[NWN2] Nwn2: Pierwsze Oficjalne Screeny

Oto one panie i panowie

Choć są bardzo nie wyraźnie, radują oczy każemu fanowi NWN

(Zamieściłem tutaj bo wiem, że nie każdy zagląda w nasze newsy ;p)
Odpowiedz
No mnie cieszy:] Nie wygląda szczególnie efektownie ale ta 2-ka na końcu jednak robi swoje:] 2006 już blisko...A z tego co tam widać, to pozostaje czekać na coś ładniejszego:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jakaś ściema... Mi to wygląda jak okładka od pudełka na grę. A to swiadczy, że...
Odpowiedz
...poczekamy jeszcze do 2007 aż ktoś raczy przetlumaczyć NWN 2 na język polski

To raczej nie okładka bo uno niewyraźna, a po drugie na okladce nie daliby "Coming 2006"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Też myślę, że to jakaś ściema. A nawet jeśli nie, to trochę ciężko nazwać to screenem . Ciekawy jestem dlaczego autorzy tak długo z tymi screenami zwlekają .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Oby to zaskoczenie było warte czekania:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Te screeny liche strasznie. Dopóki nie wyjda oficjalne screeny w jakiejs wysokiej badz wzglednie dobrej jakosci na ktorych podstawie bedzie mozna okreslic kunszt i efekty wizualne to wstrzymalbym sie od jakichkolwiek opinii tymbardziej ze ponoc te screeny pochodza z przed 6 miechów a wtedy jeszcze byl modyfikowany engine NWN 2 wiec zmiany moga byc kolosalne.
Ja osobiscie licze ze grafika w w NWN 2 bedzie taka jak w EverQuest 2 lub nawet lepsza bo ta juz powstała a NWN 2 dopiero jest tworzone i można jeszcze jakies dodatkowe efekty powprowadzać.
Jeżeli ktoś jest ciekaw o jaki rodzaj grafiki mi chodzi to looknijcie na stronke EverQuest 2: http://everquest2.station.sony.com/ Ten poziom detali powinien zadowolic najbardziej wymagających
Odpowiedz
oby jak najszybciej przetlumaczyli na polski (ech... ) i oby bylo lepsze od podstawki i oby DZIALALO NA MOIM SPRZECIE! :O
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
To chyba nie ściema, bo ani wczoraj nie był 1 kwiecień, a wszystkie pewne źródła (tzn. nie ściemniają) to piszą, więc..........

A screeny tak nie wyraźne, bo pewnie twórcy chcą rozbudzić wyobraźnie gracza.......
Po drugie:

Cytat

Screeny te zamieszczone zostały jako reklama w instrukcji do gry Dragonshard


Z resztą nie wiem, ja i tak nie czekam na tą gre ponieważ mi nawet NWN nie łazi (wyjaśniałem w którymś temacie dlaczego)
Odpowiedz
Przepraszam, że post pod postem, ale muszę naprawić mój błąd i musi to ktoś zobaczyć. Oto te screeny w powiększeniu;

http://img295.imageshack.us/img295/4232/nwn236tn.jpg
http://img295.imageshack.us/img295/7721/nwn292gu.jpg
http://img295.imageshack.us/img295/8691/nwn2104kg.jpg

Radujcie swe oczy, lecz jak mówią programiści screeny pochądza sprzed 5-6 miechów i wyjdą o wiele, wiele lepiej w dniu premiery

Swoją drogą dziwi polityka Atari, która opublikowała je na zupełnie nieznanej francuskiej stronie :O

Te screeny pochądzą z osławionej instrukcji do gry, tylko są lepsze, większe i bardziej szczegółowe

PS. Jeszcze raz sorry
Odpowiedz
Grzech zostaje Ci odpuszczony:] Jakościowo nie są takie znów tragiczne, szczególnie to ostatnie. A dziwnie zdaje mi się, że to wygląda na TPP coś w stylu Dungeon Sige...Chociaż może to tylko tak kamera została nakierowana.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A ja bym wolał by w końcu ktoś się tam mocno w łeb stuknął i się skupił na fabule, klimacie i ogólnej miodności gry. Aby w końcu powstał godny następca BG i BG2 potrafiący przykuć moją uwagę. Ładną grafikę to ja sobie będe mógł pooglądać w UT2007.
BTW. Ten Everquest wcale nie wygląda powalająco.

I tak około 2020 powstanie srpg autorstwa pewnej mało znanej firmy i wszystko i wszystkich rzuci na kolana
Odpowiedz
I kto tu newsów nie czyta . Tak się składa, że ten pierwszy screen to prezentowałem już jakiś czas temu (na stronce). Oczywiście pod spodem napisałem, żeby nie dać się nabrać, bo jest to prima aprilisowy żart ;p. Ot, co .

A te dwa kolejne... cóż, dalej sądzę, że jest to ściema, a w pradziwy screen uwierzę, jak pojawi się na serwisie Bioweru .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Zacny Ricewindzie pamiętam ten news, żeby nie było (napisałeś, że coś cię tkneło by poszukać w necie screeny z NWN 2 czy jakoś tak), lecz nie patrzyłem na screena bo jak już tłumaczyłem nie interesuję/czekam na tą grę.

A po drugie ściema czy nie ściema ja podaję to co obecnie piszą(i chciałem naprawić błąd) ;p I tyle.....
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Oct 2 2005, 01:47 PM napisał

A ja bym wolał by w końcu ktoś się tam mocno w łeb stuknął i się  Ładną grafikę to ja sobie będe mógł pooglądać w UT2007.
BTW. Ten Everquest wcale nie wygląda powalająco.

[post="36596"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz niesadze aby obecnych czasach ktoś wypuszczał gre tylko i wyłącznie opartą na fabule.Trzeba iść z duchem czasu i do fabuły zrobić rownie dobrą oprawę graficzną.No i niesądze aby grafika w jakiś sposób kolidowała z fabułą,ale w ręcz przeciwnie bedzie świetnym dopełnieniem.Ja jestem o tyle spokojny o fabułe, że nad nia pracuja ludzie ktorzy maja w tym temacie doswiadczenie poprate sprawdzonymi produktami jak np seria Fallout.Więc nie pracuja nad nia jacyś amatorzy którzy dopiero sie uczą ale sprawdzeni profesjonaliści.
Co do EverQuest 2 to powiem cóż każdy ma swoje zdanie.Mi się wydaje że grafika tam jest cąłkiem nowoczesna i nieodbiega poziomem od najnowszych pozycji.Mam też nadzieje że w NWN 2 bedzie nawet leprza bo jeszcze prace trwaja i mozna cos jeszcze nowszego stworzyć.
Odpowiedz
Ciekawe masz podejście. Czy ja gdzieś pisze, że to ma być gra oparta tylko na fabule? Wg. mnie by to jej nie zaszkodziło. Natomiast widoczny jest trend zupełnie odmienny w grach. A mianowicie bazowanie na grafice, shaderkach, dzwieku przestrzennym itd. a zapominanie o przekazie merytorycznym, że tak powiem. I boję się, że może być jak w jedynce w której zachwalano głównie engine a o fabule jakoś tak zapomniano.

P.S. Janosik prosze cię korzystaj ze słownika albo z worda podczas pisania.
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% z Ekhtelionem. Dawno, oj dawno już nie wypuszczono gry cRPG z naprawdę porządną fabułą. A o NwN 2 naprawdę się boję. Żeby nie zrobili z niego jeszcze większego "hack&slasha" jakim był. Choć patrząc na ostatni dodatek, możemy być dobrej myśli, bo Biower chyba wziął sobie do serca uwagi fanów, że za mały nacisk położono na fabułę. A super grafika zamiast przysporzyć graczy, może ich tylko odstraszyć wielkimi wymaganiami .

Ps.

Użytkownik Tokar napisał

Zacny Ricewindzie...

Bez przesady ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Te ich wszystkie wymagania pozwola zagrac polowie tych "chcacyhc" ;/ Kto mi kupi komputer?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Nwn2: Pierwsze Oficjalne Screeny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...