[DA1] Dragon Age a DLC

Takie pytanko. Zaczalem juz glowna kampanie w Dragon Age Początek, mam wszystkie dlc dodam. Jestem w kręgu maginow, zaczalem robic te dodatkowe historie z dlc. Po przejsciu jednego DLC, bylo napisane, ze odblokuja mi w kampaniach Początek i Przebudzenie nowe, unikatowe itemy. Co z tymi itemami skoro ja juz jestem w jakiejs 2/5 fabuly? Pojawią sie juz w tej grze, czy musze zaczynać od nowa?
Odpowiedz
Chyba musisz przejśc gre chociaż jeden raz aby je odblokować.
Odpowiedz
Większość DLC pojawia się odrazu. Z tym, ze raczej musisz najpierw ukończyć prolog (origin), unikalny dla każdej rasy. Niektóre DLC pojawiają się jako znaczniki na mapie (powrót do ostagaru?), inne jako niespodziewane NPC, np w obozie (quests z wieżą strażników i historią jednej z rodzin Laydrenów czy jakos tak), lub gdzieś podczas wędrówki po świecie (DLC z golemem i różdzką).

Natomiast co do DLC, w którym wcielasz się w mroczne pomioty, to podejrzewam, że wymagane jest ukończenie kampanii.

Natomiast pudełkowy dodatek Przebudzenie, to kupa zawartości i osobna kampania, wybierana z menu.
Odpowiedz
Witam! Mam problem z zadaniem z DLC - pojawia mi się wpis o zadaniu Twierdzy strażnika natomiast kupiec w obozie nie. Przy okazji podobnie jest z questem Shale tyle, że tu nawet nie pojawia się wpis w dzienniku - dlc jest niby aktywne, ale wpisu ani widu ani słychu. Czy ktoś wie co mam zrobić?
Odpowiedz
W trakNa mapie powinno na złoto być pokazane miejsce z DLC. Tam spotkasz kobietę, która za darmo odda ci różdzkę Shale.

To miejsce podlega tej samej mechanice co profesje - raz odblokowane przypisują się do wszyskich gier. Z czasem podczas pierwszej gry na danym koncie BioWare w grze pojawiają się "postacie reklamujące DLC", z którymi dialog kończy się opcja "kup DLC".

Jeżeli grasz po raz pierwszy, to możliwe, że jeszcze tego nie odblokowałes. Rusz fabułę trochę do przodu i powinno ci się pojawić.
Odpowiedz
No ok poczekam mimo ,że już trochę gry przeszłam - jestem w Denerim. No ale co z Twierdzą ;/ Wpis jest a nikt mnie nie dogonił w obozie. Szukałam informacji i powinien pojawić się jakiś gościu w obozie drużyny ;( Jest tylko Bohdan z synem, NPC i posłaniec Kręgu maginów
Odpowiedz
Na mapie powinien pojawić się złoty punkt. Sprawdź na mapie świata.
Odpowiedz
Żadne nowe lokacje się nie pojawiły. Jeszcze zobaczę czy jak wezmę nową grę...ale jednak wolałabym mieć te dodatkowe przygody na tej postaci ;/
Odpowiedz
W internecie ktoś miał podobny problem.

Należało uruchomić panel usług z polecenia services.msc i zmienić
ustawienia uruchamiania "Dragon Age: Początek - Aktualizator zawartości" na
"automatyczny".

Czyli wchodzisz w plik services.msc (użyj pola "wyszukaj" w menu start, aby go znaleźć)
Odpowiedz
Nadal nic.
Załączam dziennik instalacji tego DLC, może to pomoże rozwiązać problem.

[Dodano po 2 dniach]

0 pomysłów??
Odpowiedz
← Dragon Age

Dragon Age a DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...