Czeeść, pospamujmy

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia środa, 19 marca 2014, 16:31 napisał

Podejście oryginale .

No nie xd
Odpowiedz
Raczej nowoczesne można by rzec bardziej. Nowy tablet prostszy w obsłudze, nowy telefon, który sam dzwoni itp. Po co samemu myśleć? No nie?
Odpowiedz
Proteza potrzebna od zaraz
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia środa, 19 marca 2014, 22:03 napisał

Nowy tablet prostszy w obsłudze, nowy telefon, który sam dzwoni itp. Po co samemu myśleć? No nie?

nienawidzę nowości. swojgo laptopa momentami chciałbym przez okno wypier
Odpowiedz
No i znów to zrobili. A za każdym razem mówię sobie, że się nie rozpłaczę, a jednak płaczę jak bóbr... Wreszcie przeszedłem FF XIII-3. W sumie była to najgorsza część z całej trylogii. Niby sam koncept fabularny bardzo ciekawy, choć dla całej serii jest to ten sam schemat od wielu lat. Brakowało czegoś, co będzie trzymało wszystkie zadania w kupie, bo nie czułem tego napięcia, odwiedzając kolejne lokacje, rozmawiając z postaciami itd. Dopiero końcówka tak mnie psychicznie wykończyła, że się poryczałem. Niby jak zawsze wszystko jest jakieś takie tandetne i patetyczne, ale jakoś w ostateczności mnie to bierze za gardło. Był patos, miłość i nieco na siłę niektóre wątki zakończone, ale to nadal FF i chyba nie wiele można zrobić, bym nie pozostał fanem poszczególnych odsłon, bo każda miała w sobie coś unikalnego. O samych zmianach technicznych nie będę gadał, bo i tak to jest indywidualna sprawa, czy dany system walki się komuś sprawdza.
Może i cała seria FF jest patetyczna i kiczowata, ale jedno na pewno się nigdy nie zmieni... Walki z mega-przeciwnikami są najbardziej efektowne niż w jakiejkolwiek innej grze. Sam projekt głównych antagonistów i proces walki z nimi jest wręcz niemoralnie cudowny... Normalnie coś musi być w tym, skoro ja się męczę z 20-30 minut z bossem i jeszcze śmieje mi się twarz, gdy widzę, jak on mnie pięknie, swoimi płynnymi ruchami morduje.
To na tyle, idę jeszcze poszlochać i wreszcie porzucić granie na cały miesiąc, bo to była masakra emocjonalna.
Odpowiedz
Ciii... nie płacz, wyciągnij wnioski. Na przyszłość zakładaj, że gra będzie denna od samego początku, jej interfejs beznadziejny, zerowy przeciwnik w postaci komputera, płytka fabuła itp. z takimi założeniami możesz się tylko pozytywnie rozczarować każdą produkcją jaka istnieje, nie mówiąc już o tym, że jak trafisz perłę to radość z niej będzie jeszcze większa.
Odpowiedz
Może zacznij sprzedawać swoje łzy beduinom na pustynie by zwrócić chociaż część pieniędzy wydanych na grę? :>
Odpowiedz
Współczuję rozczarowania.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jai!

Chciałbym się tylko przywitać. Na razie nie chce mi się pisać czegoś bardziej szczegółowego o sobie w innym dziale i zakładać własnego tematu, więc napiszę tutaj. Witajcie.

Kurde... Znowu się kolejny tydzień zaczyna. Znowu będzie odliczanie kolejnych dni do weekendu. Czekam już na te wakacje

BTW, kocham fora oparte na Invision Power Board.


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz
Witaj, Koźle z wieńcem na głowie... rogach... czymkolwiek!

A mnie odwołali dziś prawie wszystkie zajęcia. Wszystko fajnie, ale mogłem wyjechać z domu dzień później :[
Odpowiedz
A ja siedzę w zapyziałej, nudnej budzie zwanej szkołą, czując się w niej jak w więzieniu i zastanawiając się, co ja tu jeszcze robię

Woah! Nie licząc obecnej lekcji, mam jeszcze 4.

5 dni do końca. 5 dni do weekendu.

Kolejny tydzień i znowu to samo


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz
Witam wszystkich - właśnie dołączyłem i zamierzam trochę pokomentować / popisać / podyskutować / poudzielać się, bo na stronie już siedzę sporo, a w końcu trzeba się uaktywnić
Odpowiedz
Witam nowych forumowiczów .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Piękna rosyjska piosenka


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz
[topic=19705] Tu jest temat na piosenki jak coś[/topic], bo cie Hassan' może zjeść.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja tak oglądam sobie to i się zastanawiam, czy to jest fake czy gość naprawdę ma takiego skilla. Zastanawiałem się, czy on po prostu nie przyspieszył wideo, ale chyba nie. Co wy o tym myślicie?


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz
Po to puścił muzyczkę w tle, żeby nie było, że przyspieszył
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...