Kto Z Gwardzistów Chętny Na Rozróbe?

Pozwoliłem sobie dopisać imie i nazwisko. A pytania nie mam. Mam za to prośbę. Możemy zacząć po tym weekendzie (?), bo wyjeżdżam (pewnie nie tylko ja), a nie chciałbym przegapić początku, w którym najlepiej wpasowuje się w klimat i realia sesji.

Z tego co napisałes Ekh, zapowiada się fantastycznie. I nie sadzę, żeby ktos zaglądał do cudzych odnośników. Nie z takimi ludźmi mamy do czynienia na naszym forum.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ja tylko chciałem by to było jasne . A co do poczatku to ok. Na dzieńdobry i tak i tak magowie i wojownicy maja rózne poczatki wiec po prostu poprowadze przygode im. A tobie z Medivhem później.

Kiedy wracasz?
Wtorek po południu. Ale możesz przecież wystartować właściwie Meda samego, a mnie dołączyc później.
Imo wszystko ok ! Tylko ja mam pytanie ! Jakby się komuś umarło to out z przygody czy jakoś może powrócić ?

A imię daj mi Tokar
No no, zapowiada się ciekawa sesja... czekam z niecierpliwością, cały ten weekend będe na chacie, ale jeśli (tak jak Rince) ktoś nie może teraz zaczynać to oczywiście mogę poczekać troche :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Jak dla mnie bomba. Tylko ze mną nie wiem jak będzie. Wyjezdżam we wtorek i wracam we wtorek, ale na dlugi weekend przyjechał brat i mogę mieć problem z dostaniem się do kompa

Ps. Czyli wszelkie Dezintegracje, Rozkaz: Giń, Palec Śmierci mamy sobie wybić z głowy? :mrgreen:

A tak na serio to tez się zastanawiam co ze śmiercią


Tonari no Totoro!
Ze śmiercią wyjdzie w praniu Nie mam na razie koncepcji...
Hmm jak juz ekhowi pisalem tez sie chce dolaczyc.... tylko ze nie mam poki co koncepji jaka postac zrobic bo juz mnie dluuuugo na gameexe nie bylo i sie troszke w tej gwardii nie orientuje
Spoko ja tez sie w Gwardii nic a nic nie orientowalem, a teraz widziesz gram sobie normalnie bez wiekszych problemow

A co do śmierci mysle ze mozna by zrobic takie cos ze jak dany bohater umiera to trafia do jakies tam krainy umarlych z ktorej jesli bedzie chcial bedzie mogl sie wydostac, naturalnie dostajac za to jakies ujemne punkty(siła, HP itd) na dajmy na to 3 tyg, badz moze tam zostac, konczac tym sposobem gre. Albo mozemy zrobic, jak jest w Warhammerze, czyli punkty przeznaczenia, ktore sie odejmuje przy kazdej śmierci
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Jak to jest wstęp do sesji to ja wklepuje kod: dm_changemycharakter
I zmieniam postać
Ekh pozwól choć Aleksandrowi zmianić imie w sesji bo ostatnio mówił że to imie mu przeszkadza troche

OLO = ALEKSANDER !!!!!

@Ashgan

Skąd ty żeś wytrzasnął jakiegoś Aleksandra? Jeśli już to moze August. Ale imion nie zmieniajcie... Niepotrzebnie się mętlik będzie robił

@Olo

Jakoś mi nei pasuje ta twoja koncepcja bo nawiązuje do konkternych systemów. A jak byś zauwałył tu czegoś takiego nie ma.

@ Devilus

Odezwij się do mnie na gg. Przedstawie ci propozycje
← Strefa Sesji
Wczytywanie...