Warhammer 40k

Cytat

patche


Czyli ile tych patch'ów ? :O

Pytam się, bo z każdą grą, w która dotychczas grałem w necie wystarczył najnowszy patch i juz jechałeś ;p
Odpowiedz
Na gamershellu właśnie nie ma 1.10 i 1.20 ;p Na gram.pl jest, ale jak zwykle maja badziewny serwer i ciągnie jak krew z nosa ;(

Znasz może inną stronkę, bo jak narazie szukam i lipa
Odpowiedz
Są wszystkie, tu masz 1.10 i 1.20. Wystarczy poszukać.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Instaluj, instaluj . Tak w ogóle to jest taka ważna sprawa, by zainstalowac 1.10 trzeba mieć 1gb wolnego na dysku z grą ( Dany ) bo inaczej będziesz otrzymywał komunikaty o błędach. A jak już zainstalujesz to trenuj, trenuj i trenuj. Dany moze ci powiedzieć co będzie jak nię będziesz odpowienio mocno trenował .

P.S. Dany skrobnij coś o Winter Assault jak już rozgryziesz co i jak.
Odpowiedz

Cytat

Są wszystkie, tu masz 1.10 i 1.20. Wystarczy poszukać.


Dzięki Dany Swoją drogą widziałem te patche, ale myślałem, że to nie te :591: :591:

Cytat

trenuj, trenuj i trenuj.


Łatwo powiedzieć...... Może jakieś fachowe porady od starych wyjadaczy ? Bo coś czuję, że troszeczke będę lamił

PS. Echhhh i znów ten sam błąd.... chyba sobie nie pogram (ale jeszcze cos pokombinuje)
Odpowiedz
Czytaj co do ciebie pisze Aby zainstalowac patch 1.10 trzeba miec ponad 1gb wolnego na hdd.
Odpowiedz
Mam 2.60 GB wolnego i to mnie bulwersuje !!!!!!

Ja już nie wiem.......

Spytam się na 4um gram.pl , a jak to nic nie da,to zostaje mi tylko czekać na Winter Assault i nadzieja, że wtedy sobie pogram w necie ;p

PS. I czytam twoje posty z uwagą
Odpowiedz
A nie jest tak, że masz patche do wersji angielskiej a nie do międzynarodowej?
Odpowiedz
Ten bład wyskaukej, gdy masz za mało mejsca na dysku. Ja miaęłm ten błąd.
A patche najlepiej wszystkie ściągnięte instalować na angielski.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

Ten bład wyskaukej, gdy masz za mało mejsca na dysku. Ja miaęłm ten błąd.


Ale mam dosyć sporo miejsca na dysku, więc chyba nie o to chodzi

Cytat

Potzrebna ci jest wersja międzynarodowa i miejmy nadzieje, ze na CDprojekcie jest właśnie ta...


Tak trza spróbować......... Jutro rano odpalę bo maja tak zamulony serwer, że i tak wiele nie ściągnie niestety......
Odpowiedz
Przed chwilą zagrałem w dodatek Winter Assault i po pierwszej misji kampanii, muszę powiedzieć co następuje:
- wygląd się nie zmienil pomijając to, że jest zima.
- nowa rasa Imperial Guards są oczywiście lepsi niż byli w podstawce, z tych jednostek, które widziałem narazie są przeciętni. Mają zwykłych żołnierzy z dodatkowymi 2 broniami: granatnikiem i pistoletem plazmowym, roboty kroczące, czołgi z miotaczami ognia, oddziały postaci specjalnych.
- efektów za wiele nie doszło, tylko te związane z rasą
- nowe menu, dodatkowe kilka możliwości
- kampania z wyborem strony konfliktu
- muzyka dobra jak zawsze
- ciekawe filmiki przed misjami
- inne okienka ładowania
Bardzo fajny dodatek jesli chodzi o ogół. Na pewno majłe zmiany w obrazeniach jednostek, u marinsów coś dochodzi. W sumie spoko.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Doczytałem się na jakimś forum, ze to czasem potzreba nawet 3-4gb wolnego... Sam się ostatnio na to naciałem. Pamiętałem o 1gb a tu nagle chciał dopiero ruszyć od 1.8... Nie wiem co o tym myśleć.
Odpowiedz
Dany ile na dysku zajmuję Warhammer 40k z dodatkiem ?
Odpowiedz
U mnie zajmuje 2.85 GB.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Firma THQ poinformowała, że jej wewnętrzne studio developerskie - Relic - pracuje nad drugim dodatkiem do Warhammera 40,000: Dawn of War. Rozszerzenie o nieznanym jeszcze tytule wprowadzi m.in. dwie nowe grywalne rasy.

Oczywiście wraz z dodatkowymi stronami konfliktu pojawi się nowa kampania dla pojedynczego gracza i mapy do rozgrywek multiplayer. Rywalizacja pomiędzy graczami będzie tym ciekawsza, że od momentu wprowadzenia dodatku liczba ras, które będą mogli poprowadzić do zwycięstwa, wzrośnie do siedmiu (do aktualnych dojdą zaawansowani technologicznie Tau oraz nieujawniona jeszcze strona). Tak dużego wyboru nie było jeszcze w żadnym RTS-ie.

Przedstawiciel studia Relic jest przekonany, że nowy dodatek pomoże uczynić z Warhammera 40,000 grę jeszcze lepszą - co chyba trudno już sobie wyobrazić. A kiedy ma to nastąpić? Według aktualnych planów rozszerzenie pojawi się na rynku jesienią tego roku.


Źródło gram.pl

Przyznam, że ta wieść mnie bardzo ucieszyła Kolejny dodatek do świetnego RTS-a i jeszcze do tego dwie nowe grywalne rasy.... Zapowiada się ciekawie....
Odpowiedz
Nie powiem, ciesze się, że rozwijają idee WH40K. Ja tam gry w singla nie uznaje, fabuła mnie nudzi a przeciwnik to żaden przeciwnik. Pozostaje więc multi. A w multi tak czy owak będe grał "żeglarzami" więc dodatek pewnie obejrzę tylko i wyłącznie z czystek ciekawości. Zwłaszcza, że i tak nie mam z kim grać onln.
Odpowiedz
Byłoby fajnie jakby można było grać Necronsami. Pewnie oprócz Tau dadzą Tyranidów, Dark Eldarów lub którychś z Huntersów. Będzie fajnie z 7 rasami.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warhammer 40k - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...