Sesja Strar Wars: The Old Republic - zapisy

Witam serdecznie Jak wiele razy wcześniej, a od dłuższego czasu już nie, zbieramy chętnych na kolejną (dla wielu pewnie nową) sesję w realiach SW. Zgodnie ze wzmianką w newsie, grać będziemy w szeroko pojętych realiach Starej Republiki. Nie będzie to jednak bynajmniej odgrywanie BioWare'owego STWORA na forum, nikogo by to nie bawiło. Podstawą sesji jest raczej specyficzny, moim zdaniem niezrównany i posiadający największy potencjał, klimat Starej Republiki, jaki wytworzono na przestrzeni od pierwszego KOTORA do ostatniej produkcji.

Jak być może niektórzy zechcieli sprawdzić wcześniej (jeśli nie, to gorąco polecam), razem z graczami stworzyliśmy już własną, autorską i dość zaawansowaną wersję tej Gwiezdnej opowieści. Zachęcam gorąco do zgłaszania się na tę edycję sesji i zadawanie mi wszelkich nurtujących pytań

[Dodano po 7 miesiącach]

Temat wyczyszczony na potrzeby naboru do "Epizodu V", by nie zakładać kolejnego o tej samej treści

[Dodano po 17 godzinach]

No no no... Aż tylu czuje się "godnych" wyzwania?
Odpowiedz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dobrze, jest więc pierwszy! Kto da więcej?
Odpowiedz
Ja bym z miłą chęcią zagrał.
Odpowiedz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Chętni na nową lub ciąg dalszy poprzedniej?

[Dodano po 6 dniach]

Naprawdę aż tylu?
Odpowiedz
A wiesz co? Wchodzę. SW nie znam, starą trylogię obejrzałem, KOTORa 1 zaliczyłem i......tyle. Ale z chęcią spróbuję, AVP prowadzisz wybornie to i pewnie SW będzie takie samo. Pytanie: tu jaki byś wprowadził styl odpisów? Dobry wujek Szwejk czy czasem ostry jak u kosmicznych robali? Nie ukrywam, lubię tamten ''styl''
Odpowiedz
Dobra, masz mnie na bank.
Odpowiedz
Shieeet czy to się zapowiada na sesje? ;D
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jeśli się dołączasz, to tak Jeśli dołączy ktoś jeszcze, to tym bardziej tak
Odpowiedz
Mnie się nie trzeba pytać
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ok Panowie, nie będzie raczej większej kapeli do grania, więc proste pytanko - kiedy chcecie startować i gdzie? Kontynuacja jakowaś poprzedniego wątku, Ven, czy też zupełnie co innego? Manfret - zajrzałeś do wcześniejszych sesji? Jak Ci się to widzi?
Odpowiedz
Zajrzalem, przejrzalem i mi sie podoba bardzo Chcialbym tylko wiedziec co musze wpisac w KP postaci
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to chciałbym poprowadzić coś świeżego. Ale jeśli Gejm Majster uważa że woli bym pociągnął swój wątek do końca to nie widzę przeszkód by tak się stało.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To "coś świeżego", co opisywałeś mi już w PM? Czy coś jeszcze świeższego? Gej Master nic tu nie narzuca, gramy czym chcemy, żeby chciało nam się grać
Odpowiedz
W głównej mierze to co w pm, ale sam pomysł dojrzał. Wiec były by pewne zmiany w karcie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Więc biorę się za pisanie ;]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja Strar Wars: The Old Republic - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...