[TESV] Dawnguard

Witam. Czy ktoś grał może w dodatek do Skyrima? Chyba jak na razie wyszedł tylko na Xboxa. Może ktoś grał i podzieli się odczuciami z gry.
Odpowiedz
ja gralem! I calkiem fajne. Na PC jak cos i gralem i wampirami i downguardem i powiem tak : kto lubie sredniowieczny klimat mrocznych intryg : do wampirow! Lubisz ratowac swiat lub odkrywac technologie lub byc kims w rodzaju "Faceta/Kobiety w czerni" ktorzy po cichu zgarniaja niebezpieczenstwo to straz switu.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o "łowców wampirów", to prócz kilku nowych itemów mają mało do zaoferowania. Znów wampiry moim zdaniem są zbyt "przekoksane". Transformacja to taki trochę god mode.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Grałem i nawet napisałem recenzję, dostępną tutaj. Zdania przez ten czas właściwie nie zmieniłem. Grało się fajnie jako wampir, ale jako Obrońca Świtu to już nudno i powtarzalnie. Dodatek dobry, ale forma wampira istotnie przesadzona, zaś porażką okazała się liczba błędów, na które się natknąłem. Dopiero kody i poprawki fanowskie pozwoliły mi ukończyć ten tytuł grając zmodowaną w pełni postacią.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Dawnguard - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...