[TESIII] Pomoce związane z przejściem gry

Ja słyszałem jeszcze o Młokosie, który ma 5000 kasy. I o krabie też slyszalem (10000 kasy).

Cytat

No chyba, że dodatki cos zmieniają, ale chyba w końcu je zainstalowałeś, nie


Wiesz moja kopia zapasowa się jeszcze ciągnie.... :mrgreen:

Jakiś patch ściągnąłem i zaraz go sprawdzę w "praniu"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam ów Młokos znajduje sie w Caldera...JEdnak nie pamiętam aby miałtyle kasy...chyba, że po dodaniu pluginu Bogaci Kupcy.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No to był Pełzacz własnie. Ale jego cechą było chyba to, że mu się bardzo szybko ta kasa odnawiała.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Wgrałem sobie patch Bogatsi Kupcy i sprzedałem moje rzeczy za 300000... Z 14 lvl po szkoleniu wskoczylem na 22 lvl... Trochę bez sensu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
nom tez tak mysle, oczywisicie sa takie oatche ktore umila gre jak np. swoj domek, ale uwazam ze ulatwianie sobie gry za pomoca bogatszych kupcow juz nie jest fajne....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja zrobiłem jednego w Balomrze a kasy ma chyba 999999999 czy coś koło tego. Masz kase masz level prosta piłka, prawda? Cóz mi z tego że mam chyba ponad 700tyś jak mi się lvl nie chce robić i mam tylko 71 lvl...Co ciekawe. Wcale wypasiona nie jest. Granie wampirem z 3-ma pluginami umilających grę sprawiają, że łatwo nie jest...Ale to w sumie dobrze:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja miałem tego samego patcha z kupcem koło Balamory, o którym wspomniał VL. U mnie miał jeszcze Packguary (zwierzątka noszące ekwipunek), ale ja z nich nie korzystałem. Tak samo jak chyba nigdy nie kupowałem umiejętności za pieniądze. A i tak zawsze znalazł się jakiś superprzedmion, który zżerał połowę moich funduszy. A jak patch popsół Ci zabawę, to jaki problem wczytać wcześniejszego save'a, a sprawcę usunąc :twist: ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Tylko, ze będę musial sie wtedy cofnąć parę misji i jeszcze raz walczyć z Treboniusem Bo praktycznie korzystam tylko z Quick Save No ale muszę tak zrobić


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wstyd się przyznać, ale mam problem już na początku gry. Kiedy gość z gildii wojowników w Blamor'ze prosi nas o przysługę. Idziemy do ruin. Tam musimy znaleźc jakąś kostkę. Gdzie ona jest?
Odpowiedz
Od razu jak wchodzisz do ruin schodzisz po schodach i w lewej czesci pomieszczenia do ktorego weszlas jest zwalony wielki kamien dzieki ktoremu wejdziesz na wyzsze pietro. Sam tez tego kiedys nie zauwazylem i poszedlem na dol i g*wno znalazlem.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Czesc!!
MAm problem.W głównych misjach trzeba odnaleźć księge ,,Prawdziwe oblicze"!!Szukałem jej we wszystkich księgarniach w Vivec.I jej tam nie ma, a Kumpel mi powiedział ze on ją znalazł własnie tam.A bez tej księgi nie można przejsc gry.POMOCY !!!!
Odpowiedz
A mozesz mi dokladnie podac nazwe zadania? Bo nie kojaze za bardzo. Wydaje mi sie ze to jest ta misja w ktorej trzeba ukrasc ksiazke jakiejs babce. Ksiazka ta znajdowala sie w malym pomieszczeniu obok w jakiejs skrzynce. Ale bedzie lepiej jak podasz mi dokladna nazwe zadania.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
To jest misja z trzema informatorami którą zlecił Casius Cosades!!!INformatorka która znajduje się w bibliotece w vivec każe nam kupic tą księge u jakis ksiegarzy lub ukrasc z biblioteki (ale tej księgi nie ma w tej bibliotece )POMOCY!!! ermm.gif
Odpowiedz
Cześć. Mam problem z wykonaniem zadania. Polega ono na znalezieniu głosu.. podobno to jest szybki eddie, który jest gdzieś w balmorze ... no i tu pojawia się problem bo nie mogę go znaleźć.. wiecie może gdzie on jest??? Będę wdzięczna za pomoc. pozdrawiam
Odpowiedz
Mam takie pytanie nie związane z grą a tą stroną, mam nadzieję że mnie za to nie zamordują... A więc czy można skasować temat, który się napisało...? To długa historia, ale najlepiej będzie, jeśli nie będziecie pytać o co chodzi...

Wystarczy napisać na PW do jakiegoś modka - Rince
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
zle zaczalem zabilem paru gosci co robic
Odpowiedz
Odpowiedź jest chyba nader oczywista. Zagrać od nowa.

Tak swoją drogą od razu przypomniał mi się kolega, który kiedyś siadając do Morka u mnie pytał tylko w kółko: "Mogę go zabić?" .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Save-try-see-then-load-or-steal :] Jedyna rada na takiego.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Siemka, wykonuje kolejne zadanie Coiusa dotyczące obozu tych gamoni - Popielnych, nie pamietam nazwy ich obozu =p Urshilaku?? W każdym razie ich wódz (jak wiecie) kazał mi znaleźć ten grobowiec (?) i zdobyć łuk. Problem w tym, że za nic nie moge znaleźć grobowca =/ idąc zaszedłem do Czerwonej Gory i będąc na 6 poziomie wyrżnąłem wszystko co tam było i znowu wróciłem szukać, ale jak jest zamieć, a ja mam horyzont na 30% to nic nie widze na odległośc większą niż 2 metry także, może ktoś mógłby opisać dokładną drogę lub jakąs mape, cokolwiek, żebym trafił do tego grobowca. W solucji nie ma opisanej drogi, chociaz juz pare razy sie przydała. Pzdr... jak coś to moje gg: 7023290.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pomoce związane z przejściem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...