[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka

W sumie faktycznie były blisko siebie, ale odgrodzone pasmem gór (stąd moje zdziwienie na początku, że są rozdzielone), więc gdybyś zaatakował któryś z nich, armia z drugiego była by nieopodal, ale jedyne, co by mogła zrobić, to tylko obserwować starcie. Na eskapadę wybrałem się armią z jednego z nich.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tak i zbiłeś mnie na kwaśne jabłko Ja kombinowałem jak zebrać moją armię do kupy, już nawet miałem wszystkie szkoły magii i Town Portal... ale wpadłem pod Twoją armię pędzącą na poznanie świata
Odpowiedz
Ło kurna, to całe szczęście, że w porę usłyszałem o szwendającym się po północy szalonym księdzu, który nie lubi nieumarłych, bo potem niechybnie zebrałbym bęcki.

[Dodano po 9 godzinach]

Pyknęliśmy sobie z Shaverasem i wygrał, także gratuluję.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
mówiłem żeby wyjść z miasta No ale po prawdzie to poszczęściło mi się w magii ziemi i spowolnieniu/tarczy/kamiennej skórze, jak zawsze cholera wie co też Bogowie Losowości będą łaskawi zaserwować w gildii magów
Odpowiedz
A to o to Ci chodziło, żeby równe szanse były? Ależ ja głupi jestem, nie zrozumiałem w ogóle.

~~

Obustronnie uznaliśmy tę partię za sparing i rozegramy właściwą we właściwym czasie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ok, jestem dla chętnych jakby co
Odpowiedz
Bedę w domu w ciągu godziny, gotów do dewastacji.
Odpowiedz
Nie, po prostu masz jeden mecz mniej i rozegrasz go później awansem, bo w ten sposób każdemu wypadnie 1 wolny los.

[Dodano po godzinie]

Dziękuję uprzejmie Shaverasowi za grę Zaczęło się ostro i tak też skończyło - niestety, przygraniczny blizkrieg z dwutygodniową kampanią agresywną to nie najlepsza strategia przeciw Inferno, co miałem przyjemność zaprezentować

[Dodano po 5 minutach]

Tabela i terminarz uaktualnione.. Proszę spojrzeć, czy wszystko się zgadza i czy nie pogubiłem się w dodatkowych pojedynkach

[Dodano po 51 minutach]

Kolejnym śmiałkom moje demony powiedzą to samo:

https://www.youtube.co...?v=_p73PZIDQuA

Odpowiedz
w końcu po milionowej próbie powtarzania bitwy się udało! przynajmniej częściowo zmazazałem z siebie dzisiaj skazę na honorze po skopanym tyłku przez Illidana i 5(pięciu!) ifrytów

Odpowiedz
Centaury by tego z pewnością nie przeżyły. Zapalmy znicze nad poległymi elficzkami [*]
Odpowiedz
Gorąco powitam wszystkich ewentualnych chętnych
Odpowiedz
Powołajmy komisję śledczą!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
I jak ta bonusowa walka się układa?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...