[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Całkowicie słuszne i w porządku będzie jak Deunan odzyska moderatorstwo w FanWorks. Podczas tych wszystkich ustaleń zostało troche tematów o których zapomnieliśmy. Ja sobie zadnych praw do FW nie przywłaszczam. A można by nawet powiedzieć, że nie chce tam specjalnie moderować
Zatem po staremu niech pilnującą tam porządku będzie Deunan. Czasem trzena skasować jakieś postyn na NNSO czy coś...I ogólnie utrzymac porządek a nie każdy ma na to chęci (tak jak Ekh:]).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Akurat nei o chęci mi tu chodzi ale raczej o specyficzny klimat tego działu. Deunan napewno się lepiej będzie orientować co tam robić niż ktoś inny.
Mam mała propozycje...Jako iż Ekh i Rice są global modami to może niech mają inną grupę niżeli swoje imiona? Trochę to takie nie na miejscu...I może oddzielny kolor?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Nie wiem jak Rince'owi ale mi kolor wisi .
Kolor... mi to w sumie obojętne. Ale tą grupę to rzeczywiście możnaby zmienić. Tylko nie na Zastępcy Władców .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
No kolorek dajcie np. Pomarańcz:] Ale grupe to napewno trzeba zmienić...Troche nie sprawiedliwe jest mieć w grupie swoją xywe:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Ja proponuję kolor sraczkowaty, a nazwa globaliści Prawda, że łza się w oku kręci?
A mówiąc serio, to chyba brakuje niebieskiego na forum, nazwa grupy - Wybrańcy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Cytat

A mówiąc serio, to chyba brakuje niebieskiego na forum, nazwa grupy - Wybrańcy.


A chcesz posmakować krasnoludzkiej gastronomii wojennej? Np. w wersji instant. Bierzesz saszetke zalewasz goracą wodą i wychodzi z tego krasnoludzki topór "Łamignat Żuchwozgniatacz" +15. (hit pól bitewnych tego sezonu). Nie wspominając juz o krasnoludzkim chlebie balistycznym ICBM (inter continental bread missile)

Jak już mówiłem ja koloru żadnego nie chce i Rince też nie więc problemu nie ma. A nazwa klasy? (że tez się ktos znowu musiał przyczepić). Ustaw nam gwardie jak można i po sprawie.
Nie da rady zwiększyć ilości emotow w poście? Bo już mnie denerwuje komunikat "za dużo emotikonek w poście" W jednym poście dałem dużo strzałek ( :-> ) i już mi sie to wyświetliło...


Tonari no Totoro!
Przemianujmy forum "Pogaduszki" na "Karczmę". Będzie bardziej klimatycznie

EDIT (by nie spamować)
Niezły pomysł Ekth, a co do czytelności, to pozostają opisy danych for
To moze idąc za ciosem:

Pogaduszki - Karczma
Administracja - Dwór Królewski
Hardware & Software - Artefakty
Pliki - Skarbiec
Humor - Gildia Błaznów

To tylko propozycje. Pytanie czy forum nie straci na czytelności.
Może czas skasowac/przenieść dział o zinie skoro pomysł zdechł.


P.S. Co robimi z biuletynem?
Wszystko OK po za tym:
Hardware & Software - Artefakty
trochę nie pasuje, ale pozostałe jak najbardziej
w sumie można by jeszcze to jakoś ciekawie przekształcić :
Nasi użytkownicy napisali łącznie x posty(ów)<br />
Mamy x zarejestrowanych użytkowników<br />
Najnowszym użytkownikiem jest xxx<br />
Najwięcej użytkowników online (x) było x

Na coś w stylu:
Mieszkańcy Królestwa napisali łącznie x posty(ów)<br />
Mamy x mieszkańców...

Pozostawiam to do waszej inwencji
Nazin - świetny pomysł

A ja mam propozycję. Może robić prefiksy w Kulturze?
[Film]
[Muzyka]
[Książka]
Bo jak to wszystko się zmieszało, to trochę kiepsko to wygląda

EDIT

I może przy okazji naprawić albo jeżeli sie nie da to usunąć "GE najowszy temat", bo skoro nie wyświetla poprawnie, to...


Tonari no Totoro!
Heh, niezły bajzel na tym forum :roll: Mam kilka propozycji, które pozwolą temu zapobiec.

1. W każdym dziale cRPG-owym założyć jeden temat POMOC. Zamiast zakładania ciągle nowych topiców o nieraz dziwnych nazwach, wszystkie pytania byłyby kierowane tam. Uczyniłoby to z pewnością działy bardziej przejrzystymi.
2. Połączyć takie subfora jak np. BG1 i BG1:OzWM. Naprawdę nie ma potrzeby, żeby to było tak rozdzielone, w przecież wiele spraw dotyczy zarówno podstawki jak i dodatku.

Z Medivhem się zgadzam, i może jeszcze zrobić [Refleksje] albo coś w tym rodzaju... Tak na różne tematy filozoficzne.

Użytkownik Orish Shanlen dnia Oct 26 2005, 07:33 PM napisał

1. W każdym dziale cRPG-owym założyć jeden temat POMOC. Zamiast zakładania ciągle nowych topiców o nieraz dziwnych nazwach, wszystkie pytania byłyby kierowane tam. Uczyniłoby to z pewnością działy bardziej przejrzystymi.

[post="37219"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wyobraź sobie 10 pytań w jednym temacie. Niezbyt radnosna fucha, nie? Grzebanie się przez ten stos odpowiedzi lub pytań nie jest inponujace. Jeśli coś to FAQ czyli najcześciej zadawne pytania. Kierowanie wszystkeigo do jendego pudełka przysporzy nie lada problemów...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
pkt 1. mam takie same uwagi jak VL
pkt 2. jestem za

Pomysł Medivha w porzadku. Moderatorzy działajcie.
← Game Exe
Wczytywanie...