[TESV] Problem z Jorrvaskr

Witam. Otóż mam pewien problem z Jorrvaskr. Nie moge do niego wejść. Pisze , że wymaga klucza.Zdarzyło mi się takie coś po raz pierwszy. Na dodatek nie mam możliwości szybkiej podróży do Białej Grani lub stajni w tym mieście , są poprostu jakby nie odkryte... Stało się tak po misji "Bitwa o miasto Biała Grań "... Czy można z tym coś zrobic ? Bez możliwości szybkiej podróży do Białej Grani bym przeżył , ale chciałbym przejść wątek towarzyszy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Madero dnia poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 13:02 napisał

Witam. Otóż mam pewien problem z Jorrvaskr. Nie moge do niego wejść. Pisze , że wymaga klucza.Zdarzyło mi się takie coś po raz pierwszy. Na dodatek nie mam możliwości szybkiej podróży do Białej Grani lub stajni w tym mieście , są poprostu jakby nie odkryte... Stało się tak po misji "Bitwa o miasto Biała Grań "... Czy można z tym coś zrobic ? Bez możliwości szybkiej podróży do Białej Grani bym przeżył , ale chciałbym przejść wątek towarzyszy.
Mam ten sam problem...
Odpowiedz
Kod na przeniesienie do Białej Grani też nie działa?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czy pokończyłeś misje związane z bitwą o Białą Grań? Porozmawiaj z jarlem i swoimi dowódcami.

Opuść też miasto i pozwiedzaj inną część prowincji - mieszkańcy muszą mieć czas na "odbudowę".
Po kilku dniach w grze sytuacja się powinna ustabilizować.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Problem z Jorrvaskr - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...