[GIII] Dyskusja o zwierzętach

łee tam ja nie lubię cieniostworów bo nie lubię walczyc z pochodnią w jednej ręce (Uwaga w ruinach Montery znalazłem super broń ,,PATYK'' . Powaga znalazłem podniosłem i chciałem dzięki niemu odbic myrtane ale nie było go w ekwipunku widac PB nie chce aż takich uproszczeń )
Lfp for GvG
Odpowiedz
Czy u was też tak jest że najbardziej uciążliwym przeciwnikiem jest zabugowany zwykly wilk? Sposobem na "rębajłę" radzę sobie ze stadem lodowych wilków, jednak jak zwykły wilk z myrtany jak raz mnie dorwie to nie odpuszcza az nie zostawi ci 1/5 hp nie dając szansy na wycofanie się lub kontrę (gryzie potfornie szybko {bug?}). Nawet zbroja palanta nie wiele daje jedyny sposob to crossbow...

Dziwne w tej częsci są trolle... ongiś musiałeś znaleźć sposób na tego bydlaka, a tutaj działa nawet prostacki "tank rush"... napieramy jak radziecki czolg machając cały czas, a ten wór mięcha nie za bardzo będzie wiedział co się w ogóle dzieje :\ że tak powiem - rozczarowanie

[Dodano po chwili]

@ dylanjuh

Wiem, patyk rządzi

Także wielką frajdą jest odbijanie miasta spod jarzma orków gołymi piąchami (mając ponad 300 str i "orc slayera" zabić tego jakże mało sympatycznego delikwenta problem żaden :] )
(trzeba sie narobic, ale satysfakcja murowana ;D)

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Także nie lubię wilków, ponieważ ciężko im uciec na początku. Bardzo długo biegną one za graczem... . Za to lubię trolle i topielce.


Odpowiedz
No oczywiście, że wilki, dziki i krwiopijcy są najgorsi. Każde z nich najlepiej szlachtować szybkimi ciosami bądź łukiem lub z pomocą magii. A najfajniejsze są oczywiście rozkoszne gobliny no i może jeszcze pełzacze.
Odpowiedz
Dziki nie są dobre pomimo, że dodają więcej doświadczenia niż wilk. Osobiście widziałem walkę wilka z dzikiem i wilk wygrał. Dlaczego? Ponieważ wilk jest inteligentniejszy i używa szybszych ciosów.

Najfajniejsze zwierzę to Ścierwojad :Daje aż 50 doświadczenia. Chcecie walkę z wilkami, Napitymi dziećmi(Goblinami), Pudzianem(Trollem), przyjacielem Pudziana(Ogr), przerośniętymi jaszczurami(Mrocznymi Zębaczami), Nakoksowanymi krowami(Bizonami) i inni Ten film jest na YouTube.com, a tytuł to "Spam jest Zły".Polecam!
Odpowiedz
Mnie najczęściej do białej gorączki doprowadzają orkowie szamani, szczególnie gdy wykonuje się questa z jakimś npc i ten nie może zginąć a najczęściej dostanie dwa razy kulą ognia od szamana i po zadaniu
Odpowiedz
Ja nienawidzę wilków gdy ja wale mieczem a one się odsuwają a ja przestanę to we mnie pakują





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
Niemile zaskoczył mnie lew na pustyni. Myślę sobie"ot taki kotek. Pewnie padnie po trzech ciosach jak reszta tej zwierzęcej menażerii". I co? Miecza nie wyjąłem...
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Osobiście nie znoszę dzików oraz wilków. Wydaja sie słabe, ale... ;s A lubię za to trolle ;d
Odpowiedz
Ja tam najbardziej lubię (co prawda nie jest to zwierze ) mumię bo zanim one podlezą do gracza to już 10 razy poczują smak ognia z mojej ognistej kuli a nienawidzę krwiopijców...
Odpowiedz
Heh... Ja też lubię mumie, ale zombie są cool. Frajdę mi sprawia nasyłanie zombie na Ben Sale, biorę sobie ok. 5 zombiali do miasta i walka... Szkoda, że Daro spokojnie pokona zombie
Odpowiedz
Ja lubie Gargulce i Nasorożce.
Odpowiedz
Ja lubie wilki bo sa wyzwaniem tak samo szakale itp. A i nosorozce tak srednio lubie. Nienawidze...potem edytuje dajcie mi chwile do namyslu czego nienawidze. O chociaz wiem! Szamanow goblinow i orkow ale tylko na otwartej przestrzeni i zamknietej. Latwo w lesie z nimi czy na takich terenach bo jest za czym sie schowac.
Odpowiedz
← Gothic

Dyskusja o zwierzętach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...