[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka

Jeśli nie uda się zacząć partii z Noceo w któryś z tych dni to ja bardzo chętnie zagram. Jeśli będę w stanie bo w sobotę mam do pracy na 4:30 rano, a w niedzielę 5:30
Odpowiedz
Właśnie skończyłem partię z Noceo i tym razem udało mi się odnieść zwycięztwo Jak Kuro masz czas to możemy dziś jeszcze coś zacząć... albo ktoś
Odpowiedz
Zwycięztwo?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Gorąco zapraszam również teraz w moje cieplutkie progi

Odnotowuję niniejszym zwycięZtwo, które Yog odnieść.

[Dodano po 21 godzinach]

Tabela i terminarz uaktualnione..

Proszę zapoznać się z terminami, umówić, sprawdzić poprawność rozpiski.

[Dodano po 19 minutach]

noceo - pytanko:

SPOILER
Odpowiedz
Uuu... nigdy nie grałem przeciwko Cytadeli. Zgadamy się z Kurem na spokojnie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie mam partii na ten tydzień wedle terminarza, ale jak ktoś by chciał zagrać jutro około 11 to ja mam nieco czasu i masę chęci

[Dodano po 15 godzinach]

Ktoś, coś?
Odpowiedz
noceo - czekam na Cię i Twe deklaracje. Mam jutro dzień luźniejszy, zwłaszcza po południu.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia środa, 19 listopada 2014, 02:42 napisał

noceo - czekam na Cię i Twe deklaracje. Mam jutro dzień luźniejszy, zwłaszcza po południu.


Jutro po południu odpada, mam zajęcia. Najpewniej znajdę czas w sobotę albo niedzielę... Co sądzisz o tych dniach?
Odpowiedz
Raz jeszcze gratuluję.

Walczyliśmy ze 3 razy i za każdym razem rozbijałem się swoim mega nierozwiniętym bohaterem jak fala o skały. Nic, nic, nic. Nie wiem, jak na tak jałowiej mapie miałeś 21 ataku i 26 obrony przy moich 6 ataku i 7 obrony. Prawie żadnych potworów dookoła, by robić szkielety, nierozwinięta jakakolwiek magia, żadnych kopalń, nic, dupa wyjątkowo głęboka i śmierdząca. Zupełnie jakbym golasem rzucał się na uzbrojonego po zęby kolesia.

Szacuneczek.

[Dodano po 5 minutach]

Od razu podrzucam bonusik z rozgrywki z Noceo, żeby wszystko aktualne było:

SPOILER
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ło kierwaaaa, pozamiatane. Mój wacek miał 6 lvl.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Myślę, że niedziela będzie dla mnie najwygodniejsza, zapewne około 16 lub podobnej pory poobiedniej.
Odpowiedz
Graliśmy z Tamcem i cholerne szczęście głupiego mi się przytrafiło i wskutek misternego planowania, miesięcy opracowywania taktyki, wysyłania legionów szpiegów walczących z Całunami Ciemności, i wskutek wdrażania Skoordynowanej Akcji Natychmiastowego Uderzenia pod tytułem: "Miejskie Portale na ekspercie są OP" udało mi się przypadkiem wygrać. Obywatel Tamc przyznał się do zarzucanego mu czynu, co też niniejszym przedstawiam

Odpowiedz
Jeśli jesteście ciekawi, jak można przegrać 3 Nekropoliami z 1 Bastionem, kupcie mą książkę pt. "Jak dać się wydymać śmiertelnikowi?".
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...