[TESIV] Czy mój komputer spełnia wymagania?

Witam. Mam pewien problem, mianowicie nie wiem czy mój komputer spełnia wymagania gry The Elder Scrolls IV. Oto podzespoły:
Karta graficzna - NVIDIA GeForce 9500 GT
Procesor - Intel Core 2 1.86
Pamięć - 2GB RAM
System operacyjny - Windows XP SP 3
Odpowiedz
Oblivion? Grałem w to na dużo gorszym sprzęcie (jednordzeniowy procesor Intel Pentium 4, 1GB RAM, karta graficzna nie pamiętam jaka, dużo gorsza od twojej i system Windows XP SP 2) i działało bez problemu. Grałem na najniższych ustawieniach graficznych, wszystkie opcje graficzne na low, ale grałem płynnie, bez żadnych ścinek. Tobie więc pójdzie bez najmniejszych problemów.

A na przyszłość, to zamiast zadawać taki błahy temat na forum, znajdź wymagania minimalne gry w Google i porównaj ze swoim sprzętem.


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Eerie dnia czwartek, 17 kwietnia 2014, 13:24 napisał

Oblivion? Grałem w to na dużo gorszym sprzęcie (jednordzeniowy procesor Intel Pentium 4, 1GB RAM, karta graficzna nie pamiętam jaka, dużo gorsza od twojej i system Windows XP SP 2) i działało bez problemu. Grałem na najniższych ustawieniach graficznych, wszystkie opcje graficzne na low, ale grałem płynnie, bez żadnych ścinek. Tobie więc pójdzie bez najmniejszych problemów.

A na przyszłość, to zamiast zadawać taki błahy temat na forum, znajdź wymagania minimalne gry w Google i porównaj ze swoim sprzętem.

Dzięki za odpowiedź. Sprawdzałem już wymagania Obliviona i porównywałem ze swoim sprzętem. Zadałem to pytanie ponieważ chciałem się upewnić. Mimo twoich zapewnień, że mój komputer spełnia wymagania to gra i tak zarywa na najniższych detalach.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Czy mój komputer spełnia wymagania? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...