Admin&Mod Log

Usunięcie posta Joany z działu NNSO dyskusje. Powód, treść posta: "*katar wyżera Joan mózg*"

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Usuniecie postu Atis(Joanny) z tematu Centrum Oceny Avatarow gdyz podchodzil on pod spam badz nabijactwo.......

Do Atis: jakies tam taksty o swoim katarze mozesz wyrazac na gg a nie na forum.....



EDIT:

Usunelem posta Dany'ego z tematu Kawały(chodzi mi o ten o Żydach) bo uwazam ze zamieszczanie takich dowcipow nie jest stosowne...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Zamknąłem temat: "Co Za Ludzie.!" Powód: Właściwy temat dyskusji został zakończony.
Odpowiedz
Zamkniete tematy w Dziale Morrowind:

Temat:Problem z anansem w Światyni Powód: problem rozwiązany.
Temat: Odpowiadanie na Castle Of Balmora Powód: temat nie ciagniety dalej, pozatym zalozyciela tematu ktory moglby odpowiedziec na pytania, ktore zostaly zadane, niema od dwana.
Temat:Odpowiadanie na Problemy Z Mistrzem Mrocznego Bractwa Powód: temat zostal rozwiazany.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Kasacja postu niezarejestrowanego (hunter22) w Gothicu III - "Gildie[...]". Treść posta zawierała tylko cytat pierwszego postu w temacie... Treść (to wszystko to cytat):

QUOTE(Lord Andre @ Jul 28 2004, 12:34 PM)
tutaj piszci gildie o których słyszeliście lub które byście chcieli zobaczyc w GIII

Ja słyszałem że będzie to prawie pewne że bendą inekromanci i łowcy orków
poza tym chciałby zeby byli łowcy trolli


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknelem temat PZ Flesh powod: identyczny temat juz istnieje, wiec APELUJE ABY SIE TROCHE ROZGLADAC PO FORUM A NIE TWORZYC DWA TAKIE SAME TEMATY.......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu z wyborami ( Bellucci i ktos tam inny) + kasacja 3 ostatnich opstów. Powód: głosowanie zakończone i wymiana poglądów Oli z PZ.

Zamknięcie tematu z wyborami forumowymi. Powód: wybory zakończone i kolejne głupie posty PZ ( PZ jak cię długo na forum nie było to się najpierw rozeznaj w sytuacji a nie postuj jak głupi! )
Odpowiedz
Kasacja postu PZ w temacie OGame. Ttreść posta: "Temat można zamknąć."

Ps. Troche to głupie pisać raport o kasowaniu jednego posta. Może jakoś to ograniczmy.

Ps2. PZ dostałeś już ode mnie warna. Pytasz na ile? Jak tak dalej bedziesz się "lansował" to na długo. A może chcesz jeszcze? Nie ma sprawy, "poproś" tylko jeszcze raz .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kasacja tematu z 1 postem:
Gothic 3 W Polce
G3 dopiero we wrześniu 2006


Ponieważ post zawierał tylko ikonkę " < "

hunter22 - postaraj się robić dłuższe wypowiedzi, bo może sie to skończyć warnem...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przypiąłem tematy "Błedy" i "Sugestie i propozycje" są to tematy żywotne i przydatne więc warto by były zawsze pod ręką.

Skasowałem temat "powitanie" powód: stare GE umarło wraż z Patosem, temat nieaktualny.
Przeniosłem temat "Mistrz i Znawca" do pogaduszek. Tam bardziej pasuje.
Odpowiedz
Usunięto tematy:
Cyferki
Flash
Ulubieni piłkarze
Powód: Niepotrzebne zaśmiecanie forum i MySQL-a
Odpowiedz
"gdzie są moje tematy" czyli przeprowadzki:

"Książki", "Dan Brown", "Czasopisma" i "Gazetki" z pogaduszek wyleciały do książki.
"Przyszły Windows" z pogaduszek to H&S.
"Tydzień z Wiedzminem" z pogaduszek do fantasy.
"Foto Gra", "Zagadki", "|>32'\|< |<0/\/\|>(_)+3|20\/\/'\", "Nazwy cyborgów", "South Exe", "Reflex" i te sprawy z pogaduszek do humoru.

"mój temat nie jest już na górze" czyli odpinamy śmieci:

Odpialem temat "Ciekawe stronki" . Powód: idea chybiona.

"jestem dumny, mój temat jest na górze" czyli przypinamy tematy:

Przypiałem temat "Ankieta" . Powód: temat który jeszcze nie raz będzie pewnie odświeżany

"mój temat znikł" czyli koszujemy:
Kasacja: "GameExe klan" Powód: temat stary i nieaktualny.
"Ankieta: Dział Sport" Powód: ankieta zakończona, kwestia rozwiązana
Odpowiedz
Kasacja zamkniętego tematu Toaleta w Morrowindzie. Powód? Temat nieaktualny, a poza tym bez sensu (rozmowa toczyla się nt. dlaczego w Morku nie ma kibli...).

Połączenie dwóch tematów Znak Zodiaku w Morrowindzie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
zamkniecie tematu Ashgana: Patch Angielski powod: temat o podobnej tresci juz istnieje
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Problem Z Uruchomieniem NWN, ponieważ problem zostal rozwiązany.

Usunięcie tematu Patch Angielski, ponieważ jest już taki temat.

Zamknięcie tematów Fineszyn i Zmierzch Cienia w Strefie Sesji na prośbę autora (Fink )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jako, ze m(i)odkowie się lenią własnymi 'ręcoma' dodałem prefiksy w dziale kultura.

Można by pododawać jeszcze prefiksy np. [POMOC] w stosownych tematach o cRPG (głównie tam gdzie rozwiazane zostały jakieś problemy).
Odpowiedz
Usunięcie posta Janosika w forum NWN2 - NWN2 Pierwsze Oficjalne Screeny. Powód: drugi post pod rząd z treścią: "..."


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ok Ekh, pododawałem prefixy [Pomoc] w forum Baldurs Gate I. W miarę możliwości bede dodawać takie prefixy.
Odpowiedz
Skasowanie 3 ostatnich postów w NNSO (Devilusa, Ashgana, Medivha). Powód - jak powiedział tam Med, od pytań jest NNSO - Dyskusje.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...