Wszystkiego najlepszego...

Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Krzysiu Zdrowia, szczęścia, pomyślności i błogosławieństwa Lolth

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Najlepszego dla Sazanki!

I dla Hassana, który kończy dziś...

... 17 lat?
Odpowiedz
Czekaj co

[Dodano po 2 minutach]

A, chodzi o tego paskudnego impostora, przez którego przy nicku muszę mieć apostrof.

Łotr.



A żeby nie było tak nie na temat; Wszystkiego Najlepszego!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Manfreta Zdrowia, szczęścia, pomyślności, udanej kariery i dużo miłości

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
On ma urodziny co 3 mis czy ja mam schizy?
Najlepszego, kij wie komu (wszystkim).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Wszystkiego iglastego dla Sosny


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak, 100!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Chciałem napisać "sto lat!", ale to byłoby nie na miejscu, wszak Tamer jest nieśmiertelny. Wybrałem więc co innego: Zajebistej wieczności i spełnienia wszystkich marzeń!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...