Kto Z Gwardzistów Chętny Na Rozróbe?

Jak już wcześniej napisałem zamierzam poprowadzić sesję na forum. Pozwolę sobie skorzystać z realiów GK (kawał dobrej roboty Draxor/Strażnik ). Przygoda będzie bezpośrednio związana z gwardią więc wykorzystam postacie które już macie stworzone. Jeśli ktoś kto nie jest w gwardii chciałby zagrać to nie problem. Po prostu wyraźcie taka chęć w tym temacie (karty postaci w sumie nie będą potrzebne, grę będe prowadził bezsystemowo (co nie znaczy, że będzie nieciekawa )).

Zalezy mi jednak na tym by zgłosiły sie osoby które raz na dzien (góra dwa) będą mogły coś napisać.

Z gwardzistów licze (tzn. mam nadzieje, że bedą chcieli zagrać ):

Jakóba
Rincewinda
Strażnika
Danego
Tokara
Ashgana

Innych chętnych prosze o zgłoszenia. Admini jak i również płeć lepsza również mile widziana.
Oczywiście zgłaszam swą tarcze i topór ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Chyba nie musze mówić, że z pewnością wezmę udział w tym przedsięwzięciu?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

No ja się już jakoś lapie w tych systemach choć nie zawsze A jak bezsystemowo to w to mi graj :mrgreen: Mam nadzieję, ze w drużynie przyda się mag


Tonari no Totoro!
Służe sztyletem i wytrychem No mam nadzieje że ta sesja sie uda.

Rincewind w prawdzie nie jest Gwardzistą, ale oczywiście weźmie udział. Właśnie na coś takiego czekałem. Bez tworzenia kart postaci, bez kupowania ekwipunku itd. Po prostu bezproblemowo i bezstresowo .

Czarownik oczywiście ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Mój miecz jest na twoje usługi.
Dobra, zamykam nabór. Mamy 4 wojowników i 2 magów (a raczej maga iczarodzieja). Podajcie mi jeszcze swoje rasy. Potem powiem trochę o tym jak sobie cała sesje widze itp...
Jestem elfem, walczę mieczem długim i łukiem.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Pół-Elf ofkoz


Tonari no Totoro!
Ups... Będziemy mieli samych elfów :027:? Również elf :mrgreen:.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Czy już wspominałem, że dobry elf to martwy elf...

Jakób mam nadzieje, że mnie nie zawiedziesz jeśli chodzi o wybór rasy

Strażniku chyba przypadnie ci jedyna posada człowieka
Człowiek [Zwiadowca], Sejmitar i strzałki.

Ashgan wybierz coś bardzie gwardyjnego... co jak co ale gość 1.4m rzucajacy ostrymi kółkami i trzymajacy dwa koziki jakoś nie pasuje do wizerunku królewskiego gwadzisty - obrońcy króla ;p.

Panowie magowie się nie kłopoczą ich troche inaczej umiejscowie w przygodzie.
Ja będe elfem :mrgreen: ... oczywiście żartuje, Krasnolud ;p walczący jednym Toporem Bojowym.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


To co nabór już zamknięty ? :O Czyli ja gram czy nie ?
Graj ale zróbmy tak ze bedziesz już ostatnią osobą. Nie wiem czy sobie poradzę Powiedz tylko kim grasz (byle nie czarodziejem )
Człowiek [Barbarzyńca] walczący Kafarem

Wielkie dzięki Dasz rade
Pół-elf oczywiście Uwielbiam tą rasę. Paladyn, walczę mieczem dwuręcznym
Dobra zrobię tu teraz małe podsumowanko:

Gracze:

1. Jakób - Manor Ironaxe - KRASNOLUD
2. Tokar - Tokar - CZŁOWIEK
3. Ashgan - Ashgan - CZŁOWIEK
4. Rincewind - Rincewind Softleafer - ELF
5. Dany - Volriker - ELF
6. Medivh - Medivh Shantal - PÓŁELFA
7. Strażnik - Sergious Augustos Pontius (... w skrócie August ) - PÓŁELFA
Dobra, i teraz coś co pewnie was troche zaboli . A mianowicie rozgraniczenie profesyjne jest na umysłowych i fizycznych. Czyli na magów i wojowników.

Rincewind - Czarownik
Medivh - Mag
Cała reszta - Wojownicy

Zasady:

1. Liczy się odgrywanie postaci. Rzekłbym, ze to nawet podstawa. Nie silcie się na odgrywanie herosów, bohaterów bez skazy, wielkich wojowników i genialnych magów. Tak samo pamiętajcie realnosci i logicznosci wydarzen. (może sie wam zdarzyc zasniecie na słuzbie, zlekcewaznie jakiegos rozkazu itd.)

2. Dbajcie o klimat

3. Nie bójcie się rozpisywać by spełnić punkty 1. i 2.

4. I teraz rzecz bardzo ważna. Parę razy dojdzie do sytuacji gdzie będziecie rozdzielani. Będe uzywał różnych kolorów by do was pisać (do każdego będe używał innego) i teraz jest wielka prośba. NIE CZYTAJCIE TEKSTÓW KTÓRE NIE SĄ DO WAS KIEROWANE. Popsuje to tylko klimat i zabawe. Podobnie będe czasem prowadził jakieś epizody w oddzielnych tematach. Napisze wtedy w tytule do kogo jest on kierowany i prosiłbym by inni tam nie zaglądali.

5. Walka będzie prowadzona w sposób następujący: wy sie deklarujecie ja wam pisze co z tego wyszło i tak w kółko. (przykładowa deklaracja: unikam walki, ustępuje pola, obseruje pzreciwnika próbując wyczuć odpowiedni moment do ciosu z góry. albo cofam się parując ciosy tarczą, próbuje tak manewrować by nie dać sie zasypac gradem ciosów albo chce wykonac ciecie z pol obrotu w momencie kiedy przeciwnik sie odsłoni po czym biegne pomoc xxxx)

6. Starajcie się zaglądać jak najczęściej do działu z sesją, bo póki wszyscy nie odpiszecie/zadeklarujecie się nie będziemy mogli kontynuować.

Realia:
Zasadniczo gracze są podzieleni na dwie grupy. Wojowników którzy są gwardzistami królewskimi i magów. I teraz kilka uwag. Panowie wojownicy pamiętajcie, ze jestescie gwardia, więc zapomnijcie o odgrywaniu paladynów/barbarzyńców czy innych błednych rycerzy. Oczywiscie mozecie wplesc jakies watki (np. dotyczace waszego pochodzenia czy tego jak sie zaciagneliscie do sluzby) ale bez przesady (to ze ktos jest barbarzynca nie znaczy ze teraz biega z gola klata i mieczem dwurecznym na plecach ). A do magów mam inną sprawę. Jako, ze gramy bezsystemowo to siła rzeczy nie mamy żadnego zestawu czarów dla was. Jeśli chcecie siepnąc czyms mocniejszym to najlepiej sie dobrze zastanówcie czy napewno dacie rade albo pytajcie sie mnie na pm/gg. Nie jestescie jakimis arcymagami co to armageddony maja na zawołanie. Za to macie do dyspozycji czary jakie sobie wymyslicie (detekcja, lewitacja, telekineza, pirokineza etc. etc.) Kwestia ekwipnku: jesli chodzi o bron to sobie wynierzcie po jednej sztuce ewentualnie jakis scyzoryk pomocniczy (zostanmy przy tym co zadeklarowaliscie), zadnych artefaktów, amuletów magicznych i całego tego innego badziewia. Podobnie, raczej nie biegacie w pełnych płytówkach.(pisze to by nie bylo potem jakis niejasnosci, ze nagle sie wam cos w garsci materializuje )


To by było na tyle. Jakieś pytania?
← Strefa Sesji
Wczytywanie...