Wybory Prezydenckie

Hehe, Cimoch zrobił psikusa i nie kandyduje już. Ważne, że zyskał na tym Tusk Jeśli dobrze pójdzie, to wygra i nie bedzie II tury wyborów
Odpowiedz
tez mam nadzieje ze wygra Tusk bo innej osoby na stanowisko prezydenta nie widze, na Kaczynskiego nie zaglosowalbym z jenego ale waznego powodu mianowicie nie jest tolerancyjny a to duzy minus dla niego.........


niedawno jakies fagasy powiesili mi przed plotem jakies plakaty w tym tego gosta Korwina Mikke(mysle czy nie zerwac bo mnie za kazdym razem drazni jak ide i wracam ze szkoly)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Mamy Kaczory w sejmie......... 162 mandaty :O I wszystko przez Rydzyka... Poparł Kaczory... Porażka. Przynajmniej PO ma drugie miejsce...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeżeli Kaczor zostanie prezydentem, Lepper lub Giertych, to kupuję bilet w jedną stronę do Irlandii lub Szkocji ... A co do wyborów parlamentarnych, to szkoda gadać o tych partiach.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Lepper i Giertych nie mają szans, ale Kaczor.... Ten fajfus zrobił niezły krok. Przeprosił ludzi w dzień przed wyborami i już jego notowania podskoczyły... W kościele na czytaniu było coś w rodzaju:

"i dośięgnie go PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ"....

Czytań się nie wybiera... Co prawda było to wyrwane z kontekstu, ale wielu ludzi może to uznać za omen...

ps. Dany możesz mnie zabrać ze sobą...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tusk wygrał! Jeszcze druga tura, głosujcie na Tuska! Cieszy mnie wynik.
Odpowiedz
Dobiło mnie, że Lepper był 3. A co do zwycięstwa Tuska, to nie byłbym taki pewien. Różnica 6% to niestety niewiele. Mam nadzieję, że w drugiej turze będzie większa frekwencja i zablokują drogę Kaczyńskiemu. Jak nie, to bilety do Irlandii już są zarezerwowane
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Z założenia jest tak, ze na drugą turę wielu osobom nie chce się iść... Mam złe przeczucie, ze wygra Kaczor, bo w większości będą głosować tzw. "babki kościelne".... Ale mam nadzieję, ze nie jestem dobry w przeczuwaniu

@Dany - frekwencja na pewno nie będzie wyższa, a raczej na 99% niższa... A te bilety to jakieś last minute poza sezonem?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
eh oby jednak nie wygral bo w przeciwnym razie bede cial sobie zyly nawet jezeli wyjade (nawet z Wami) za granice to i tak dosiegnie nas TO JEGO Prawo i Sprawiedliwość ehhhh szkoda gadac....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Szokda, ze nie mogłem głosować Zagłosowałbym na Leszka Bubla :lol: Widział ktoś jego kampanię wyborczą? Lałem z niej z pięć minut. Ludzi tam bili się na miecze, on sam coś gadal, ze Żydzi byli zawsze przedstawiani jako myszy, a Polacy jako świnie Ogólnie masakra (na niego głosowała tylko rodzina )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja głosuje na Angeline Jolie Zakumal ktos ?
Odpowiedz
No ja to szczerze nie zrozumialem aluzji


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kaczor prezydentem....... Teraz to będzie prze!@#$%^ Kto na niego głosował ? Ale ci Polacy są głupi !

Kto jedzie do Szkocji ?
Odpowiedz
Ehh, ja jadę do Szwecji Ale wyniki mogą sie jeszcze zmienić, pozostaje nadzieja...
Odpowiedz
A wiedziałem cholera, że Kaczor wygra ;( Na początku tygodnia miał 42%, a już w czwartek miał 48% W Warszawie nic nie zrobił, to w Polsce nic nie zrobi.... Chyba, że spowoduję wojnę z Rosją. Ech..........
Odpowiedz
Z dwojga zlego wole zeby nic nie zrobil, niz zeby Tusk pchal w dupe Ameryce i sie pchal w wojny, w ktore sie nie trzeba pchac...
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Teraz to my będziemy mieli w Polsce Kaczogród. "Niech żyje IV Rzeczpospolita! - Ja, ja, mein Fuhrer."
Ja tam wolę Irlandię jako punkt docelowy, ale Szkocję też lubię.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Koniec sezonu na Kaczory.... Eee.... Dany słyszałem, że zabierasz mnie ze sobą ;p Kurde Tusk też nie miał genialnej kampani, ale lepsze byłoby mniejsze zło.... Ech... szkoda, ze Bubel nie wygrał ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ehhhhhh porazka, najwaznejsi ludzie w Polsce teraz to Kaczory , slyszalem ze jak wybierano Kwasniewskiego to tez byla podobna sytuacja i Wałesa wygrywal procentami, lecze na koncu sie okazalo ze jednak Kwaśny wyral, wiec miejmy nadzieje..eh
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Karczma

Wybory Prezydenckie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...