Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe?

Tak, tak zapraszamy wszystkich chętnych! (tłumaczy )
Odpowiedz
Czy kto ktokolwiek z adminów sprawdza With liste bo pisałem podanie o rejestracje na serwie i zero reakcji
Odpowiedz
Sprawdza jak najbardziej, ale trafiłeś na moment, w którym nasz admin techniczny właśnie wyjechał na urlop i zapewne stąd brak odpowiedzi Skoro jednak napisałeś tutaj, powiedz, w czym możemy Ci pomóc
Odpowiedz
Wiciu, to kolejny nabytek "Minecrafta", które nawet nie potrafi porządnie napisać "Whitelista". No cóż, jakoś słabo widzę twoje szanse w tym podaniu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja tam bym w ogóle nie patrzył. A spojrzałem.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Yyy, w sumie mogłbym byc pionkiem co pisze glupoty, zwane recenzjami i takimi tam, tylko dlatego, zebym sie nie powiesil z zalu... Tylko z czasem moze byc roznie to - jak cos moge zaczac od napiasnia np. recenzji borderlands the pre sequel (od czegos trzeba...) wiec powiedzcie czy brac sie za pisanie itd. itp. i cos wyjasnijcie co i jak
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Najlepiej zacznij od stawiania polskich znaków, pisania tytułów wielką literą i w cudzysłowie Na stronie masz wiele naszych recenzji, więc możesz tam zobaczyć co i jak. Nadeślij nam później swoją pracę i my ją odpowiednio ocenimy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medzio, już odpisałam Dalejowi w PMce.
Odpowiedz
Ach, super! Zawsze muszę wtrącić swoje 3 grosze


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Bez Ciebie GE nie byłoby takie promienne.
Odpowiedz
Solucje do większości gier też pozostawiają troszku do życzenia.
(Cicha sugestia )
Odpowiedz
To może chcesz się nimi zająć?
Odpowiedz

Co ja?! No skoro proponujesz, niech tylko wróci mój blaszany wojownik z nowym dyskiem. Jakieś tam wypociny napiszę i podeślę.
Odpowiedz
Wiesz, Mortton, możesz usiąść, napisać, przesłać - a co dalej, zobaczymy.

[Edit] Spóźniłam się, Mortton wcześniej odpisał - ah!
Odpowiedz
Zawsze, obcinają, mi, punkty, za, interpunkcje. To, się, ogarnie, spokojnie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia niedziela, 1 lutego 2015, 23:11 napisał

Solucje do większości gier też pozostawiają troszku do życzenia.
(Cicha sugestia )


Postaram się popracować nad nimi skoro pozostawiają sporo do życzenia
Odpowiedz
Atakiem ad personam chce się wkręcić do interesu, nic się nie przejmuj manfredziu.
Odpowiedz
Spoko, znowu pewnie zniknę na kilka miesięcy podczas pisania poradnika. Ktoś będzie musiał mnie zastąpić.
Odpowiedz
Postaram się najlepiej jak mogę. Oby Bóg Interpunkcji zesłał hojne dary.
Odpowiedz
← Game Exe

Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...