For the emperor of mankind!





Tworzę ten temat z pewnego powodu.
Niech Imperator będzie mi świadkiem, od dawna czekam na sesję w tym "grimdarkowym" uniwersum. Niestety raczej się nie doczekam...
Postanowiłem że może sam postaram się coś takiego poprowadzić. Ale czy znajdzie się ktoś chętny?
Nie będę ukrywał że będzie to dla mnie wyzwanie.
A więc synowie i córki boga-imperatora. Pomrzecie?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz


Tell the men the cavalry has arrived.
Odpowiedz

[size=\"6\"]Czekam na rozkazy![/size]
Odpowiedz


To arms!


Cieszę się że jest zainteresowanie. Myślę że możecie w głowie snuć powoli jakieś plany na postacie. Najpierw chciałbym jednak ustalić setting samej sesji.
Na początku myślałem nad Deathwatch. Lecz było by to jakieś tam ograniczenie względem kreacji postaci.
Możemy też prowadzić tą sesję bardziej swobodnie i pozwolić każdemu na wybór własnej grimdarkowej postaci. Piszcie swoje propozycje.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz


Nie mam nic przeciwko ograniczonemu wyborze. Osobiście nie jestem ekspertem od SM więc mógłbym potrzebować małej pomocy przy tworzeniu.








Ja teraz wyrwadź zómb i noga ni boleć!!
Odpowiedz
Dostosuje się do wyboru mistrza gry ale osobiście najchętniej spróbowałbym bym sił w Rogue Traderze, wydaje mi się najciekawszym settingiem z dostępnych czterdziestkowych.

Odpowiedz
Myślę że możecie mi napisać na pm swoje propozycje postaci. Potem najwyżej coś ustalimy.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz


Dark Heresy, ktokolwiek?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz


Ja się jako tako dostosuję

[Dodano po 2 dniach]

https://www.youtube.com/watch?v=PvZiv5V4GeI
Tak po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że najlepiej dla mnie było by poprowadzić sesję w 41 milenium jako Gwardia Imperialna (czy jak mówią plotki astra militarium), Spess Mehreens czy jaki inne Imperialne siły.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jakbyś narzucił jeden konkretny setting w który będziemy grać to było by mi łatwiej pomyśleć nad postacią. Jak pisałem wyżej dostosuje się do wyboru, a tak to mam trochę problem
Odpowiedz
Tak jak mówiłem. W głównej mierze chodzi mi o GI(gwardia imperialna). Jeśli jednak ekstremalnie chcesz zagrać dajmy na to Ultrasem czy innym inkwizytorem, to droga wolna
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A można generałem?




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Obrazek ci zdechł



A dasz radę?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Panowie i Panie.
Jeśli nadal chcecie grać, to czekam na wasze karty postaci.
Co zawrzeć w takowej:
- Historia postaci. Pozwolę się wam wyszaleć artystycznie.
- Cechy fizyczne, psychiczne. Wszelakie "perki", plusy i minusy, mocne i słabe strony waszej postaci.
Jeśli chcielibyście napisać coś dodatkowo, to droga wolna. Chciałbym żeby wasze postacie wykształciły się w czasie trwania sesji.
Jeśli chcielibyście zagrać jakąś bardziej "zaawansowaną" postacią, oczekuję od was "grubszej" karty, i większego "ogarnięcia" waszej gry.

To chyba wszystko ;]

[Dodano po 11 dniach]

To jak, odpuszczamy sobie?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ej no czy tylko ja wysłałem kartę. xD
Odpowiedz
Indeed
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A w co w końcu chcieliście grać?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
To jasne, że tak.

Odpowiedz
← Strefa Sesji

For the emperor of mankind! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...