[NWN1] Smok

mam problem z rozwaleniem tego BIalego smoka w zimowej kuli juz zrobilem ten medalion i nasaczlem go magia ale i tak niemoge go pokonac, ja jestem czarodziejem wiec niewiele mu zrobie. Ale mam pomocnika Grimgnawa i on ostatnio jak gralem to go zabil, ale teraz zadnych ran mu niezadaje nawet go nie trafia. Pomozcie moze jest jakis sposob aby go zniszczyc
Odpowiedz
Witam

Też gram czarodziejem i nie miałem tam żadnego problemu z tym "smoczkiem" - nie pamiętam dokładie jakiego czaru używałem, ale pawdopodobnie Burzy Izaaka czy cośtakiego.

No i ulepszona niewidzialność to podstawa


Powodzenia
SlawO
Odpowiedz
ja tez mam z nim problem jestem na 12 levelu mam paladyna i bardzo dobre długie ostrze lepsze nić te +2. I on wgóle go nietrafia a czasem jak trafi to jest takie 0 pomarańczowe pomóżcie!!!!
Odpowiedz
na zabijanie smoków najlepszym czarem jest przemiana tensera i jako pomocnik psi argon czy jakoś tak ze związania sfer a zwykłego pomocika w walkach ze smokami nie warto mieć bo on zawsze się boją i uciekają
Odpowiedz
zwykli pomocnicy są do niczego bo zawsze się boją i uciekają jak tylko zobaczą smoczka hehe
Odpowiedz
czyli takich których można wynająć są tchórzliwi ja kurczki toma szubienickiego biały smok przeraził w ciągu sekundy hehełe
więc ze smokami ja zawsze walcze osobiście miłe nie czarodiej z przemianą tensera jest naprawde zarąbisty
Odpowiedz
Towarzysze nie uciekną jeżeli da im się Miksture Pomocy i Miksture Jasnego Umysłu.

Też miałem problem z tym smokiem. Ale łatwo go rozwaliłem. Driady były moimi przyjaciółkami więc pobiegłem do nich a smok za mną. One zaczęły go atakować a jak zginęły to się odradzały. Co prawda nie zadawały mu żadnych ran ale smok był zajęty i nie zwracał na mnie uwagi a ja go wtedy rozwalałem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh ja kilka razy uciekalem z jaskini, zeby sie zregenerowac, ale smoczek za mna nie pobiegl i pierwsze slysze, zeby mial taka mozliwosc.Z innymi przeciwnikami robilem ten sam manewr i nigdy, zaden nie biegl za mna.Dlaczego moze ktos wie?Mozna by to dopisac jako jedno z ulatwien w tej grze.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Można to wyjasnic tak że smoi są bardzo inteligentne i nigdy nie odpuszczają swoim ofiarą a serio to tak wszystkie smoki są w grze zaprogramowane
Odpowiedz
1. Nie prawda, że przeciwnicy nie wychodzą z domków, czy jaskiń.

2. Jak można mieć 12 poziom przy tym smoku? Ja miałem 15.

3. Smok był łatwy, gorzej było z Balorem w Ruinach Ras Stwórców.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Wiesz za mną pobiegł (może mam szczęście) aż do driad. Najważniejsze jest aby wylazł z jaskini. Tylko jeden problem polega na tym (jak już doprowadzisz go do driad) że one nie zadają mu żadnych ran. A wracając do wywabienia go z jaskini to próbuj się co chwilę zatrzymywać żeby biegł za tobą. Powodzenia :!:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po pierwsze Balor ro proscizna. Po durgie ja przy smoku mialem kolo 11 levely a Po trzecie czesto przeciwnicy wychodza za toboa do innych pomieszczen :!:

[ Dodano: Czw Wrz 30, 2004 7:06 pm ]
Po pierwsze Balor yo proscizna. Po drugie ja przy smoku mialem kolo 11 levelu a Po trzecie czesto przeciwnicy wychodza za toba do innych pomieszczen :!:


P.S Sorki za bledy :oops:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
eeeeeee biały snmok z tej kuli chyba nie moze wyjsć z jaskini tak jak ty bo przejście jest zawalone .A moze to jest tylko jak urzyjesz amuletu wieków
Odpowiedz
Przejscie zawalone? Kiedy? Chyba chodzi Ci, ze po pokonaniu smoczka drzwi nie daja sie otworzyc.To dlatego ze zabiles smoka, a nie medalionu, bo to smok utrzymywal kraine przy zyciu i gdy zdechl kraina przestala istniec.Swoja droga ciekawe jak sie ostala ta jaskinia przeciez ona tez nalezy do krainy.Ktos mowil cos o tym ze zabija smoka na zewnatrz jaskini, co sie dzieje z kraina w kuli po smierci smoka w takich okolicznosciach?
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Chyba gdzies było wspomniane o tym że ta jaskinia przetrwa
Odpowiedz
Ale dlaczego przetrwała to jest pytanie,przeciez znajduje sie w kuli, wiec powinna tez zniknac wraz z kraina.Ale to tylko takie logicznofilozoficzne rozwazania, mozna by stworzyc taki temat o zawilosci tej gry gdzie mozna by rozwazac dlaczego to a nie to tylko tamto
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Smok - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...