[TESIII] Pomoce związane z przejściem gry

Ja miałam poziom około 75... Dunmer, zwiadowca. Grało się łatwo. A i tak pod koniec każda postać jest Mastahem... Nawet i magiem jeśli zechce. Masz pieniądze - masz wszystko.
Podobały mi się motywy ze śmiertelnym Spaczeniem i Fyrem (Orzesz! Patrz! Patrz! to działa!)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
nom z tymi pieniedzmi to fakt przez wiekszosc podstawowej wersji mialem malo pieniedzy to poziomy zdobywalem np. biegajac albo skaczac......a jak zdobylem z pol miliona to zaczelam sobie ,,kupowac" umiejetnosc dzieki czemu zdobywalem szybko poziomy.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A ja chcialbym opuscic temat poczatku i przeniesc sie do momentu kiedy mam znalesc Sybol Neverara czy cos takiego.....gdzie jest ta jakinia??? za chiny nie moge jej znalesc..a z solucji tez nie moge znalesc.....mozna o jakies dokladne namiary???
PS: ci z obozu co mi to zadanie dali do duzo mi nie pomogli
pomocy....!!!
Odpowiedz
A ja nigdy w morrowindzie daleko nie doszedłem Nie wiem dlaczego. Chciałbym zacząć od początku i mam takie pytanko. Jaka jest najłatwiejsza postać do grania i jakie jej dać umiejętności ?
Odpowiedz
Jezeli chodzi ci o grote wcielonych to taki temat juz byl a oto odsylacz do niego: http://gameexe.info/forum/index.php?showtopic=446...a co do tego kim najlepiej grac: sa juz tematu o roznych rasach, a takze tematy podpowiadajace jak grali inni ....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Aha dziex, ale mam jeszcze jedno pytanie Czy da się jakoś zminimalizować gierkę, nie wyłączając jej ? Bo chciałbym czasami spojrzeć na poradnik w necie, a ten klawisz przy altcie nie działa
Odpowiedz
z teco co pamietam to mozna zminimalizowac gre.....hmmmmmm mozna za pomocą: alt+esc, jak nie to alt+tab, lub alt+ enter powinno dzialac.....a jak nie to sobie wydrukuj kawalek poradnika i po problemie....:D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Awansuję w gildii magów na magika czy na kogoś tam ;p I kiedy klikam awans, on mowi, ze muszę wypelniać obowiązki i upewnić sie, ze spelniam wymagania. Obowiązki wypelniam, ale jak najadę w karcie postaci na gildię magów to on wyświetla mi, ze potrzebuję jednej cechy z grupy 60 i dwóch z grupy 20.Tzn., że musze mieć np. Zniszczenie na 60 i Iluzję + Przemianę na 20?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
tak to jest minimum do zdobycia awansu w danej gildii....zdobywajac coraz wyzszy poziom poprzeczka znajduje sie zoraz wyzej
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Um... chłopaki, nie działają mi ładunki wybuchowe, które powinny torowac drogę do dalszej części dwemerowych pomieszczeń w Tribunalu... zakładam je, dokonuje się odlicznie i ciiiiisza... >_< miał ktoś tem sam problem?
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
No cóż za jakieś dwa miesiące może ci odpowiem (jak zainstaluje Triba i przejdę gildie :roll: ).

Za to ja mam pytanie. Miałem zadanie od Treboniusa (GM), że muszę znaleźć powód dlaczego krasnoludy zniknęły. Z powodów, że wszyscy uważali go za debila itp. i nikt mi nic nie mówił zajrzałem do solucji. No i udałem się do Tel Fyr. Divayth Fyr coś mi sapał nad uchem, ze nie da się go okraść, a ja splądrowalem mu wszystkie skrzynie w Domu Spaczonych (oprócz szafy koło krasnoluda...). A on dalej sapie, że go się nie da okraść... A moje pytanie jest takie: do czego potrzebne są klucze Divaytha i czy da się mu jakoś powiedzieć, ze się go okradlo?

ps.Przypiąłem temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja zacznę Tibunała to odpowiem...Narazie tępę szybkim przechodzą MQ i omijam wszystkie poboczne questy i gildie...Chcę zostac Nerevarem i udać się pod ziemię:]. A co do pytania Med to nie da sie powiedzieć, że się go okradło. Ja otworzyłem wszystkie skrzynie i wziołem przedmioty i nadal nic...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
mi sie udalo obrobic te skrzynie do ktorych byly dane klucze i znalazlem jakas wypasna bron

co do triba: oto cyt. odpowiedzi na to pytanie z najwiekszej strony o Morku : 45. Skupisko skal nie chce się wysadzić dwemerowym ładunkiem.
Do konsoli(~) wpisac komendę tcl i przejść, po przejściu znowu tcl.


a nic innego Ci nie wymysle
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jak opchnąć jakieś drogie rzeczy (100 tys.+) za dobrą cenę? Bo póki co to muszę je trzymać w beczce w gildii magów


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O ja. Mogę odpowiedzieć na jakieś pytanie :O ! A więc masz Med jedno wyjście. Ściągnij patcha, bo w przeciwnym razie nie dostaniesz nigdzie godziwej sumki . No chyba, że dodatki cos zmieniają, ale chyba w końcu je zainstalowałeś, nie :027:?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
nie da rady chyba ze sobie sciagniesz jakiegos patcha ze jakims wypasnym sprzedawca bo najlepsi sprzedawcy maja po doinstalowaniu Triba chyba max 5 tysiecy.....o ile sie nie myle
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Um... Nie pamiętam za dobrze, ale w Calderze w domu orków przebywa pewna kreatura, Pełzacz, która dawała naprawdę dobre ceny za sprzęt. Gdzieś koło Vivec kręci się jakiś krab. I bez patchy miałam mnóstwo kasy. Za dwemerowy, deadryczny i szklany sprzęt odbierany zwykle przyzwanemu Złotemu Bóstwu.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
A ja pamiętem, że deadryczny sprzęt zawsze zbierałem i zanosiłem do swojego domku w Balamorze (patch) i układałem na pułkach. Hehe, jak to ślicznie później wyglądało ...

Co do kraba, to też słyszałem o jego istnieniu, ale sam go nie spotkałem. A gremlinek w Celderze w domu orków rzeczywiście jest, ale czy dawał dużo kasy to nie wiem, bo i tak korzystałem z balamorowego kupca, który kasy miał w bród (patch :mrgreen:).

Ależ mnie zaczeło kusić, żeby zainstalować Morka ...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz


Rezczywiscie w Calderze jest taki Pełzacz który daje rownowartosc danego przedmiotu, ale zwarzajac na to ze niema duzo kasy, nie mozna sprzedac takiego szklanego pancerza.......alei tak na nim mozna sie dorobic fortuny.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pomoce związane z przejściem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...