Wampir

Dawno nie było żadnej sesji, więc mam propozycję. Mogłabym poprowadzić sesję Wampira: Maskarady na zasadzie storytellingu. Czy ktoś byłby zainteresowany?
Odpowiedz
Jeśli znajdziecie miejsce dla świeżaka forumowego to również chętnie bym się wcisnął. Zależy to oczywiście od czasu, jakiego wymagacie na odpis. Nie dam rady być na forum codziennie
Odpowiedz
Czyli sesja świeżaków Spokojnie, myślę, że się jakoś dogadamy a propos odpisywania.
Odpowiedz


Good.

Myślę, że zaczniemy w okolicach czwartku, gdyby ktoś jeszcze się chciał zgłosić, będzie miał chwilę na zastanowienie się.
Odpowiedz
Informacje o settingu / zasadach / kreacji postaci / itd / itp teraz czy potem?
Odpowiedz
Jeśli to nie problem, to mogę zagrać. Podstawy settingu znam
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Też spróbuję się jeszcze załapać Dawno nie grałem w Wampira, mam nadzieję, że nie sprawię problemu. Najwyżej się mnie utłucze

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Urwali od internetu? ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Cisza jakaś taka Kubski miał kartę wysłać, mówi że chory, nie wysłał. Nie wiem, czy czekamy na niego grzecznie, czy dołączy do nas jak będzie mógł i wprowadzę go w scenariusz najwyżej później? Jak myślicie Panowie i Pani?
Odpowiedz
Za a nawet i przeciw. Myślę że dodanie gracza po czasie to żaden problem.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wiktul, Tig co wy na to?
Odpowiedz
Myślę że nie musisz się pytać każdego o zdanie, po prostu zrób jak uważasz Jestem pewien że tamtym to jedno ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mówisz, że taka despotyczna mam być? No dooobrze. Myślę, że zaraz po sylwestrze będzie najlepszą datą, bo każdy zdąży otrzeźwieć i wrócić do żywych. To co, zaczynamy 2 stycznia.
Odpowiedz
Mreow. Masz mój ogon Myślę, że zdążę do 2 stycznia jakoś ogarnąć ten setting.
Odpowiedz
W PBFie jest ten komfort, że można kogoś dokooptować Jedźmy z tym wtedy, kiedy Ci będzie wygodnie.
Odpowiedz
Znajdzie się jeszcze miejsce dla zagubionej duszyczki? Ewentualnie z odroczonym terminem przystąpienia na zrobienie karty?
Była sobie raz Królewna,
pokochała Grajka,
a Król skrócił go o głowę...

- śpiewał Wojciech, zakopując w ogródku ciało byłego już chłopaka swojej córki.

M. Kota
D. Koty
C. Kotej
B. Kotę
N. Kotą
Msc. Kotej
W. Koto

Odpowiedz
Mam taką nadzieję
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Miejsce się znajdzie, kartę zrób wyślij i gramy
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Wampir - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...