[Torment] Gdzie sprawdzę punkty biegłości?

Hej.
Zacząłem niedawno grać po raz pierwszy w PT i mam maly problem bo w sumie nie mogę znaleźć punktów biegłości. Wydałem dwa na nauke posługiwania się sztyletem i nie wiem ile ich pozostało, a od tego zależy jak je rozdysponuję. Szukałem w sieci jakichś screenów i nic nie znalazłem. Wiem, że to głupie pytanie, ale czy któś mógłby pokazać, gdzie są one pokazane?
Odpowiedz
Dawno nie grałem, ale z tego, co pamiętam, w P:T nie ma żadnych punktów biegłości Gdzie się uczyłeś tej nauki posługiwania sztyletem - u kogo i jaką masz obecnie klasę?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia czwartek, 28 sierpnia 2014, 09:38 napisał

Dawno nie grałem, ale z tego, co pamiętam, w P:T nie ma żadnych punktów biegłości Gdzie się uczyłeś tej nauki posługiwania sztyletem - u kogo i jaką masz obecnie klasę?

Obecnie jestem wojownikiem a walki uczyłem się u Porfiriona. Jeśli chodzi o punkty biegłości to one faktycznie istnieją, info m.in. tutaj
Odpowiedz
Szukaj nauczyciela.
Odpowiedz
Ok, ok, już sobie przypominam Punktów biegłości, jakie posiadasz, nigdzie nie możesz podejrzeć - twórcy nie dali takiej możliwości. Nie ma co im się jednak dziwić, bo mechanika to najmniej istotny element Tormenta i traktowany jest mocno po macoszemu Tak samo tak naprawdę jedyną opłacalną klasą jest Mag, bo ma najwięcej do powiedzenia z fabularnego punktu widzenia. Ale jak jesteś dopiero u Porfiriona, to spokojnie do wszystkiego dojdziesz


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Chyba nie do końca jest tak jak mówisz. Dla wojownika dostępna jest informacja o ilości niewykorzystanych punktów biegłości, albo tak mi się śniło.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia niedziela, 31 sierpnia 2014, 21:57 napisał

Chyba nie do końca jest tak jak mówisz. Dla wojownika dostępna jest informacja o ilości niewykorzystanych punktów biegłości, albo tak mi się śniło.

Trudno, wydałem wszystkie punkty, nie wiem dokładnie ile na naukę walki u Porfiriona:) A jeśli chodzi o poziomy posługiwania się bronią to też nie można ich sprawdzić?
Odpowiedz
Myślałem, że o tym mówisz. Nie przejmuj się, u Porfiriona raczej nie mogłeś wszystkiego wydać. Ma ograniczenia. Chyba, że postawiłeś na różnorodność broni. Polecam sztylety, ze względu na maga.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Gdzie sprawdzę punkty biegłości? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...