Czeeść, pospamujmy

Cytat

Gabinet dr Caligari z 1920, to jeden z lepszych horrorów, jakie widziałem Polecam.


I ja takoż
Odpowiedz

Cytat

ale mimo wszystko wolę jednak jechac na poradniku

Kolega chyba nie rozumie, o co chodzi w cRPGach. Poradniki i kody zamieniają gry w szczelanki/siekanki
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia czwartek, 6 marca 2014, 16:20 napisał

Kolega chyba nie rozumie, o co chodzi w cRPGach. Poradniki i kody zamieniają gry w szczelanki/siekanki

nie koniecznie. po prostu nie lubię się meczyć z grami. potem się okaże że czegoś nie zrobiłem, lub coś potrzebnego wypieprzyłem tudzież sprzedałem i kupa. albo od nowa albo gówno.
także poradnik potrzebny od zaraz - jak to Lubiczówna śpiewała xD
Odpowiedz
Cóż powiem tak, jak ci to nie zabiera radości odkrywania, to czemu nie, ale osobiście z poradnika korzystałem jedynie przy kolejnych próback ciężkich walk oraz w celu przypomnienia sobie jakiejś nazwy/czegoś innego.
Zdania zaczynamy z jakiej litery? Jeszcze tu pewien kolega przyjdzie i Ci punkty wlepi \"\".
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja mam na takie ewentualności inną metodę - często zapisuję grę
Odpowiedz
Jak ja kiedyś grałem w NWN2 to się co 5-10 minut zapisywało .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia sobota, 8 marca 2014, 11:42 napisał

Jak ja kiedyś grałem w NWN2 to mi się po 5-10 minut zapisywało .


No pewnie. Czasem się też zdarzało, że byłem tak zaaferowany kolejną potyczką, że byłem w stanie trzy razy zapisać co kilka sekund, by mieć pewność, że to nie koniec. Może dlatego często irytują mnie gry, gdy nie ma dowolności zapisu.
Odpowiedz
Jeszcze zawsze robiłem zapisy w ,,rozgałęzieniach" np. jak w HotU się wychodziło od znającej imiona to tyle różnych zakończeń było...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Może przy strzelankach strzelankach należałoby pozostać?
Odpowiedz
Nie no ciągłe zapisywanie się nie jest takie złe czasem, robiłem to nawet w puzzle quest.
Odpowiedz
Do puzelków czasem sobie wracam. Może znowu nadszedł czas?
Odpowiedz
Kurcze ile godzin zajęło mi odblokowanie wszystkiego w tej grze. Złap wilka, podbij zamek na prawdę skomplikowane zagadki czasem.
Odpowiedz
Czy świat tej gry to nie jest przypadkiem ten sam co w Warlords Battle Cry?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Masz racje, gra jest osadzona w krainie Etherii.
Odpowiedz
Etheria to porządna kraina, są demony i wszyscy się napieprzają .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jak w wielu innych. W sumie istnieje może świat, który jest ratowany przez demony, które są wykorzystane prze drugą stronę w ramach dobrego PR.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia czwartek, 6 marca 2014, 21:21 napisał

Cóż powiem tak, jak ci to nie zabiera radości odkrywania, to czemu nie, ale osobiście z poradnika korzystałem jedynie przy kolejnych próback ciężkich walk oraz w celu przypomnienia sobie jakiejś nazwy/czegoś innego.
Zdania zaczynamy z jakiej litery? Jeszcze tu pewien kolega przyjdzie i Ci punkty wlepi \"\".

no nie odbiera. czemu ma odbierać?
inaczej bym wkur cały czas był bo czegoś tam zrobić nie mogę.
Odpowiedz
Jak wcześniej zauważono masz nietypowe podejście do radzenia sobie z trudnościami w grach komputerowych.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia wtorek, 18 marca 2014, 21:12 napisał

Jak wcześniej zauważono masz nietypowe podejście do radzenia sobie z trudnościami w grach komputerowych.

mało powiedziane. ja wolę ich unikać, stąd poradnik
Odpowiedz
Podejście oryginale .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...