Grafika Barda

Pomyślałem, że skoro uczę się na grafika i uważam ten zawód za 1 z najlepszych na świecie, a powodów tego jest wiele czemu bym nie miał pochwalić się moimi pracami i tu ?



[Dodano po 12 minutach]

Na początek tak w kolorach...
  • świecąca_kula.png
Odpowiedz
Ładna praca, ale...

Może by tak coś własnego, a nie, że robiona z tutoriala? Wybacz, ale takich rzeczy raczej się nie pokazuje, służą jedynie do wprawek i do tego chowa się gdzieś bardzo, bardzo głęboko
Odpowiedz
Tak właściwie to dlaczego? Śledzenie progresu jest równie fajne, co oglądanie samych prac.
Odpowiedz
Może i się chowa, ale ja jestem na etapie początkująco - zaawansowanym i proszę nie licz na to, że moja pierwsza grafika, zamieszczona na forum bedzie idealnie wykreowanym światem z gry, czy postacią stworzoną z niczego. Prosiłbym o trochę wyrozumiałości.. może na forum również są graficy podobni poziomem do mojego? Im też sie należy poczucie, że od czegos trzeba zacząć i nie od samego początku jest się doskonałym, przecież "Nie od razu Kraków zbudowano"
Odpowiedz
A nie Rzym przypadkiem?
Kulka fajna, w paincie by się tak nie dało, więc przebijasz moje ,,umiejętności" .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jeżeli ktoś zechce mogę otworzyć swój poradnik na niektóre obiekty
Odpowiedz
Spoko, nie mówię, byś od razu szastał na prawo i lewo hiperrealistycznymi postaciami tudzież jakimiś krajobrazami i innymi cudami. Nie.
Mówię tylko, że w sytuacji, w której dajesz pracę z tutoriala, właściwie nie ma co komentować, ba, powiem więcej - na dobrą sprawę nie ma jak doradzić (o ile znalazłby się spec od takich rzeczy). Bo co tu można powiedzieć? "Fajnie, że umiesz czytać, dzięki czemu wiernie odwzorowałeś kroki przedstawione w tutku takim a takim, bo w obecnych czasach umiejętność czytania zanika"? No nie wydaje mi się, raczej nie brzmi to najlepiej, prawda?
Ech, sama kiedyś zaczynałam od GIMP-a i tutoriali z tej samej strony, na której jest ta kula, ale... Jednak nie pokazywałam tych prac. Bo, jak już wspomniałam - właściwie nie ma co powiedzieć. Poza tym - jest zagrożenie (zwłaszcza przy bardzo, bardzo wiernym odwzorowaniu pracy przedstawionej w tutorialu),że padną posądzenia o plagiat, atmosfera się skisi i... Po co to wszystko?

W każdym razie, mogę powiedzieć jedno. Ćwicz i się ucz i staraj się tworzyć samemu, uciekając się do tutoriali w ostateczności. Wiem, łatwo powiedzieć. Ale takie pójście na łatwiznę wiele nie daje, a zapewniam - wiem, co mówię.
Odpowiedz
W takim razie coś kompletnie z mojej (kolorystycznej) inwencji twórczej.. tada.. (zezwalam na ustawianie grafiki na tapetę, jeśli komuś się spodoba
  • Ari.jpg
Odpowiedz
Ciekawe prace, ale moim zdaniem, za dużo kolorów.
Odpowiedz
Zrobiłeś napis albo tło czy napis i tło?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Fan Works

Grafika Barda - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...