O tym jak GameExe zawładnęło światem

Dzisiaj przybył nam 500 użytkownik, licząc zgodnie z licznikiem na stronie głównej forum. Można by rzec, że to świetny wynik i jesteśmy na najlepszej drodze do zdobywania kolejnych "szczytów" w półświatku serwisów cRPG i RPG. Ale brutalna prawda jest taka, że od dawna nie przybył nam żaden nowy stały użytkownik. Poza grupką może maksymalnie 20 osób które tworzą mniej lub bardziej zżytą rodzinę nie ma nikogo. Nie ma ludzi którzy odwiedzają forum regularnie, codziennie (ba, nie ma nawet takich co czynią to raz w tygodniu). Rejestrują się i odchodzą. Smutne to w sumie...

Pytanie do Nazina. Czy dałoby się zrobic tak by powiedzmy raz na tydzień do wszystkich userów wysyłać newsletter? Ja wiem? Powiedzmy 5 najlepsiejszych newsów i jakieś info o downloadzie albo o artykułach. Coś takiego co by przypominało ludziom o naszym serwisie i skłaniało ich do odwiedzin.
Odpowiedz
Właściwie jedno mnie tylko dziwi. Nasze forum nie jest pozabezpieczane dla gości i w celu przeglądania jego zawartości nie ma potrzeby rejestracji. Dlatego zadziwiająca jest ilość "zerówek"...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Gadanie...... na każdym forum tak jest Z resztą nie rozumiem tego logować się,a nie postować ;/ Dziwne to jakieś......

A 500 użytkowników- jest co oblewać

A jak na te 20 osób 18k postów to nieźle, nieźle........
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Oct 12 2005, 08:46 PM napisał

Pytanie do Nazina. Czy dałoby się zrobic tak by powiedzmy raz na tydzień do wszystkich userów wysyłać newsletter? Ja wiem? Powiedzmy 5 najlepsiejszych newsów i jakieś info o downloadzie albo o artykułach. Coś takiego co by przypominało ludziom o naszym serwisie i skłaniało ich do odwiedzin.

[post="36906"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ano w sumie by się dało czemu nie dobry pomysł
Odpowiedz
To do dzieła! Trzeba to jakos madrze zoorganizowac. Tokar, ty napewno bedziesz mial to cos do powiedzenia. Ale sprawy techniczne zostawiam (oczywiscie) tobie, Nazin . Slade jako, ze pokazał już, ze ma dryg to projektowania designów graficznych mógłby coś sklecić na tą okazję. Powstał by taki minibiuletyn
Odpowiedz
Niestety Slade teraz ma mały problem więc szybko się nie pojawi, ale w sumie co do grafiki to zbytnio nie ma po co bo do maila nie ma sensu wstawiać Najlepiej jak by tam co tydzień na przykład w sobote ktoś podesłał wybrane newsy tygodnia z początkowym opisem itp. a ja się zajme wysyłaniem :roll: (oczywiście nie pojedynczo )
Odpowiedz
Swoją drogą można zrobić to samo co w serwisie wp.pl .Coś na wzór "imadło- czyli zgniot tygodnia". A imo idea good, ja bym się na to pisał
Odpowiedz
No tak czekalem na tego 500 usera i jest szczesliwy iz nam udalo tak daleko dojsc i mam nadzieje iz za rok bedziemy swietowac 1000 usera a co do minibiuletynu, pomysł mi sie podoba i mam nadzieje iz uda sie go wprowadzic w zycie.... :!o
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Widze że świetny wynik osiągneliśmy Ale powiem wam co ja o tym sądze. Lepiej żeby na forum pisała ciągle stała grupka osób jaką jesteśmy my (choć ja ostatnio mam przerwy bo nauki od cholery ) Poprostu jak widze na forum moderatorów walczących ze spamem i głupimi postami to chciałoby sie raz na zawsze pozbyć sie spamerów i innych ludzi i mieć spokój. Ale nie zapeszając mamy tu jak narazie spokój :mrgreen:

Odpowiedz
500 userów to już jest coś z czym trzeba się liczyć. Nasze forum się rozbudowuje coraz bardziej. Jednak uważam, że bez sensu jest zostawiać konta, które mają 0 postów i ostatnie logowanie z przed kilku miesięcy lub wogóle. Powinno się je usunąć, skoro ten ktoś nie odwiedza forum, to mu się nagle nie odwidzi, więc konto do usunięcia. Najwyżej zrobi sobie nowe.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
a tak z cekawoscie powiedz Nazin ile by bylo osob gdyby nie bylo tamtego ,,wielkiego sprzątania"???????????
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Liczba 500 cieszy oczy. Pomysł subskrybcji jak najbardziej popieram, nie jest trudno czegoś takiego zrobic. Rozwijamy się i jest ok
Odpowiedz
Trzeba to jakoś oblać :mrgreen:

Cytat

kasowanie nieaktywnych userów (czyt. 0 postów/ostatnie logowanie 3 miesiące temu) coś na pewno nie którym mówi


Taaak. To była zażarta dyskusja

A co wysyłania newsów - popieram


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale jakaś oprawa graficzna (nawet skąpa) byłaby wg. mnie wskazana. Zwłaszcza jakby się dało utrzymać poziom wykonania z głównej. To nie musi być nic skomplikowanego ale np. nadpalony zwój a na nim newsy i moze jakieś odnośniki do downloadu, artów albo tematów na forum. Albo w formie jakiegoś portalu...
Odpowiedz
Spróbuję coś zrobić, ale to jeszcze trochę potrwa, bo muszę coś zdobyć.
EDIT
Proszę, coś takiego:
Kartka
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Zasadniczo to o coś takiego mi chodziło. Ale tutaj trzeba by sie przysiąść z wyretuszować te ślady dłoni i napisy. Zamiast tego można byc coś takie wykorzystać http://www.agreatgiftidea.com/BirthAnn/Scroll.jpg . Dorzucić do tego naszą pięczęć GameExe (którą tez trzeba zrobić ), jakąś zakręconą czcionke i efekt murowany.
Odpowiedz
← Game Exe

O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...