[IWD1] Drużyna

Człowiek/Mężczyzna-Czarodziej
Człowiek/Kobieta-Wojownik
Półelf/Mężczyzna-Złodziej
krasnolud/Kobieta-Kapłan

O ile na początku było trochę problemów to potem żadna walka nie powodowała żadnych większych trudności.Mag rzuca przyspieszenie na każdego członka drużyny ,kapłan dokłada jakimś błogosławieństwem,i zależnie od sytuacji w czasie walki rzuca jakieś mocniejsze zaklęcie ,walczy w pierwszym szeregu,lub leczy.Złodziej atakuje z daleka,wojownik pierwsza linia frontu.A mag rzuca zaklęciami.
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Ja mam sprawdzony skład:

Człowiek/paladyn
człowiek/łowca
krasnolud/wojkownik
człowiek/kaplanka
elf/mag
niziołek/łotrzyk
Odpowiedz
Podczepię się pod ten temat, bo nigdzie nie ma odpowiedniejszego. Może ktoś przypomni sobie zamierzchłe czasy gry w jedynkę i poratuje.

Otóż... Za żadne skarby świata nie wiem, gdzie i czy w ogóle można sprawdzić postaciom reputację. Jedyną odpowiedź, póki co, znalazłam na jakimś anglojęzycznym forum, gdzie napisano, że, owszem, coś takiego istnieje, ale nie jest do podejrzenia (chyba, nie wczytywałam się dobrze i mogłam coś przekręcić, bo kiepsko mi idzie czytanie nie po naszemu). Nie mam paladyna w drużynie, czyżby tylko ta klasa wpływała na istotność reputacji?

Jeśli ktoś pamięta odpowiedź (bo wątpię, by grał w tej chwili w tę starą, ale jakże uroczą grę), niech odpisze. Pozdrawiam
[font="Courier New"](...)Zanim zawirują ostatnie przed oczami
Psychodeliczne koła przedsennych majaczeń
Oddam za biel czystą jej dzisiejsze barwy
Tak bardzo wyzbyte dawnych swoich znaczeń


Febrę śmiertelną, różowe więc wypieki
Na liniejących ścianach brunatne zacieki
Żółć promieniotwórczą
I szpitalną zieleń
Brudną przezroczystość stłuczonych butelek
Krew rdzawą, czerwień krwawą
Błękit sinej skóry
Niezdrowo matowych tęczówek lazury


Wypłucz proszę, kolory, jak kiedyś na kanwę
Losu mojego prządko, naniosłaś te barwy
Rozszczepione w pryzmacie twojego kaprysu
Złącz je razem teraz w supeł życiorysu
[/font][font="Courier New"]
Białą flagę wywieszam i prawdą bieleję:
Że wtedy przed oczami wcale nie ciemnieje
Płonąc w blasku z nadzieją jedną pozostanę
W nim wyprażone – barwy zostaną wyprane
[/font] [font="Courier New"]

(Z wiersza: \"Biel\", listopad 2011. Nie kradnij. Wkurzony autor jest gorszy niż radiacja.)




[/font]
Odpowiedz
Może się mylę (w jedynkę grałem dawno) ale mam wrażenie, że dostępne opcje dialogowe zależą od charakteru i klasy postaci. Paladyn ma unikalne, oparte na założeniu wykrywania zła przez niego.
Odpowiedz
Spotkałem się z dziwną sytuacją. Otóż, gdy klikam na ikonkię czaru u kapłana i maga, animacja 'przyciśnięcia' owego przycisku pojawia się, lecz lista czarów się nie wyświetla. Raczej, wyświetl się czasami, w jakichś 10 % przy świerzym wczytaniu quicksejwa. Gdy wczytam go raz czy drugi, problem znowu występujue.

Jestem przez jaskinią. Gdy whodzę do jaskini, to zupełnie lista zaklęć sie nei pojawia, chyba, że pod odczekaniu minuty-dwóch( ale na wstępie mam walkę)

Na wcześniejszym sejwie, kliknę na ikonę trzy razy około i tak samo przestaje działać.

O cóż tu chodzi?!

Kapłan ma wysoką mądrość(18), staty maga też raczej w porządku. Problem dotyczy obu postaci. Ekwipunku nie zieniałem, wczesniej wszystko działało.
Odpowiedz
Działo się to tylko przy jednym uruchomieniu czy próbowałeś sprawdzać w odstępach czasu? (wyłączyć, odczekać kilka godzin, włączyć)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia niedziela, 8 czerwca 2014, 21:07 napisał

Działo się to tylko przy jednym uruchomieniu czy próbowałeś sprawdzać w odstępach czasu? (wyłączyć, odczekać kilka godzin, włączyć)

Kilka sejwów, kilka włączeń gry, kilka odpoczynków w samej grze...
Problem rozwiązałem częściowo - trzeba zdjąć i ponownie założyć broń(tutaj: procę) przez każdym czarowaniem. Z czego to wynika - pojęcia nie mam.
Odpowiedz
← Icewind Dale

Drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...