"najinteligentniejsza" Istota Na Ziemi...

http://www.futro.07.pl/ (DRASTYCZNE SCENY NA ZWIERZĘTACH...)

Nie dałem rady do końca... Przerwałem w momencie kiedy ten &%*( obdzieral futro na żywca zaczynając od nóg...

Człowiek jest najinteligentniejszą istotą na ziemi, dlatego też zna najbardziej wyszukane środki mordu... Ciekawe co by powiedział ten gość jakby to go najpierw walili o ziemię, odcięli nogi i obdzierali na żywca


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uno, link nie działa.
Does, widziałam wiele takich okrutnych zdjęć. Cóż, człowiek jest jaki jest. Zobaczy co zrobił dopiero wtedy kiedy będzie już za późno...
Odpowiedz
To mi przypomina akcje "bonsai cat", nie mam zamiaru się dołować, nawet jeśli to mistyfikacja. Rzeczywiście, tak bywa, pamiętam jak z koleżanką ganiałyśmy po ludziach z petycją o zaprzestanie bestialskich "praktyk" na koniach, którym łamano kończyny by pomieściły się w samochodach transportowych... Ale to nie na moje nerwy. Nic się temu nie zarazi, zawsze znajdzie się jakiś poj@#...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
o ja pier#$@@## o kur#$$$ o fu#$@@ wytrzymalem do momentu kiedy obdarte zwierze podnioslo sie i nagle skonalo, uderzelo mnie to ze ci gostkowie ktorzy obdzierali je nie postarali sie je nawet dobrze usmiercic....brak mi slow
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja przestałem oglądać jak zaczął zdzierać skóry. Nie interesuje mnie jak oni to dalej zrobili, ale wiadomo, dlaczego obrońcy zwierząt prostestują przeciw futrom. Za coś takiego, bym facetowi jaja wyrwał. Tylko że większość masowych produkcji futer w biednych krajach tak robi. Przypomina mi się gotowanie świni żywcem. Człowiek z natury wcale nie jest dobry...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Obejrzałem film do końca. I powiem tyle że ludzie faktycznie są bez serca. Jak patrzyłem na to zwierze na przyczepie które jeszcze żyło albo na tego srebrnego lisa któremu na żywca ściągali futro. Ale cóż nasze gadanie i jakieś durne petycje nic nie zmienią co najwyżej może zahamować zabijanie tych zwierzątek ale napewno go nie zatrzyma.

Odpowiedz
o matko przeciez to jest okropne... on mu zdarl cala skore a ten zwierzak dalej oddychał... to jest... o kurwa mogli bby je chociaz zabic jezeli tak koniecznie zalezy im na jakims futrze... straszne...
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ja jak miałem z 8 lat widziałem jak mój dziadek na wsi zabija królika deską zakończoną gwoźdzem (wiecie o co chodzi), a potem widziałem go w jakiejś misce bez futra(same mięso), a potem widziałem jak go zjadają hehe to dopiero było przeżycie. A tak swoją drogą ja filmu nie obejrze bo zaraz mam obiad...... Aha i pls nie przeklinajcie wiem, że to drastyczne, ale trochę kultury :sad:
Odpowiedz
Jej nigdy niewididziaem tak okropnego filmu.Nieobejrzalem go do końca ,gdyż niemoglem patrzeć na te okrUcieństwa
Odpowiedz
ObejRZałem filmik w całości. Okropieństwo.

Nie ma co ukrywać, człowiek to tylko dobrze rozwinięte zwierzecie, ZWIERZĘCIE. Kręgowiec, żyworodny ssak. Homo sapiens. Należymy do tej samej grupy co szypmansy (nazwa systematyczna: homo troglodytes) i czy chcemy czy nie, jesteśmy z nimi spokrewnieni. Nasze okrucieństwo wynika tylko i wyłącznie z naszych instynktów. A jak wiadomo, człowiek ma ogólny instynkt do samozniszczenia, ale to inna bajka. Jesteśmy gatunkiem, któ¶y zdominował Ziemię. A ponieważ wszystkie inne zwierzęta są niżej w rozwoju, to myśimy sobie, że nam wolno wszystko. I tyle.

A co do przekleństw, to radzę ograniczyć, bo skończyć się to może zamknięciem tematu a w ostateczności banem dla przeklinających.
Odpowiedz
Oh God! To nie do pomyślenia... tacy ludzie powinni być tak samo obierani ze skóry żywcem jak te zwierzęta Już nic nie będe więcej mówić.

Okropne
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz

Użytkownik Jakób dnia Oct 1 2005, 05:21 PM napisał

tacy ludzie powinni być tak samo obierani ze skóry


[post="36545"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ciekawe kto by ich chcial obdzierać ze skóry co ??
Odpowiedz
PZ poswięć sekundę na sprawdzenie posta przed wysłaniem, bo wychodzą z tego bzdury

A wracając do tematu to zgadzam się z PZ... Tylko inny, takiego pokroju, człowiek mógłby to zrobić...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Właściwie to nie.. Wyobraź sobie - masz rodzine, dajmy trójke dzieci i niepracującą żonę, nagle trafia ci sie praca... Masdz obdzierać ze skóry zwierzątka... Każą ci to robić w taki sposób śmieją sie z ciebie itd. ale dzieki temu możesz chociaż wyżywić dziecko...
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
No nie wiem Ola... nawet jakbym miał żone, trójke dzieci i by mi proponowali taką prace to bym jej nie przyjął, szukałbym innej.

@Valen - ... sami sie powinni obierać.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Oj ludzie, ludzie. Bulwersujecie się jak dzieci. Bawicie się w jakąś filozfie i wykłacie jakieś pseudoteorie ewolucji... To wszystko to jest po prostu biznes. Ludzie futra kupują to jacyś inni ludzie muszą je robić. A to, że żyjemy w czasach w których na pytanie skąd się bierze kura na rosołek większość odpowiada, że z supermarketu to już inna bajka. Jeden człowiek mdleje jak pomyśli o zjedzeniu hamburgera a inny nie ma skrupułów by katować zwierzęta. Takie życie...
Odpowiedz
I taka jest niestety bolesna prawda. Zawsze znajdą się "wyjątki" (?). Filmu nie oglądałem, nie oglądam i nie mam zamiaru dolądać. Ostatnio na Ekspresie Reporterów (bodajże) pokazywali walki psów. To mi wystarczy . I nie rozumiem, co może rajcować w tego typu filmikach. Pamiętam jak jakiś czas temu każdy sie podniecał, jaki to okrutny film widzieli, jak ludzie z Al-Khaidy odcinaja kolesiowi głowę. "Tylko włącz głośniki, bo to cały efekt daje"... Echh . Oczywiście też tego nie oglądałem.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Olcia - co to bylaby za żona, ktora pozwoliłaby pracować w takim "biznesie"... Poza tym ja przy czymś takim pym się porzygał....

Ekh - biznes is biznes, ale gdzie tu humanitaryzm?

Cytat

Pamiętam jak jakiś czas temu każdy sie podniecał, jaki to okrutny film widzieli, jak ludzie z Al-Khaidy odcinaja kolesiowi głowę. "Tylko włącz głośniki, bo to cały efekt daje"...


Ciekawe jakby oni się czuli gdyby ktoś porwal czlonka rodziny i na żywo obcinal mu głowę....


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Może rzeczywiscie Ekhtelion ma racje, bo przeciez takie cos jak obdzieranie zwierzat ze skory dzieje się od setek lat i to co zobaczylismy mielismy podswiadomie w glowach, tylko ze dopiero jak to zobaczyllismy na ,,żywca" to dopiero uzmyslowilismy co tam sie naprawde dzieje, stad cala burza eh i choc mimo wielu protestow obroncow zwierzat, nic sie nie zmieni bo ten proceder trwa zbyt dlugo...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Karczma

"najinteligentniejsza" Istota Na Ziemi... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...