamietam, że w Królestwie automatycznie zapisywało wysłane wiadomości. Ktoś jeszcze tak ma, czy jestem sam?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Funkcja "nowe posty' nie działa najlepiej. Kiedyś było tak, ze jak post przeczytany to juz sie nie pokazywał, tak samo moje wlasne osty sie tam nie pokazywaly. A biorac ruch na forum to zazcyna być cieżko (2 strony nowych postów o 13!).
Odpowiedz
Nie wiem czy to błąd, ale....... ;p

Game Exe Najnowszy temat, o co w tym chodzi ??? Bo tematy które się tu pokazują są zwykle przestarzałe i stare. Ja bym wywalił lub naprawił. I tyle mojego biadolenia
Odpowiedz
Wcięło SB


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Oct 7 2005, 08:34 PM napisał

Wcięło SB

[post="36777"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Krótko i treściwie ale ja mam tem sam problem...Czyżby kolejny wirus/błąd/robak?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mam (nie wim czy tylko ja) problem, że gdy klikam 10 Największych Gaduł w ogóle pisze mi "Parse error: parse error, unexpected T_STRING in /home/rpg/public_html/forum/sources/memberlist.php on line 69" i białe tło...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Mam to samo. Przy kliknięciu na 10 największych gaduł wogóle pojawia sie ten error...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Gdy wyświetla się profil użytkownika - swój lub czyjś, to nie widać niektórych z kontaktów: tlena, jabbera, gg, akuku, skype.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ten problem był już kiedyś tu chyba poruszany. Mianowicie: po kasacji posta licznik stoi w miejscu. Nie cofa sie o jeden, tylko wskazuje tak samo jakby ten post jeszcze był.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hehe sprytne.

Ale cóż znalazłem kolejne błedy...

1. Gdy się odpowiada to można wstawić ikonkę postu. No wlaśnie... tylko, że problem w tym iż zamiast emotek są czerwone krzyżyki na białym tle (przynajmniej u mnie)

2. Teraz chodzi o komentarze. A mianowicie gdy zalogowalem sie na stronie glównej to i tak gdy skomentowałem newsa zostałem podany jako Anonymous.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
zasadniczo to wcięlo (przynajmniej mi) całą grafikę forumową. Wszystkie przyciski, loga i czesc avatarów.
Odpowiedz
Ponawiam mojego posta. W panelu użytkownika nie widać danych związanych z komunikatorami (tlen, jabber, gg itp.). Brakuje pól.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Podobnie jak Medvih - zostaję wylogowana przy każdym przejściu do innej strony/tematu/strony głównej.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
U mnie wszystko gra z SB i są Polskie znaki.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...