"najinteligentniejsza" Istota Na Ziemi...

Ale zabijanie kury na rosół to jedno a obdzieranie (żywcem... jakby im zależało zeby je zabić... to glupio brzmi ale po co jeszcze je meczyc obdzieraniem ze skory [te zwierzeta znasiem]) lisa ze skóry to drugie. Chociaz Rince tez ma duzo racji no i po co to jeszcze nagrywac?! ;/
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
a co jak robia rosol z takiej ktory to wpier ja obdzieraja z skory,a nie zawsze ja wpier zabijajac....a co krecenia takiego filmu to juz szczyt glupoty bo wyszlo na to ze nie dosc ze to robia to jeszcze dla ,,jaj" utrwalaja to na tasmie...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Naprawdę, jeśli człowiek jest w stanie wstawiać drugiemu drewnianą tyczkę zamiast kości udowej, wieszać za śledzionę, nabijać na pal, dusić własne potomstwo i chować je w beczkach a te w szafie we własnym domu, że innych rzeczy nie przytoczę, zabicie dzikiego zwierzęcia nie robi mu różnicy. Jak mówiłam, nie zaradzimy temu co się dzieje.
Ale zauważcie ci wszyscy, którzy wspominacie wczesne lata. Nawet w średniowieczu zwierzynę się przed oprawieniem uśmiercało. A co niektórzy nawet się nad nią modlili.
Moja babcia najpierw podcinała kurczakowi gardło, żeby się wykrwawił... wprawdzie się nie ruszał, ale rzygałam za drewutnią jak kot. Za to jak odrąbywano mu najpierw głowę, nawet mi powieka nie drgnęła.
Jak sobie pomyślę, jak działa sarin, to mnie skręca. Jak sobie pomyślę, że pocięłam sobie rękę, to chciałabym, żeby każdy bał się bólu tak jak ja. Nie ma sposobu, naprawdę. I straszne jest to, że rozpatrujemy takie rzeczy, nie będąc w stanie tego zmienić. Więc zabrzmi to okrutnie, ale nie mamy co się nad tym wywodzić za bardzo. Nie damy rady.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
nie wiem jak tam wy ale ja sie zgadzam z ekhiem... zachowujecie sie jak dzieciaki, ktore nie wiedza,ze cos takiego jest... jezus kochany obdzieranie zwierzat, no dobra moge sie zgodzic mogliby tym zwierzakom najpierw kark skrecic lub cokolwiek, ale jak ostatnio czytalem co u mnie w Niemczech robia to mi bylo niedobrze... matka zamknela wlasne dziecko w pokoju i zabila drzwi... dziecko plakalo, ryczalo, walilo w sciany i nic... jak znalezli dziecko to zmarlo z glodu. widzialem zdjecie, to bylo DOSLOWNIE skora i kosci, a ponoc pozniej odzywiala sie dywanem, wlasnymi wlosami i .... nie powiem jeszcze czym... taka matke bym powiesil na oczach tysiaca ludzi, wierzcie mi ze zabilbym bez skrupulow
Odpowiedz
Gdybyś słyszał co w Niemczech robią z martwymi płodami i wcześniakami...... to dopiero skur.....

A co do tematu to zgadzam się z Devilusem i Ekhtelionem. I tyle.....
Odpowiedz
Powiem tak: link przenosi mnie na jakąs strone gdzie głosuje sie na najlesza storne w internecie Nie ma żadnego filmku
Odpowiedz
Widać, że link chyba już przestał działać....


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
moze i dobrze, bo takich rzeczy nie powinno sie podawac na forum publicznym, bo tutaj moga wchodzic nawet dizeci po 11 lat. (Sam bym obejrzał ]:-> Kreeeewww kreeewww)
Odpowiedz
← Karczma

"najinteligentniejsza" Istota Na Ziemi... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...