GE Wybory - VIII Edycja

Toć Ty chyba nie wiesz co to znaczy nieprzychylny wielbłąd.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bo widzisz, ci przede mną najwyraźniej zapomnieli o tym, co jest na chodzie

Oferuję łaskę Bastet i gros dziewic
Odpowiedz
Nom....dawno mnie tu nie było i widzę że dworska etykiety się zmieniła.
Odpowiedz
Ci przed Tobą pamiętali o zaimkach osobowych z wielkiej litery.

W przeciwieństwie do moich kontrkandydatów oferuję kulturę osobistą i szacunek do wyborców!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Naprawdę muszę tłumaczyć, dlaczego nie musiałam używać dużej litery?

Chyba do swej oferty dorzucę słowniki
Odpowiedz
O, proszę, jakie obrażanie intelektu potencjalnych głosujących! Hańba!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Żadna obraza, po prostu troska o odpowiedni rozwój!
Odpowiedz
Kłamstwo! Zdrada! Spisek!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A mówi się, że ten, kto najgłośniej krzyczy, jest winny zarzucanych przez niego rzeczy... Nie, żebym coś sugerowała
Odpowiedz
Proszę szanownych kandydatów o spokój. Pannie Hassanie, proszę nie kłócić się z panną Panthere.
Odpowiedz
Macie przykłady ,,na kogo nie głosować bo was wykorzysta". To nie są moje słowa tylko cytat !
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Bez jaj.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kurze, naśmiewają sie z Twojje jajecznicy wyborczej - a Ty co? Bądź mężczyzna, bądź jak Putin - interweniuj!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia czwartek, 6 marca 2014, 21:19 napisał

Proszę szanownych kandydatów o spokój. Pannie Hassanie, proszę nie kłócić się z panną Panthere.


Przecież my się nie kłócimy, tylko przyjacielsko rozmawiamy
Odpowiedz
Ojej kolejna edycja wyborów Jak fajnie Zastanawiałem się nawet kiedy będą nowe wybory użyszkodników
Na kogo by tu oddać swoje głosy ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz


Nie wahaj się! Wybierz słusznie!
Odpowiedz
I ty możesz zostać właścicielem tego Epickiego Magicznego Gumowego Kurczaka +8! Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy abyś zagłosował na mnie w nadchodzących wyborach Game Exe w dowolnej kategorii (najlepiej wszystkich).

Odpowiedz
← Game Exe

GE Wybory - VIII Edycja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...