[GII:NK] Jak wejsc bez uzycia bramy?!

(DOCZYTAJCIE DO KOŃCA. WARTO TO ZROBIĆ | WARTE 500/600 XP)

Otóż na początek nie wolno w żadnym wypadku ROZMAWIAĆ ZE STRAŻĄ. Z Gregiem i resztą tej chołoty poza miastem możemy. Warto wejść do miasta nie używąjąc bramy i dostać 500xp. 600 jeżeli nie pogadamy z Lotharem i podejdziemy do strażnika który by nas zaczepił przy standardowej procedurze. Otóż na PRAWO od bramy (chyba południowej. No tej od strony Xardasa (jest ścieżka. Warto skakać na gore i iść jej brzegiem i samą fosą bo na górze jest mięso kopacza a w fosie resztki (prawdopodobnie) bandytów czy atakujących.

No i dochodzimy do małej doliny. idziemy lewym brzegiem i uciekamy przed polnymi bestiami jeżeli te nas zauważa. Można co prawda je spróbować zabić ale moim zdaniem lepiej z tym poczekać aż się będzie miało lepszy ekwipunek. Następnie idziemy dalej , po lewej stronie trzeba wejść do fosy po drugiej stronie miasta. Tak już , okrążyliśmy miasto. Teraz należy iść fosą i przed mostem zwodzonym wejść wyżej i przejść między strażnikami bramy a Miką (strażnik stojący przy drogowskazie) tak żeby nas nie zaczepili bo wtedy z doświadczenia (500 może 600 xp) nici!

Idziemy wtedy jak do Latarni Jacka.(czyli prosto jak w mordę strzelił i ścieżką na górę) tyle że przed dzikiem (GII NK.) trzeba uciec idąc prosto i wchodząc w "ślepy" zaułek i zejść ostrożnie na dół w kierunku latarni morskiej. Na dole jest występ skalny więc o ile zrobi się to prawidłowo , nie zginie się. Jak już tam będziemy to nie skakać na dół tylko iść na prawo po występie skalnym. W pewnym miejscu trzeba skoczyć więc warto zapisać (gdzie ja to polecam zrobić będzie pod textem). Idziemy dalej i przechodzimy między drzewami na dużej płycie skalnej. Idziemy wtedy dalej występem skalnym aż dojdziemy do ściany na drugim końcu plaży.

Następnie skaczemy a nie po prostu spadamy bo inaczej po prostu nie przeżyjemy na tak niskim poziomie. Potem idziemy do morza. nie idziemy do plaży którą minęliśmy będąc na półce skalnej tylko odpływamy najlepiej kawałek od brzegu i płyniemy dalej w pewnej odległości od miasta. Po chwili w oddali powinniśmy zobaczyć drewniane "zejście" do poziomu wody. Płyniemy do niego i rozmawiamy z osobą która nas zaczepia.

Po rozmowie z tym kimś czekającym przy zejściu dostaniemy 500xp. Wtedy lecimy do Strażników przy bramie (nie rozmawiając z nikim innym) od strony Xardasa , unikamy Lothara i gadamy z tym Strażnikiem który nas zaczepi i mówimy ze chcemy naprawic narzędzia u kowala (lub inną poznaną wymówkę) No i w końcu mamy 600xp! Na start całkiem nieźle a jak zabiliśmy coś po drodze to możemy mieć 2 lvl. Mam nadzieje ze sobie poradzicie!

Zapomniałem dodać : Możemy pójść "bokiem" u mnie to klawisz y lub x i straż nas zaczepi ale nie pogadamy wiec się też zaliczy tylko uwaga na Lothara. Wtedy do portu wskoczyć jak najdalej od zejścia (przy nim będzie stał facet wpatrujący się w morze więc się nie powinno przegapić) i popłynąć w kierunku łódek w porcie , tam zejście i też dostaniemy 500 xp ale to nie tak pewny sposób jak ten dłuższy.

Gdzie warto zapisać (najlepiej na 2/3 różnych zapisach) : Przed bramą , przy fosie , przed końcem ścieżki prowadzącej na górę , na półce skalnej (kilka razy) , przed skokiem na plaże , niedaleko zejścia.

Jest to edytowany text i mam nadzieje że docenicie tę pracę ponieważ ciężko się pisze z polskimi ustawieniami liter po 3 latach pisaniu w tym niemieckim.
Odpowiedz
Fajna ciekawostka.
Używaj czasem entera, 7 razy się zgubiłem...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dawno temu, kiedy w Gothica2 grałem jeszcze z kodami, użyłem jakiegoś, żeby się teleportować do portu w Khorinis, po czym podszedłem do
SPOILER
Laresa
i dostałem 500 expa. Od tego czasu, kiedy tylko znowu gram w G2 robię tak, jak Filip to opisał, właśnie dla tego 500 expa
Odpowiedz
← Gothic

Jak wejsc bez uzycia bramy?! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...