Tworzenie Tapet

Zastanawia mnie, czy ktoś na tym forum tworzy samodzielnie tapety? Jesli tak pochwalicie się! Ja jak skończę "klejenie" jakiejś to wrzuce ja tutaj
Odpowiedz
Obrazami i malunkami się już nie zajmujesz?

Co do tapet, coś nowego by mi się przydało więc śmiało wrzucajcie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zajmuję się i nimi ale pragnę poszerzać moje horyzonty

[Dodano po 5 miesiącach]

Taka tam z Wiedźmina...
  • wither_2.jpg
Odpowiedz
Wiedźmin to Witcher, a nie Wither z tego co wiem.
I co tu robi Ten z jedynki?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ekhem...(małe zmieszanie).. ten...tego... przywędrował
Odpowiedz
Bywa . Nie ma się co przejmować, tylko robić następne.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc... zadu nie urywa. Fioletowe chmury nie dodają realizmu, ale przecież nie o to chodzi. Jakość pozostawia dużo do życzenia (przy powiększeniu pikseloza), ale zamek jest dobrze wycięty i do połączenia chmur i zamku nie mam zastrzeżeń. Powodzenia przy następnych.
Odpowiedz
Calkiem niezla, tylko chyba troche za bardzo rozmyta... wydaje mi sie ze tapeta powinna byc ostra
Odpowiedz
Niezłe! Jak się je robi? Hętnie wysłucham.
Odpowiedz
Nie ma to jak zapomnieć o forum i swoich tematach na dłuuuugi czas po czym odkopywać co starsze bo się layout strony a (zresztą bardzo fajny) zmienił.
Jak na to patrzę z perspektywy czasu wstyd było coś takiego zamieszczać, ale przynajmniej ci co zaczynają, wiedzą że nie są tacy najgorsi i nie wszystko wychodzi na początku... rozpisałem się
Teraz mało siedzę w grafice 2D, zająłem się modelowaniem 3D głównie broni i tego typu rzeczy. Z 2D raczej userbary. Może coś wrzucę dla odświeżenia tematu..
Odpowiedz
← Fan Works

Tworzenie Tapet - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...