[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka

a widok niestrzeżonych przez nikogo kopalń wywołuje u ludzi strach i zaniepokojenie, że coś tu musi być zdrowo nie tak
Odpowiedz
Tja, jak nawiedzone kopalnie w dwójce.

[Dodano po 2 godzinach]

Hmm... Panowie Shaveras i Kurak: powiem tak - nie wiem Mnie podesłany zapis otworzył się bez problemu i bez problemu rozpocząłem walkę, również bez problemów dalej ją prowadząc. Popróbujcie wspominanych wcześniej wygibasów, bo sam plik zapisu jest bez zarzutu, podobnie zatem jak i Wasze wersje gry.

Jeżeli nadal nie uda się Wam z jakiegoś względu, podejmijcie decyzję, czy wolicie podejść do gry od nowa, czy przekładacie to starcie na inny termin, czy ogłaszacie remis. Bardzo ewentualnie, jeżeli chcecie uzyskać rozstrzygnięcie (w końcu niby o to chodzi), spróbujcie opcji szybkiej walki. Jeśli wówczas gra się nie wywali, przeprowadźcie, ja wiem? 10 prób? I wyciągnijcie średnią.

Jedyny problem techniczny, który przychodzi mi do głowy, to pliki audio. Jeśli wszystkie wcześniejsze motywy nie poskutkują, wyłączcie obaj muzykę i dźwięki, może dżingiel otwierający walkę u któregoś z Was wywołuje zwieszkę.

[Dodano po 2 minutach]

I do cholery ciężkiej - niech mi ktoś wyjaśni tego Tazara z 70 punktami magii i ósemką Mocy!!!
Odpowiedz
A co mam Ci tu wyjaśniać Też bym wolał mieć ósemkę siły niż mocy:P Gra losowo porozrzucała bonusy do mocy, więc mój Tazar jest bagiennym nerdem. A punkty magii to z artefaktów;p

Jako, że nie będzie mnie do wtorku, chciałbym przesunąć termin naszej walki na przyszły tydzień - zaczniemy w miejscu, w którym skończyliśmy. Ja do tego czasu skołuję sobie instalkę, bo swoją gdzieś posiałem, i przeinstaluję u siebie (reinstalacja Shaverasa nic nie dała). Ten bug jest o tyle dziwny, że czasem komputer wykonuje w trakcie walki ruch za nas - rzuca czar, przemieszcza jednostkę, omija turę itd. No a czasem wskazuje każdemu z nas, że ruch należy do przeciwnika.

Tak czy siak - zobaczymy jak to będzie. Może w ostateczności spróbujemy tej szybkiej walki, ale nie wiem na ile to będzie sprawiedliwe. Komputer jest przecież durny i stosuje taktykę "na pohybel"
Odpowiedz
Owszem, jest durny na maksa i ma w algorytmie określoną proporcję strat, których małpa nigdy by nie poniosła. Ale autowalka w walce dwóch ludzi?! :O To jest chyba technicznie niemożliwe... Ale jak widać, jednak tak

W takim razie policzcie się w przyszłym tygodniu, o ile wyrobicie się z kolejną parą. Tymczasem ja zostaję otwarty na wszelkie batalistyczne propozycje, bo narobiłem sobie apetytu, a nie mogę nawet powiedzieć, że obszedłem się smakiem, bo raczej niesmakiem.

[Dodano po 21 godzinach]

Tamc. - Taj
noceo - zurikata

Panowie, co z Wami i Waszymi walkami?
Odpowiedz
Tamc. - Taj

Wydaje mi się, że się umówiliśmy na poniedziałek na "po 14".
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ale nie masz pewności?

Ok, miejmy nadzieję, że się wyrobicie z dwoma grami w tygodniu.
Odpowiedz
Czekam na potwierdzenie.

Ja spokojnie znajdę czas na dwa starcia.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wiktulu!

Właśnie napisałem do mojego przeciwnika z zapytaniem, jednocześnie liczę, że da mi znać najszybciej jak będzie mógł.
Odpowiedz
Leży to w jego interesie. Ponieważ Ty się odmeldowałeś, w wypadku jego nieobecności on dostanie walkower i -1 punkt.

[Dodano po 2 dniach]

Shaveras i Kurak - jaka decyzja?
Odpowiedz
Nam się udało rozegrać partyjkę z Tamc.'em. Niestety poniosłem porażkę, ale sama rozgrywka była zacięta. Gratulacje raz jeszcze dla zwycięzcy i czekam na kolejnego przeciwnika

[Dodano po 17 minutach]

I jakby ktoś chciał to dziś chętnie zagram jakąś potyczkę awansem. Akurat złożyło się, że mam czas, a ostatnio trochę krucho u mnie z nim.
Odpowiedz
No my to raczej spróbujemy po długim weekendzie. W czwartek sprawdzaliśmy i wyszło jak wyszło (bez zmian), ale o tym pisałem. Ja mam teraz średni dostęp do netu, a jeśli jest, to kiepskiej jakości, więc nie mogę grać.
Odpowiedz
Pojedynek zurikata vs Noceo własnie wystartowała. Rozgrywane są pierwsze tury, podchody, schadzki i zasadzki.
Odpowiedz
Bardzo dziękuję.

Taj niczym hobbit - wyrósł przed zamkiem spod ziemi. Partyjka faktycznie niczego sobie, bawiliśmy się przednio.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Niebawem zaktualizuję listę, tylko poskładam planszę po rozgrywce w "Runewarsy"
Odpowiedz
Partia rozegnana. Poniżej screen potwierdzający wynik partii:
SPOILER

Odpowiedz
Okej, już uaktualniam i losuję kolejne. Niestety, za sprawą sytuacji losowej, Costly musi wycofać się z rozgrywek i teraz nie wiem, co dalej z tym zrobić. Ale zaraz się dowiem.

[Dodano po 27 minutach]

Tabela i terminarz uaktualnione. Ze względu na wymuszoną dyskwalifikację Costly'ego wraca mechanizm wolnego losu, który można wykorzystywać w myśl punktu 8. regulaminu.


Shaverasie - sam nie umiem określić jednoznacznie, którego dnia będę na pewno dostępny. Jak wygląda u Ciebie sytuacja?
Odpowiedz
Nie licząc tego jednego dnia kiedy będziemy jeszcze próbować z Trzecim Kurem to w zasadzie wszystkie wieczory powinienem mieć wolne, także w razie czego jest szansa, że się po prostu dostosuję No i zawsze jest jeszcze 11 listopada czyli wolny cały dzień
Odpowiedz
No właśnie dziś będę wiedział dokładniej, co robię jutro. Ale też możliwe, że po treningu wrócę i będę wolny, domyślnie po 20, więc jeśli się spotkamy tutaj, to możemy rozpocząć.
Odpowiedz
Pyknęliśmy z zurikatą.

SPOILER


Dziękuję za przyjemną i sympatyczną rozgrywkę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Również dziękuję za przyjemną rozgrywkę

Widzę, że miałeś o wiele lepiej usytuowane zamki niż ja, moje były na dwóch różnych końcach mapy
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] HoM&M3 3, czyli odgrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...