[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Co powiecie na utworzenie działu "Opowiadania" na stronie? KAżdy mógłby tam opublikować swoje wypociny, czy też natchnienie, oczywiście w tematyce Fantasy. Na początek możnaby wybrać kilka opowiadań z forum, oczywiście za zgodą autorów Co na to admini i userzy?
O ile mi wiadomo to taki pomysł się ciągle kolebie w głowie Nazina i w końcu kiedyś zostanie zrealizowany.
1. czas na forum jest o godzine do tylu
2. znowu jest stary skin ustawiony jako domyslny
3. jak wchodzilem na stronke z kompa w pracowni to wyrzucał jakis blad w oskryptowaniu. chyba powinno sie cos z tym zrobic. komp jest co prawda dosyc szmelcowaty ale chyba nie powinno wyrzucac bledów skoro wszystkieinne strony chodza poprawnie
Mam pytanie. Czy odrzucona została propzycja stworzenia oddzielniego dzialu w Karczmie dla tematów powiązanych z wyborem pań? Chodzi o np. Britnej vs Chagilera itp. Był to dosyć konkretny temat i ciekawa zabawa.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Proponuję usunąć forum "Zin Internetowy - Magazyn Gameexe". Pomysł z deczka chybiony, tudzież zabrakło chęci i zaangażowania.
Sugestia do serwisu:

Zmieńcie w końcu te 3 okna z obrazkami na coś bardzie aktualnego. Bo niby to centralna część stronki a chyba od pół roku jest taka sama.

Aha i tło mi się nie podoba Może coś pomyśłe nad tym jak będe miał chwilę,
Juz wczoraj mialo byc zmienione ale Nazin jak widac zapomnial o tym co konieczne
1. Umożliwić przeglądanie starych newsów.
2. Wprowadzić podział (jakieś kategorie) dla newsów
3. Wywalić ikone/link do zinu
4. Zmienić te obrazki (Kotora i wiedżmina)
Ekh, obrazki zmienic łatwo, ale potrzeba takze materiałów pod postacią artykułu
Ja wiem, że łatwo ale artykułów mamy dużó i można by tam jakoś rotacyjnie to zmieniać. A nie że od pół roku w centralnym punkcie strony jest to samo.

Użytkownik Ekhtelion dnia Dec 26 2005, 12:12 PM napisał

1. Umożliwić przeglądanie starych newsów.
2. Wprowadzić podział (jakieś kategorie) dla newsów
3. Wywalić ikone/link do zinu
4. Zmienić te obrazki (Kotora i wiedżmina)

[post="39278"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ad.1 To zrobie, po nowym roku
Ad.2 Podział jest tylko to wprawić, jak wyżej.
Ad.3 Będzie trzeba je uciąć
Ad.4 Tak jak napisał Strażnik, ale w sumie pomyślę nad losowym
Zaktualizujmy ankietę i dajmy o tym newsa na głównej, bo jakoś tak przechodzi ona bez echa...


Tonari no Totoro!
zieeeew.... zmienić te cholerne obrazki I umieścić link do artykułu w rysunku. Co się dzieje z newsletterm? Śmierć naturalna?

Cytat

Co się dzieje z newsletterm? Śmierć naturalna?


Także nie mam pojęcia Ja newsy wysyłam, żeby nie było...

Użytkownik Ekhtelion dnia Jan 24 2006, 11:57 AM napisał

Naizn co powiesz na to? http://reg.imageshack.us/content.php?page=syndicate

Może by coś takeigo umieścić na forum. Całkiem pzrydatne mogłoby by być

[post="39913"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Można Tylko gdzie dokładnie ?:>
Ciekawe... Jeszcze nigdzie się z tym nie spotkałem. A gdzie to umieścić? Chyba najrozsądniej będzie gdzieś, przy pisaniu posta, albo na głównej stronie forum na samej górze, jako forum i innym kolorem zaznaczyć.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Trzeba przejrzeć "Inne Gry", bo jest tam kilka cRPG i kilka tematów o tej samej grze.


Tonari no Totoro!
← Game Exe
Wczytywanie...