Co Za Ludzie.!

Jestem userem forum GTAR i tak sobie ostatnio siedze i patrze a tu mały skubaniec nie dość że zwinął artykuły od nas ze stronki to zrobił ją na prawie identyczny wzrór. No to jest już bezczelnośc.

http://www.gtaextreme.boo.pl/jp-2.3.1/

I jeszcze facet upiera sie że dasingn jest jego roboty... No to już chyba przegięcie.

A tam w ogóle coś jest? Bo ja żadnych artykułów nie widze. A jeśli są ściągnięte od nas to niech się admini wezmą za gościa.
Usnął pewnie koleś artykuły po tym jak Nazin powiedział:

I prawidłowo... takie bezczelne chamstwo powinno być karalne. Dla mnie taki numer jest aż trudny do wyobrażenia (czytaj: nie uwierzyłbym jakbym nie zobaczył).

Brawo dla Nazina za szybkie działanie.

Swoją drogą chyba rośniemy w siłe skoro chcą nas kopiować .
Możemy się tym panem zająć. Topory się trochę ostatnio zakurzyły...
To było już chyba lekkie przegięcie. Nie dość, że zdjęcia te same na tronie głównej, to jeszcze kolorystyka i układ strony. Ludzie dużo zrobią, aby się nie narobić (paradoks?). Nazin, gratulacje za refleks.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Kurde przecież strona główna ma identyczne elementy jak GE :O Że ludzie też uciekają się do nędznych plagiatów (u nas ladniej to wszystko wygląda :mrgreen: ). Swoją droga to bylem trochę czasu na innym forum o crpg i okazało się, ze 3/4 strony to plagiaty :O Ale sie tym nie dziwie, bo adminem był 13-letni gość, który się chwalił, ze nie może sie zajmować stroną/forum, bo chleje wóde z kumplami Do tego gość był zlodziejem, ale to już inna historia...


Tonari no Totoro!
Interwencja dosyć szybka, bo w zasadzie przez przypadek, przeglądałem po prostu skąd ludzie wchodzą na stronkę, patrze się link na forum o gta, myślę dziwne czyżby ktoś zareklamował wchodze w temat i dalej już wiadomo, a co do kolesia to już kiedyś dużo elementów skopiował, ale odpowiednia rozmowa i szybciutko skasował to było jakieś pół roku temu, ale widać koleś już zapomniał...
A znasz taką stronę Nazin http://www.bowi.org.pl/ ? Dosyć ciekawa inicjatywa. Można by ich poprosić o parasol ochronny ale to dopiero wtedy jak będziemy pewni, że jesteśmy na 100% czyści,
czy ja wiem jak narazie radzimy sobie bardzo dobrza bez jakiejs ochrony(mam pytania w zwiazku z nia, czy ona jest platna?)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ja bym nie powiedział, że jesteśmy kompletnie czyści, bo niektóre taksty o BG czy NwN, to tak jakbym już gdzieś widział . No chyba, że znów na odwrót się dzieje :O. A jeśli chodzi o tamtą stronkę co skopiowała kawałek naszej, to jakie konkretnie arty skubnęli?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Z tego co wyczytałem do ochrona jest darmowa. http://www.bowi.org.pl/?bowi=220&action=regulamin Nic nas to nie kosztuje a może ułatwić rozwiązywanie spraw z przyszłymi gośćmi pokroju tamtego kretyna...

To, ze czyści nie jesteśmy to wiem i to jest złe. Powinno się takie rzeczy jak najszybciej wyjaśnić i uregulować. W końcu podobno chcemy aspirować do miana porażdnegos serwisu który ma się liczyć na scernie crpg-fantasy.
Brawo Nazin... Jesteś boski:D A że takie przypadki się zdarzaja to nic nowego.. Ile razy się spotykałam z takim czymś na innych forach..ehh szkoda gadać Dlatego ja uważam że jak coś dobrze robić to robić po swojemu;) Prawdziwe czyż nie? Good idea z tą ochroną:>
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Co rozumiesz przez "prosiłbym redaktorów o napisanie artów tych które nie są nasze"?
News z ostatniej chwili!!!
Ten złodziej co zarąbał elementy graf. i artykuły stronke usunął... Ale teraz tworzy portal o GTA xd Ciekawe co jeszcze ukradnie i z jakiej stronki xd

Ok, teraz ja wkrazam do akcji Koleś zachował sie kretyńsko, Nazin dostał sporo pochwał. I Nazin, jako kolega po fachu (webmaster), polecam bowi. Bardzo dobra organizacja. Ale skoro gosć stronkę usunął, problem zniknął. O zabezpieczeniu strony można otworzyć osobny temat, a ten zamknąc. Wobec czego, zamykam.
← Karczma
Wczytywanie...