Steam

A ja to lubię. Fajne urozmaicenie i jakieś ograniczenie tego co można wpakować za profil. Wiadomo, że do grania to się nijak nie przydaje, ale zawsze jakiś bajer.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Z tego co wiem to jak sie ma któryś-tam level Steam to na super-wyprzedażach można jakieś karty zdobyć, a później je sprzedać z kilka centów. Zawsze to coś kasy .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Żartujesz, kilka? Podczas ostatniej wyprzedaży zimowej Valve zrobiło ograniczenie, wedle którego karty wyprzedaży znikały tuż po zakończeniu wyprzedaży. Udało mi się takie karty wyrobić bodajże cztery jeszcze przed rozpoczęciem wyprzedaży. Jak ta tylko ruszyła, ludzie dostali jakiegoś potwornego świra, karty schodziły w tempie nadzwyczajnym i dzięki temu zarobiłem na nich jakieś dwa i pół euro
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Steam - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...