Błędy

Jestem gościem i chcę założyć konto. Niestety nie mogę. Dlaczego?

Bo gdy po wpisaniu danych klikam register, wywala mi pustą stronę. Rejestracja jest niestety niemożliwa

Próbowałem na trzech różnych przeglądarkach (Chrome, Firefox, Maxthon). Próbowałem też poprzez wysyłanie kolegom linków i kazanie się zarejestrować, a potem podanie mi hasła. Im również wywalało białą stronę.

Tak więc: Rejestracja nie działa i problem z pewnością nie leży po mojej stronie.
Odpowiedz
Jednak się zarejestrowałem. Spróbowałem pod innym nickiem niż -l- Nekrosathanick -l-. Pewnie chodziło o te odwrócone krzyże - nie wchodzi albo spacja albo pauza. Było to bardzo mylące, ponieważ pokazywało że nick jest poprawny, a potem nie dawało żadnego komunikatu. Myślę, że powinniście sprawić, by zawsze wywalało komunikaty o błędzie - dałem sobie fikuśny nick z odwróconymi krzyżami i zamiast komunikatu o błędzie, wywaliło pustą stronę. Bardzo mylące.

Podsumowując, powyższy problem jest nieaktualny.


Starożytni mylili się. Świat nie opiera się na żółwiach ani słoniach. Jest trzymany przez dwa plugawe kozły.
I płonie.
Odpowiedz
To takie antysatanistyczne zabezpieczenia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Trzeba uaktualnić listę kolorów administratorów i moderatrów w regulaminie, bo się pozmieniali .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie wiem czy to błąd, ale tak mi się wydaje:
Kiedy chce załączyć jakiś obrazek (dla przykładu .jpg) to nic się nie dzieje. Mam Windows 7 32 bity.
Odpowiedz
Na pewno robisz to dobrze? Ja biorę "Wybierz plik", potem "Załącz ten plik", chwilę czekam i działa
Odpowiedz
Wiem, że może się wydawać, ale no nie jestem aż tak głupi żeby nie umieć załączyć obrazka. Przed chwilą zostawiłem posta na 15 minut i się nie załadowało.
Odpowiedz
Cóż, mogę tylko powiedzieć, że mam ten sam system i mi działa Ale może znajdzie się jakiś specjalista, który Ci pomoże
Odpowiedz
Gdy wybierzesz plik, musisz jeszcze na dole kliknąć "Załącz ten plik"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To też wiem, jednak forum mnie dalej nie lubi.
Odpowiedz
Sprawdziłeś na innej przeglądarce? To jedyny pomysł, jaki mi przychodzi do głowy
Odpowiedz
Jup, sprawdzałem na IE i efekt jest podobny.
Odpowiedz
Skoro wszystko jest teoretycznie w porządku, sprawdź rozmiar pliku (przy wartości granicznej mogą być przekłamania - miałem) i format (może nietypowy i nieobsługiwany?).
Odpowiedz
Naprawdę żarty żartami no, ale wszystkie takie podstawowe pierdoły mam ogarnięte.
Odpowiedz
Coś na głównej nie odświeża się wiadomość przez kogoś napisana. Mimo że ktoś napisał po mnie, nadal widzę że jest mój post.
Odpowiedz
Ma, tylko dział jest w Graciarni i w związku z tym recenzja nie podpina się "normalnie". Wałkowane w tę i nazad

[Dodano po 16 minutach]

A właściwie - naprawione


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...