Wybory Prezydenckie

Słyszę cały czas że Kczyński jest be! Zasntanówcie się co gadacie. Straszycie tym Kaczorem jak diabłem. Ciekawe czy spodobał by się wam podatek liniowy! Wiecie co to? To dobrze! Bo ja go nie chcę. Boicie się kar? Zaostrzenie kary w tym kraju jest potrzebne! Zbyt wiele niesprawiedliwości się dzieje. Nietolerancja? Tutaj mnie to ne obchodzi. Jesteś gejem? Nie? To czego narzekasz? Chyba nie zmienisz orientacji tylko dlatego, że Kaczor rządzi? Ha! To ponoć Tusk jest bezbarwnym politykiem. Kto oglądał debatę? Przecież Tusk nie miał praktycznie żadnego planu! Kręcił w kołko to samo. Porażka! Wybieracie prezydenta oceniajac jego żone czy córkę? Puknijcie się za tem za przeproszeniem w czoło. Kaczor w polityce jest od dawna, ma doświadczenie. Został wywalony ze stawnoska Ministra Sprawiedliwości, dlaczego? Bo zabardzo chwycił się z tych złodziei. A co do Tuska, to wiecie że jego ojciec był w Wermachcie? Fajna sprawa. Tusk by wypłącił niemcom za nasze pieniądze poszkodowanie dla biednych niemców za to że musieli uciekać z Polski. Niemcy byli za Tuskiem bo to kaszób, prawie niemiec. A Kaczor? Koczar ich podliczy ze szkód jakie nam wyrzadzili podczas wojny! Jeśli tylko skoczą o to aby Polcay zapłącili podszkodowanie. Już obliczył szkody względem Warszawy. Bo kto w końcu był ofiarą tej wojny? Jak to mówią "Kaczyński to prezydent dla społczeństwa niskiego i średniego". Jeśli nalezysz do tych z górnych warstw do nie dziwię się, że głosujesz na Tuska. Co wiecej, $ leci w górę i Euro, gdyby Tusk rządził tego by napewno nie było. Nie wiem czy to wszystko co chciałem napisać, ale wystarczajaco chyba już napisałem.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Cytat

Kaczyński się po prostu na prezydenta nie nadaje

Dlaczego?

Cytat

Poza tym teraz już nikt nie będzie w stanie powstrzymać beznadziejnego programu PiSu.


Dlaczego beznadziejnego?

Cytat

Będziemy mieli kosmiczne podatki, obowiązkową religię w szkołach, nowe komisje śledcze, no po prostu porażka.


Skąd ty żeś to wytrzasnął? Podatki muszą być wysokie bo jak inaczej mamy łatać deficyt w budżecie. Religia w szkołach obowiązkowa? Jak zobaczę to uwierzę. Komisje śledcze? Skoro bedą potzrebne to niech bedą. Lepsze to niż milczenie albo jakieś zamknięte śledztwa.


Cytat

Niestety prawda jest taka, że na Kaczyńskiego głosowali głównie ludzie niewykształceni, a na Tuska młodzi i z wielkimi ambicjami.
No i mamy krok w tył


Pokaż mi sondaże. Bo takich różnych rzeczy w ciągu 3 ostatnich dni usłyszałem tyle, że....

VL udowodnił, ze ma głowę na karku i potrafi przedstawić swoje racje a nie tylko sypac pustymi frazesami.
Jedynie żeś się kropnął z ojcem Tuska w Wermachcie. Bo to akurat był chyba brat dziadka i nie służył a został wcielony. Alternatywą była tylko kulka miedzy oczy więc za bardzo nie ma o czym mowić.


Na koniec mały apel do użytkowników. Mówicie o polityce, gospodarce i losach państwa. Albo zaczniecie pisać z głową albo nie piszcie wcale. Argumentujcie to co mówicie...
Odpowiedz
Nie chce mi się szukać linków do sondaży, bo to wszystko było w telewizji. Im starsi ludzie, tym większe poparcie dla Kaczyńskiego. Wśród ludzi młodych Tusk wygrał.
Brat dziadka nie został wcielony, tylko zgłosił się na ochotnika, a dziadek został wcielony. Nie widzę tu niczego, co czyniłoby Donalda gorszym. Nie miał wpływu na to, co robili jego dziadkowie, po prostu chore jest odwoływanie się w kampanii do przodków.
Podatki będą strasznie wysokie. Dużo lepszą propozycję miało PO, czyli podatek liniowy 15-15-15.
O religię się nie bój, tatuś Rydzyk o to zadba.
Komisje śledcze to strata czasu. I tak do niczego nie dojdą. Lepiej zapobiegać, a nie uganiać się po fakcie.

Cytat

Dlaczego beznadziejnego?

Czytałeś?

Cytat

Cytat

Kaczyński się po prostu na prezydenta nie nadaje

Dlaczego?

Od wyglądu poczynając na nazwisku kończąc :> A poważnie to po prostu się gorzej prezentuje i jest bardziej konfliktowy. Ledwie prezydentem został, a już rzuca oskarżenia że sztab Tuska namówił zagraniczną prasę, żeby tak o nim napisali...

Cytat

Co wiecej, $ leci w górę i Euro, gdyby Tusk rządził tego by napewno nie było

Czyli wg ciebie to dobrze? Bo mi się nie uśmiecha jakoś płacenie za dolara 8 zł...

Cytat

To ponoć Tusk jest bezbarwnym politykiem. Kto oglądał debatę? Przecież Tusk nie miał praktycznie żadnego planu! Kręcił w kołko to samo. Porażka!

To coś słabo oglądałeś albo ci się mieszają nazwiska, bo było zupełnie odwrotnie... Tusk to wszystko ładnie przedstawił, a Kaczyński ciągle gadał o socjotechnikach, Urbanach itd.

Cytat

Boicie się kar? Zaostrzenie kary w tym kraju jest potrzebne! Zbyt wiele niesprawiedliwości się dzieje.

PO proponuje coś o wiele lepszego: szybsze procesy. A że PiS chce zaostrzyć kary to dobrze, ale pomysłem kary śmierci się ośmieszył...

Cytat

Na koniec mały apel do użytkowników. Mówicie o polityce, gospodarce i losach państwa. Albo zaczniecie pisać z głową albo nie piszcie wcale. Argumentujcie to co mówicie...

No to popatrz na swojego posta. Widać że niewiele znasz się na polityce. Więc po co piszesz takie dziwne rzeczy?
Ja nie argumentuję, bo prawie wszystko co napisałem w poprzednim poście to fakty.
Odpowiedz

Cytat

No to popatrz na swojego posta. Widać że niewiele znasz się na polityce. Więc po co piszesz takie dziwne rzeczy?
Ja nie argumentuję, bo prawie wszystko co napisałem w poprzednim poście to fakty.

Pisze takie dziwne rzeczy bo jestem moderatorem i jak widze jak przerzucacie się argumentami jak dzieci w piaskownicy to mnie krew zalewa. A jakbyś przeczytał mój post na poprzedniej stronie to byś zobaczył, że wyraźnie podkreśliłem, ze się polityka nie interesuje. Nie formułuje żadnych opinii więc nie mam co argumentować. Za to ty mówisz, że masz dużo do powiedzenia ale nie będziesz argumentował bo ci się nie chcę i zasłaniasz się tym, że to są fakty. (np. beznadziejność PiSu który zdobył najwyższe poparcie...)

Do tej pory sie dowiedziałem, że Kaczyński jest beznadziejny, PIS jest beznadziejny, będziemy mieli państwo policyjne, że Tusk ma ładną córkę, (kwestię brzydkiej żony obecnego prezydenta wolę przemilczeć ). Wiecie co to jest? Bo dyskusja o polityce napewno nie.

Rincewind napisał:

Cytat

A tak na serio, to wrzucamy, wrzucamy, a tak naprawdę jeszcze nic nie pokazał. Można spekulować, że w Warszawie nic nie zrobił, że chce zrobić coś tam, a nie coś tam , ale jaka będzie jego kadenja okaże się dopiero za 5 lat  (niestety), tak więc nie przekreślajmy nikogo na starcie, bo to jest najgorsza rzecz, jaka może być.


I nie mam nic więcej do dodania.
Odpowiedz

Cytat

Wybieracie prezydenta oceniajac jego żone czy córkę?


Tutaj sie nie zrozumieliśmy, nie mówię że wole Tuska bo ma fajną córkę, mówie tylko że ma fajną córke i tylke a on sam mi się nie podoba (w sensie tego co chce zrobić ;p). Zobacz mój pierwszy post w tym temacie to będziesz wiedział że za nim nie byłem tylko bardziej za Kaczorem ;p.

Amen, przepraszam... Ave ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A więc zacznijmy od początku...

Użytkownik Orish Shanlen napisał

Będziemy mieli kosmiczne podatki, obowiązkową religię w szkołach, nowe komisje śledcze, no po prostu porażka.

No i to są niestety (a raczej stety) wiadomości wyssane z palca. Niektórzy idioci z mojego osiedla (ci którzy mają prawo do głosu, a jeszcze się uczą) poszli głosować na Kaczyńskiego (tu też masz przykład, że młodzież również głosowała jednak na Kaczora), bo... ktoś im powiedział, że Tusk chce zrobić tylko 1 miesiąc wakacji... Śmiać się czy płakać? Podatek będzie taki, jaki był. To raczej po podatku 3x15 mielibyśmy wzrost cen niektórych artykułów, które zdecydowanie nie powinny zostać zmienione (np. prasa wzrosła by o sporo). Jednak większość rzeczy (tych, które teraz mają 22% czyli wszelkie usługi i większość artykułów) by trochę spadło, a po jakimś czasie "transformacji" (tak to nazwijmy) w całym kraju na wszystko byłby jednakowy podatek, co chyba ułatwiłoby nieco i tak zagmatwany już w polsce system podatkowy.

Użytkownik V.L. napisał

Zaostrzenie kary w tym kraju jest potrzebne! Zbyt wiele niesprawiedliwości się dzieje.

Zgadam się całkowicie, ale jednak karze śmierci mówię definitywnie nie! W Polsce raczej przydałyby się prawdziwe więzienia, a nie hotele . No i koniecznie tych placówek powinno być więcej. Dlaczego jakiś przestępca hasa sobie na wolności, a nie siedzi w pace? Bo nie ma miejsca! I myślisz Vamp, że posadzenie tych najgorszych na krzesło, czy tam wybranie jakiegokolwiek innego sposobu uśmiercania, byłoby odpowiednim rozwiązaniem? Ja myślę, że nie. Powinno się zmienić mentalność ludzi, którzy wychodzą z więzienia. Niektórzy najzwyczajniej w życiu chcą tam wracać, bo nic nie robią, jeść dostają (za nasze pieniądze), w karty pograją... czego chcieć więcej? Nie wiem, jedyną rzeczą jaka przychodzi mi na myśl, to prace socjalne więźniów. Może wtedy by im się odwidziało.

Użytkownik V.L. napisał

Jesteś gejem? Nie? To czego narzekasz?

Nie za bardzo rozumiem, co chciałeś przez to powiedzieć.

Użytkownik V.L. napisał

Tusk by wypłącił niemcom za nasze pieniądze poszkodowanie dla biednych niemców za to że musieli uciekać z Polski. Niemcy byli za Tuskiem bo to kaszób, prawie niemiec.

To jest trochę absurdalne. Jak moja babcia mieszka na wschodzie, to jest prawie Ukrainką? A jeśli chodzi o odszkodowania, to zobaczysz, że Kaczyński też im wypłaci. Tak naprawdę nie ma za bardzo innego wyjścia (niestety, bo dla mnie to też jest paranoja).

Edit: No tu się niestety miliłem. Ekh mi wszystko ładnie wytłumaczył. I powiem szczerze, że nie wiedziałem, że Kaczyński przedstawił Niemcom ultimatum w wersji: jeśli wy chcecie odszkodowań za ucieczki, to my chcemy odszkodowań za zniszczenie Warszawy. Brawo, niezłe posunięcie.

Użytkownik Orish Shanlen napisał

Użytkownik V.L. napisał

Co wiecej, $ leci w górę i Euro, gdyby Tusk rządził tego by napewno nie było
Czyli wg ciebie to dobrze? Bo mi się nie uśmiecha jakoś płacenie za dolara 8 zł...

To już zależy. Dla eksporterów jest to idealna sprawa, dla importerów beznadziejna. Zawsze jednemu będzie dobrze, innemu źle, ale jakby nie patrzeć cena 8 $ za złotego też jest absurdem. Wyolbrzymiasz niektóre rzeczy.

Użytkownik Orish Shanlen napisał

Użytkownik V.L. napisał

To ponoć Tusk jest bezbarwnym politykiem. Kto oglądał debatę? Przecież Tusk nie miał praktycznie żadnego planu! Kręcił w kołko to samo. Porażka!
To coś słabo oglądałeś albo ci się mieszają nazwiska, bo było zupełnie odwrotnie... Tusk to wszystko ładnie przedstawił, a Kaczyński ciągle gadał o socjotechnikach, Urbanach itd.

Po pierwsze panowie, trzeba było obejrzeć więcej niż jedną debatę . Prawda co Vamp mówi, że Tusk (szczególnie pod koniec) miał coraz gorsze wypowiedzi i w ogóle nie miał zbytnio nic do powiedzenia. Ale były też debaty, gdzie Donald kulturalnie i rzeczowo się wypowiadał, a Kaczyński tylko kretyńsko go wyśmiewał (niczym Lepper),a prowadzący co chwila musiał mu zwracać uwagę.

Użytkownik Orish Shanlen napisał

Użytkownik Ekhtelion napisał

Na koniec mały apel do użytkowników. Mówicie o polityce, gospodarce i losach państwa. Albo zaczniecie pisać z głową albo nie piszcie wcale. Argumentujcie to co mówicie...
No to popatrz na swojego posta. Widać że niewiele znasz się na polityce. Więc po co piszesz takie dziwne rzeczy?
Ja nie argumentuję, bo prawie wszystko co napisałem w poprzednim poście to fakty.

Zastanawiam się, czy znasz pojęcie faktu...? A Ekh, rzeczywiście napisał, że się nie zna (choć na pewno ma więcej pojęcia, niż większość się tu wypowiadających). A jego frustracji wcale się nie dziwie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kaczynski wygrał dzięki Wermachtowi i poparciu Lepera. LEPERA - tego półgłówka, kryminalistę (ma na karku kilka wyroków, następne są w drodzę) i w dodatku populistę. Poparł go także o. Rydzyk znany z instytucji radia Maryja. Do tego należy spojrzeć na negatywny stosunek zagranicy do Kaczyńskiego. We Francji został wyśmiany, w Niemczech też, w Rosji nic o nim nie wiedzą a chce nam z Rosją poprawic konakty polityczne.

Tak jak to Rince powiedział, wprowadzenie kary śmierci byłoby bezsensowne, chociażby z faktu, że Kaczynski jest katolikiem. A przykazania mówią: "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego".

Co zaś się tyczy jego stosunku do homoseksualistów, to jest on negatywny. Co gorsza, marszałkiem sejmu został człowiek, który by ich powsadzał do gett i obozów. To lekki oftop, ale Kaczynski ma poparcie właśnie takich ludzi. Wszędzie na cywilizowanym świecie geje i lesbijki są w miarę tolerowani, ba, mogą nawet śluby brać i gdzieniegdzie adoptować dzieci. Z psychologicznego punktu widzenia, homoseksualizm jest tak samo normalny jak heteroseksualizm. Poprostu ktos woli ludzi tej samej płci, nie widzę nic w tym złego. A Kaczyński zakazał parady w Warszawie, co spotkało sie w ogólną krytyką w całym kraju.

W czasach, gdy cały zachodni świat, którego jesteśmy członkami się liberalizuje i rozwija, to my lądujemy w takim dole z Kaczyńskimi na czele.
Odpowiedz

Cytat

Kaczynski wygrał dzięki Wermachtowi


Strażniku, proszę cię uważaj na to co piszesz. Takie stwierdzenie jest tyle radykalne co głupie. Powiedz może od razu, że tu jakieś SS Sturmsgruppe stało przed komisjami wyborczymi. Tak się składa, ze akurat zamieszanie w okół Tuska przysporzyła mu tylko rozgłosu, a jak się okazało, że komitet Kaczyńskiego przeinaczył te informacje (kwestia brata dziadka/ojca) to zaczęto wręcz go odbierać negatywnie kaczke.

Cytat

Do tego należy spojrzeć na negatywny stosunek zagranicy do Kaczyńskiego. We Francji został wyśmiany, w Niemczech też, w Rosji nic o nim nie wiedzą a chce nam z Rosją poprawic konakty polityczne.


To, ze zagranica jest negatywnie (negatywnie!) nastawiona to zupełnie co innego niż by ktoś miał kogoś wyśmiewać. Niemcy kaczki nie lubią bo im powiedział co myśli o ich żądaniach odszkodowań za wypędzenia (pominę wypowiedź pani kanclerz...). A o Rosji już w ogóle nie ma co gadać. Zawsze nam okazują niechęć i ciągle traktują z góry (nie mogą się pogodzić, że teraz jesteśmy ich partnerem a nie sługusem). Putin już dał wyraz swojego stanowiska (nie śpiesząc się z gratulacjami dla Kaczyńskiego).

Cytat

W czasach, gdy cały zachodni świat, którego jesteśmy członkami się liberalizuje i rozwija, to my lądujemy w takim dole z Kaczyńskimi na czele.


Oceniasz człowieka i jego poczynania w momencie kiedy jeszcze nic nie zrobił. Tak nie można. Wydaje mi się, ze trochę dystansu do tego co się dzieje na zachodzie nie zaszkodzi. Nie musimy się w nicg ciągle gapić jak w malowane wrota...
Odpowiedz
No cóż, PiS zgarnął wszystko. Jestem ciekaw tylko w jaki sposób Lechu będzie lawirował między wspieraniem brata, pacyfikacją PO i uśmiechaniem się do Samoobrony i LPR-u. Ciężka sprawa.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Karczma

Wybory Prezydenckie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...