Wybory Prezydenckie

Oficjalne wyniki wyborów:
Kaczyński 54,04%
Tusk 45,96%

Hehe zmieni nazwę Warszawy na Kaczogród Niezłe porównanie Dany

Swoją drogą już pierwszy wywiad i już na Putina gada (po co drażnić niedźwiedzia ?). Mówie wam Ruscy atoma na nas spuszczą
Odpowiedz
Jakiego atoma :027:. Ruscy? Nie odwazyliby się za nic, nawet, jak prezydentem jest Kaczor ;p. Weźcie, jak on w ogóle wygląda. Miele tym sowim ryjskiem jak prosię, a nie kaczor. Teraz jak już się dorwali z braciszkiem do chlewika, to już ich nikt nie odciągnie.

A tak na serio, to wrzucamy, wrzucamy, a tak naprawdę jeszcze nic nie pokazał. Można spekulować, że w Warszawie nic nie zrobił, że chce zrobić coś tam, a nie coś tam , ale jaka będzie jego kadenja okaże się dopiero za 5 lat (niestety), tak więc nie przekreślajmy nikogo na starcie, bo to jest najgorsza rzecz, jaka może być.

Nie zmienia to jednak faktu, że ja jakbym mógł głosowałbym na Tuska. Mój ojciec np., mimo iż Tusk chciał obniżyć emerytury wojskowym (a nim właśnie mój papa jest i ma już tylo 3 lataka do takowej), głosował właśnie za Donaldem. Dlaczego (tak właśnie spytałem)? Bo Kaczyński nie może wygrać (tak odpowiedział)...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nasz kraj jest ptasi. Mamy kaczory w sejmie, mamy kaczora jako prezydenta i kaczora jako niedoszłego prezydenta, no i mamy rzecz jasna epidemię Ptasiej Grypy. -_-

Wyjeżdżam z kraju, jedzie ktoś ze mną?
Odpowiedz
Pozwoliłem sobie wziać tekst z pewnego forum:

W Warszawie w ratusza krzaczkach,
Mieszkała Kaczka Bliźniaczka,
Co cały dzień na wyścigi,
Robiła z bratem intrygi.

Zamiast się miastem zajmować,
Kochała siebie promować,
I by pokazać jak działa,
Muzea wciąż otwierała.

Pomawiać innych lubiła,
Sprytnie to z bratem czyniła,
Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała,
Tak w mediach się zaklinała.

Wściekli się ludzie okropnie,
Niech intrygantke gęś kopnie,
Poszli w paradzie z plakatem,
Kaczko, gey jest Twoim bratem.

Nad Polską się chumry zbierają,
Już ludzie po kątach gadają,
Premierem ma być jedna kaczka,
A prezydentem Bliźniaczka.

Broń Boze nas przed widmem kaczym,
Cokolwiek w tym kraju to znaczy,
Niech lepiej historia starannie,
Upiecze te kaczyki w brytfannie.

A tu nasze nowe godło:
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Deny - LoL!

Med - Hehe to drugie lepsze


Jak widać na wsi w gminach i innych małych zadupiach PiS miał duże poparcie. To pewnie w moijej miejscowośi też. Teraz tylko czekać. Zobaczymy czy poradzi sobie kaczorek z bezrobociem i dziurą w budżecie. Ale nie czarujmy sie, tak czy siak w Warszawie są duże zarobki czy Kaczor jest prezydentem czy nie. Dlatego dziwią mnie Warszawiacy narzekający na prezydenta. Bo ja z miłą chęcią zamieniłbym sie z niejednym.

Odpowiedz
@Ashgan

Co masz do wsi?! Co mają wsie do gmin? (a nazywanie zadupiami już pominę)

Co ma Kaczyński w Warszawie do zarobków Warszawiaków?! Przecież to, ze Warszawiacy narzekają na prezydenta nie ma nic do ich zarobków. (i bynajmniej nie wynikają one z bycia mieszkańcem naszej pięknej stolicy)
Odpowiedz
@Ashgan
a wlasnie g.... prawda do w malych wsiach PiS mial male poparcie a wiem bo moj ojcic jest w jednej z tych gmin glownym informatykiem i musial to szystko nadzorowac z ponktu informatycznego i w tejze wlasnie gminie najwieksze popracier mial Tusk a potem Lepper w pierszej turze a w drugiej chzba Tusk a potem dopiero Kaczynski....chyba...


A poza tym masz cos do wsi?? mam cie potraktowac z lopatki??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Mówie to co widze w TV i sondy jakie podają na TVN'ie

Cytat

Co masz do wsi?! Co mają wsie do gmin? (a nazywanie zadupiami już pominę)


yyy... Nie rozumiem Ja sam jestem z gminy i nazywam swoją miejscowośc zadupiem bo jest tak mała i ludzie są tu tak wredni że to bardzo trafne określenie. A ze wsi jest moja rodzina od strony ojca. Chyba źle to odebraliście troche, albo ja źle napisałem [i ciesze sie z tego że mieszkam w gminie bo dużych miast nie trawie]

Cytat

Przecież to, ze Warszawiacy narzekają na prezydenta nie ma nic do ich zarobków


Chodzi mi o to że Warszawa jest dobrze rozwinięta i są tam duże zarobki. To co wiecej jest potrzebne? Dopłaty z unii?
Bardziej przydałyby sie do mniejszych miejscowości.

Odpowiedz
Kaczyński to worek wymiocin. Zerowa mimika twarzy. Do tego mabrzydką żonę... Niby wielki katolik, a córeczki nie motrafił upilnować ("wpadła" z dzieckiem na 3 roku studiów bez małżeństwa) Jest nacjonalistą, kompletnie nietolerancyjny wobec gejów i lezbijek. Ba, chce wprowadzic karę śmierci i jest katolikiem, co przeczy samo sobie. On nam tu szykuje państwo policyjne. Do tego dochodzi krytyka zagranicą. Był Faszyzm, był Komunizm a teraz będzie Kaczynizm To jest poprostu żałosne...
Odpowiedz
Proszę was zacznijcie pisać jak ludzie inteligentni. Liczą się argumenty i fakty a nie jakieś takie bzdury które wy tu wypisujecie. Ja się w polityce nie orientuje więc sie nie wypowiadam. A niektórzy z was zachowują się tak jakby byli ekspertami...
Odpowiedz
Ekh jeżeli masz jakieś aluzje do tego co pisze to napisz wprost a nie pisz tak ogólnie.

Odpowiedz
Wy mądrzy ludzie jesteście sami się połąpiecie o co mi chodzi.
Odpowiedz
Ja także nie rozumiem całej polityki i mnie to wogóle nie interesuje. Ale powiem tylko jedno: "Tusk ma fajną córkę ;p" <- to jednyne czym interesowałem się podczas tych wyborów :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Pokaż[xD] Szczerze widziałem tylko panią Kaczke. A co do córki Tuska to mógłbyś tu walnąć zdjęcie albo 2

Odpowiedz
Ashgan, żałuj że nie widziałeś ;p Ale powiedz skąd ja mam ci wziąć zdjęcie córki Tuska, przecież ona nie jest taka sławna żeby jej zdjęcia były w internecie ;p.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja się tylko martwie tym, że jak Kaczyńskim się nie uda, to następnym prezydentem będzie Lepper i rządzić będzie Samoobrona. Nadejdzie era populizmu...
Odpowiedz
To czy Kaczka będzie dobrym prezydentem czy nie będzie można dopiero ocenić jak trochę porządzi. Żyjemy w pańswie prawa (a nie w jakiejś tyranii) i jak będzie źle to prezydenta będzie mozna zmienić. Więc skończmy gdybanie zwłaszcza, ze jest to gdybanie w najorszej formie (to znaczy wynikające z nie wiedzy i nie poparte argumentami).

Aha, i żeby nie było. Ja nie głosowałem więc proszę bez żadnych wycieczek pod moim kierunkiem, ze niby kogoś bronie/popieram.
Odpowiedz
Ehhh, stało się źle, stało się naprawdę baardzo źle. Kaczyński się po prostu na prezydenta nie nadaje. Poza tym teraz już nikt nie będzie w stanie powstrzymać beznadziejnego programu PiSu. Będziemy mieli kosmiczne podatki, obowiązkową religię w szkołach, nowe komisje śledcze, no po prostu porażka.
Niestety prawda jest taka, że na Kaczyńskiego głosowali głównie ludzie niewykształceni, a na Tuska młodzi i z wielkimi ambicjami.
No i mamy krok w tył Ale nie będę się rozpisywał, bo bym do jutra nie skończył :roll:
Odpowiedz
← Karczma

Wybory Prezydenckie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...