[Tibia] Małe odrodzonko?

Przejdę do sedna sprawy.
Otóż planuję malutkie odrodzenie owej gry. Chodzi mi o to, żeby przynajmniej kilka osób (które przynajmniej w 0,0000000001% znam ) grało. Tibia, jak wiadomo po ~2006/7 zaczęła iść w dół, teraz widzę malutka poprawę. Może starzy gracze powrócą, lub nowi zaczną? Najfajniej by było, gdybyście na serverze Xerena założyli postacie i napisali do mnie. Mój nick brzmi: ,,Muhomorgi". Bardzo bym się ucieszył z każdej osoby, nawet totalnego idioty usoby z nienajwiększymi umiejętnościami.
Pozdrawiam i dobrego loota życzę!

Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Niestety Cipy(ludzie z cipsoftu) zniszczyli klimat gry przez dziwne "udogodnienia", druga sprawa to na pvp moda na tworzenie wielkich gildii i zabijanie wszystkich jak leci. Thoria jest idealnym przykładem, gdzie członkowie Animy mieli po kilka charów 200+ zrobionych na botach. Kiedyś w brew opinii publicznej to była super gra, która zabierała lata z życia, a teraz już ciężko do niej wrócić.
Odpowiedz
No nie jest aż tak źle, Cipsofty próbóją naprawić swoje/nieswoje błędy np. mają w planie łączenie serwerów...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
no niestety gra została zniszczona nie jest to samo co 5 lat temu , wtedy każdy dzieciak w to grał a teraz mało kto na serwerze jest,
zaczynałem grac ale po miesiacu zrezygnowałem nie ma w ogole ludzi do grania nas serwerach
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Małe odrodzonko? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...