GE Wybory - VIII Edycja

Tyle minusów! Ale mi reputacja spadnie. :<



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Haha, ale macie wzajemne ,,poparcie". Przynajmniej dbacie, żeby się nie rozpuszczać za bardzo, bandyci, a to się też w życiu liczy.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Hassan, wiedziałeś że masz tylu wrogów?
Odpowiedz
Nie. Ale to zgrabnie tłumaczy wszystko. WSZYSTKO.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Hass, chciałem ci dać minusa, a dałem plusa


Tonari no Totoro!
Odpowiedz


SPOILER
Kupię głosy w Wyborach.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ile proponujesz Tamciu?
Odpowiedz
Za rozpoczęcie rozmów butelkę whisky, sportowy samochód, trzy dziewice, 100k $ i 5 lat dodatkowego życia - reszta na priv.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A dla mnie będzie specjalna oferta? Np. taka armia malutka by się przydała...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia sobota, 15 marca 2014, 23:04 napisał

No i Wałęsa ma.

konto na mirko.
Odpowiedz
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jaka frekwencja w wyborach? 123%?
Odpowiedz
Co tak nisko ją wyceniasz? 666%!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia poniedziałek, 24 marca 2014, 14:29 napisał

Jaka frekwencja w wyborach?

Ja i moje multikonta dajemy radę!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia poniedziałek, 24 marca 2014, 15:16 napisał

Ja i moje multikonta dajemy radę!

Kapitanie Kruku to ty?
Odpowiedz
Nie, kapitan Kruk to jedna z moich schizofrenicznych osobistości. Tak, liczę na Największego Psychola.
Odpowiedz
Kapitan Kruk nie żyje....podobnie jak Zed.
Odpowiedz
← Game Exe

GE Wybory - VIII Edycja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...