Admin&Mod Log

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia wtorek, 10 grudnia 2013, 16:03 napisał

Zdjąłem Rangerowi Krzysiowi, Withordowi i porfirionowi te 10%, które dostali ode mnie niemalże pół roku temu. Było, minęło, stare dzieje i tak dalej - a z bardziej sensownych powodów, od czasu tamtej akcji panowie już tak nie szaleją, a nie ma co ich piętnować czerwienią w ostrzeżeniowej kresce.


Ta, nie szaleją, Puknij się i wielkie dzięki.
Odpowiedz
Kasacja postu gościa w temacie Daedryczne przedmioty. Tamta wypowiedź była jedynie cytatem cudzej wcześniejszej wypowiedzi.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat Gothic Role Play znika z subforum Gothic II: NK. Niezgodność z podręcznikiem, humorem MG i ogólnym regulaminem uniwersum GE.
Odpowiedz
Wydzieliłem posty z tematu Parę pytań odnośnie Planescape do Karczmy.

[Dodano po miesiącu]

Czasowa kasacja tematu 13371|\|6. Podobny temat już istnieje.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu Cabal Expansis Prywatny Serwer. Reklama prywatnego serwera.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
10% dla HenriegoRoia - pisanie w temacie, który prosiłem o pozostawienie czystym.

[Dodano po 7 dniach]

Właśnie skasowałem ruskiego bota.






Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Obniżam o 1 punkt karny stan posiadania użytkownika Dalejdoichgardelwyrzanacic. Amnestia wobec kary sprzed roku. Powodzenia na szlaku, Strażniku Lasu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Poszedł temat z Targowiska pana arcaro. Reklama.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kasacja tematów buty na fitness i Co sądzicie o tych butach?. Za kryptoreklamy podziękujemy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu Konkurs na recenzję z subforum Karczma. Grono redakcyjne GameExe za pośrednictwem delegata w mojej skromnej osobie chciałoby zrecenzować reklamę zewnętrznych serwisów odniesieniem się do stosownego punktu regulaminu. Dziękujemy za udział.
Odpowiedz
Kasacja tematu Доставка песка морского. Przykro mi, ale odpowiedź brzmi nie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja jakiegoś tematu gościa z Gothica 3. A nawet dwóch. Bo jeden był dublem, a drugi zawierał karkołomne zwroty typu "tylko i wyłoncznie"...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Porządki w dziale GECrafta.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tematy Czy w diablo3 można mieć Szelmę za męża lub Zaklinaczkę za żonę? i Czy w diablo lll można adoptować dziecko? w Diablo 3 poleciał za błędy ortograficzne gościa.

[Dodano po 19 dniach]

Kasacja postu FilipSid-Archer z tematu "strach w grze brr..." w Gothicu. Ortografia się kłania.

[Dodano po 2 dniach]

Kasacja reklamy programu z tematu Antywirus. Dzięki za raport!

[Dodano po 6 dniach]

Kasacja tematu enether na prośbę autora.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wywalona reklama Gorącego Cukierkowego Landu, przeniesiony temat Skąd wziąć fajne zdjęcie na profil?. Na pewno nie z działu Skyrim, choć w sumie...

[Dodano po 7 dniach]

Temat o intrygującym tytule: Zdjęcia z sieci wenerycznych został usunięty z subforum Muzyka. Wygląda na to, że botom zaczęto programować specyficzne poczucie humoru
Odpowiedz
Kasacja tematu Also, I have shared your site in my social networks. Z autorem mogę się podzielić pająkami.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Chyba mamy styczniowy najazd ruskich botów.

I skasowałam na życzenie temat Em, pomyłka z działu GexeCrafta
Odpowiedz
-30% dla Morttona. Amnestia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Świat się kończy

[Dodano po 19 dniach]

Z tematu Zmiana nicka usunąłem post swój i Jezida - offtop.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...