[BGI] Multiplajer

Dlatego napisałem tamta/tamten bo pewny nie byłem. Proponuje, że jak w ciągu np 5 dni nikt nowy nie napisze gramy w tylu ile zdążymy ludzi uzbierać, ew w czasie gry możemy jakiś NPC przyłączyć. Ale rzeczywiście obowiązkowo potrzebujemy wojownika i kapłana, zostanie 1 miejsce to możemy jeszcze jednego wojownika, albo co tam chcecie. Jak już będziemy mieli wszystko0 ustalone przydało by się jakoś porozumieć (żeby nie pisać ciągle w tym temacie) co do sposobu gry i wszystkich opcji.

Sorry, że napisałem to tak trochę chaotycznie, ale o tej godzinie mój mózg jeszcze słabo funkcjonuje
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bhaal998 dnia sobota, 12 lutego 2011, 12:30 napisał

Dlatego napisałem tamta/tamten bo pewny nie byłem. Proponuje, że jak w ciągu np 5 dni nikt nowy nie napisze gramy w tylu ile zdążymy ludzi uzbierać, ew w czasie gry możemy jakiś NPC przyłączyć. Ale rzeczywiście obowiązkowo potrzebujemy wojownika i kapłana, zostanie 1 miejsce to możemy jeszcze jednego wojownika, albo co tam chcecie. Jak już będziemy mieli wszystko0 ustalone przydało by się jakoś porozumieć (żeby nie pisać ciągle w tym temacie) co do sposobu gry i wszystkich opcji.

Sorry, że napisałem to tak trochę chaotycznie, ale o tej godzinie mój mózg jeszcze słabo funkcjonuje



Może być tak zrobimy. Ale Kresselack coś tu pisze może byś zagrał ziom?? No jesli chodzi o kontakt bym proponował teamspeak3

AA bym zapomniał. Jakie charaktery bierzecie?? Ja raczej zły
Odpowiedz
Dobra może na razie piszmy przez priva, żeby nie zaśmiecać tutaj. Jak ktoś będzie chciał się przyłączyć to tutaj napisze, mi na priva albo Fodro.
Odpowiedz
potrzebuje kogoś do przetestowania gry bg 2 przez sieć ktoś chętny??
Odpowiedz
Odświeżam, bo akurat mam ochotę popykać sobie w Baldurs Gate. Byłby ktoś chętny pograć przez internet? Ewentualnie możemy też spróbować w Icewind Dale, dla mnie to bez znaczenia. Chętni niech piszą tutaj, na priv lub na moje gg: 4796652. Pozdrawiam.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Multiplajer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...