[GIII] Multiplayer

Co do Gothica III, to niestety nie zanosi się na multiplayera, w każdym razie autorzy nic nie ogłaszali. Ciekaw jestem, co wy uważacie na temat multiplayera w Gothicu. Czy to dobry pomysł, a może całkowicie popsułby klimat gry. Zachęcam do rozmowy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Przewieść Ehh... Kto by nie chciał spotkać się z przyjaciółmi w tawernie, powspominać stare wyprawy, obmyślić nowe. Zbierać potężne, legendarne artefakty, organizować rejzy na tereny orków. Swoją drogą sprawa trybu multi w serii Gothic była niejednokrotnie omawiana, na tym czy innym forum o podobnej tematyce. Obecnie gry przeznaczone są albo dla jednego gracza, albo dla zabawy online. Wtedy starania twórców mogą skupić się na jednym, konkretnym aspekcie produktu. Moim zdaniem, najlepszym wyjściem byłoby wydanie Gothic MMORPG. Tylko czy fani zaakceptują takie posunięcie...
Odpowiedz
Właściwie pomysł Gothica MMo wcale nie jest taki zły, tylko musiałby się za to wziąć ktoś, kto takie rzeczy potrafi i nie zwali, bo świat jest do tego wspaniały. Ale musiałoby być wszystkiego więcej, by wszyscy byli zadowoleni Fajnie by było zagrać z kimś, jakiegoś duelka, albo coś...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Fani raczej powinni być zadowoleni. Niegłupi pomysł z Gothic MMORPG. Moze po Gothicu 3 Pirania Bytes zdecyduje sie na taki projekt. Pozostaje tylko czekac...
Odpowiedz
Właśnie
Najpierw niech zakończą prace nad GIII, wydadzą perełkę fabularnie kończącą serię [bo i tak ma, niestety, być ]. A wtedy niech w wielkiej tajemnicy wydadzą MMO Gothica - wyobraźcie sobie ten shok fanów ;p
Osobiście jestem za - ale niech zrobią to dobrze, choćby i parę lat, ale niech to będzie cud, miód i orzeszki, a nie gniot wsechczasów...
Odpowiedz
Gothic MMORPG? Niezły pomysł, ale żeby był osdzony w ogromnym świecie Gothica 3. Zgadzam sie z Finkiem w tym, zeby najierw zakończyli G3, ale nie zgadzam się z tym żeby robili latami GMMORPG Niech zrobią to jak najszybciej (3 lata góra ) i jak najlepiej.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Na GS(Gothic Site link w moim profilu) pojawił się kilka miesiecy temu news o grupie która pracowała nad multiplayerem do Gothica. niewiem czy coś z tego wyszło.
MMO to świetny pomysł ale oby nie płatyn
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Fajnie by było sobie pograc z kimś w GOTHICA III. Np jedni by bronili twierdze a drudzy atakowali .Albo jakos inaczej . To bybyła frajda.Ale jak narazie musimy czekac na Gothic III
Odpowiedz
Niestety, ale zrobienie multiplayera do Gothica jest bardzo trudne. Trzeba by Zmienić system walki, bez nacelowania na jedego potwora, a także większe możliwości podczas dueli, bo spotkanie maga z paladynem może się kiepsko skończyć dla paladyna. Pewnie by nawet nie doszedł, dostał by ze 3 Tchnienia Śmierci i papa. Poza tym świat jest za mały na więcej postaci. To już by była nowa gra nastawiona tylko na multi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
ciekawe by było gdyby w Gothic,u III był multiplayer. ale dręczy mnie pytanie czym różniły by się postacie w grze? jak myślicie? :?:
Odpowiedz
To jest kolejny problem. Wszyscy tą samą postacią grać nie mogą, więc powstałoby dużo więcej nowych. Nie miałyby one żadnej historii, byłyby bezbarwne. Musiałoby się pojawić dużo większe zróżnicowanie w obrębie klas, bo praktycznie są tylko trzy możliwości rozwoju. Jednak najważniejszy jest ten wygląd.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
I oczywiście żadna postać nie mialby takich genialnych tekstów jak Bez :roll: Chyba, że by zrobili małe servery i wyłączyli postać Beza. Wtedy można byłoby grać Lesterem, Gornem, Diego i resztą... Mogłoby byc nawet ciekawie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wyobrażenie sobie Gothic Online jako cos na kształt WoW czy Guild Wars jest wizja niezwykle ciekawą, aczkolwieg bądżmy realistami (narazie). Phirania oficjalnie w jednym z wywiadów oświadczyła, że wersji Online nie będzie przy okazji Gothica 3. Cały wysiłek jest wkładany w wersje singleplayer (i bardzo dobrze). Ale pomażyc zawsze można
Odpowiedz
Ciekawi mnie to, że nawet jeśli by taki wyszedł nie od studia ale graczy (przykład Morrowind) to nie zsytał by on takiej sławy jak byłby odrazu z MP. Możliwe, że potem dostepna będzie osobno wersja G:Online w świecie G3...ale to MOŻE...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jest to Bardzo dobry pomysł zwłaszcza jakby zrobili przechodzeni zadań razem z tym, że potwory i ludzie byliby trudniejsi.

[Dodano po chwili]

CZajcie taka fajna gra:Gothic-RPG i nie ma w niej "multiplayer"?!!
Ktoś jak zaczyna(-ł) po raz pierwszy nie zwracał na to szczególnej uwagi, lecz teraz tak dziko. Włączasz g2 NK, a tam brak opcji "multiplayer"!!!! Szkoda nie??
Odpowiedz
cs mi sie o uszy obiło, ze ma pwostac dodatek, który ta opcje bedzie dodaał.. ale to jest tylko plotka.. choc kazda plotka ma w sobie ziarnko prawdy...
Odpowiedz
Było by zawaliście np ide se przez nordmar a tam grupa buntowników z imionami a postacie można by było se wybrać np ja bede z twarzą thorusa a inny z samuela nie i by było cool
Odpowiedz
ciekawie by było gdyby zrobili gothic mmo (gothic 1).Jestem ciekaw jak by wyglądała kolonia w multiplayerze
\tylko dużo serwerów musiało by być bo g1 małe jest
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Mały świat dla mnie byłby plusem Po prostu rzygam dużymi światami i krążeniem po nich stale. Jeśli kiedyś by zrobili mmo to na kontynencie(choć świat też nie jest duży).
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Fajnie by się grało w GIII multiplayer... Gdyby był tryb multiplayer bym zrobił:

1. Własny klan.
2. Wybranie gildii(Orkowie, Asasyni itp.)
3. Najazd grupy ludzi na duże zbiorowiska potworów.

To by była rozrywka...
Odpowiedz
← Gothic

Multiplayer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...