[TESIII] Screeny...

No właśnie:] Dawajcie tu swoje aktualne postacie:]

O to MOJA aktualna postać. A za nia moja kobitka, wierny dawca krwi:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Wow :O. Ale ta kobietka ekstra wygląda. Czy to jest właśnie zasługa jakiegos moda?

Ps. Jakbym miał zainstalowanego Morka, to pewnie bym dał .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
VL prześlij mi Tribunala i Blood Moon'a xD Bo wiesz jakoś nie mam a z miła chęcia bym zagrał.

Odpowiedz
Nie mam:] Pożyczyłem dalekiemu (ode mnie) kuzynowi a wszystko (Morrek+Trib+Blood) ściągłem z neta:] A do takich zbroi jednak dodatki są potrzebne:]

Rince- Przeczytaj temat o Modach...Tam napisałem, że to plugin dodaje ją do gry. Ale zbroi nie:] Sam jej ją dałem:] Aby ją mieć trzeba mieć blooda i triba:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Podczas wipe'a mojego HDD potraciłam wszystkie save'y i screeny moje genialne T_T ...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
CO za pech...Popatrzylibyśmy na Twe genialne obrazki:] NO ale jakoś nikt nie daje...Nikt nie gra w Morrka czy może się wstydzicie?:] Nie no, dawać! Popatrzymy:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja mam screen (a właściwie to avek ) mojej postaci którą najdalej zaszedłem (i mi sie potem znudziło :mrgreen: ).
  • Ka__Rivv.jpg
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Szkana zbroja...Najlepsza z lekkich:] Doskonały wybór. Jednak z włócznią to nie dobry pomysł no ale kazdy ma inne wyobrażenie rasy. Dla mnie Kotek to z któtkim ostrzem w włócznia to chyba dla Jaszczurki:]...No właśnie dzieki pluginom morrek staje się mniej nudny:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
kurde az mnie swedzi aby dodac zainstalowac spowrotem Morka i dodac moje zachowane mode z posyacia ktora przeszedlem Morka, triba i blooda ehhhh a jednak dyski 60 + 40 nie starcza .......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehehe... Vamp, wiem że włócznia nie pasuje, ale jest bardzo przydatna przy mojej postaci.

Np. (akrobatyka ok 100, włócznia troche mniej) Jak mam za zadanie kogoś zabić a nie radze sobie to uciekam przed nim, wskakuje na jakąś wysoką skrzynie gdzie on nie może i atakuje go włócznią (bo włócznia ma dalszy zasięg rażenia ;p)

Głównie chodzi o to że włócznią można przeciwnika utrzymać na odlełość.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A oto i mój Nord: zgodnie z konwencją odziany jest w kompletną, lodową zbroję, tarczę i hełm, w łapsku dzierży zaś Buławę Skalnego Barda. Ta panienka z tyłu to również Nordka - na imię ma Hilda. Nieźle macha mieczem i tańczy w wolnych chwilach .
  • ScreenShot_0.JPG
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
heh ta born ktora trzymasz (tez ja mam) jest chyba najlepsza we wszystkich czesciach??a co do zbroi mimo iz nie jest najlepsza jest duzo warta i fajnie sie komponuje z zzzimnym klimatem Bloodmona
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Moja postać jest na razie trochę niekompletna. Nosi prawy deaderyczny naramiennik, prawy deaderyczny karawasz, orkowy topor, helm z czaszki trolla, a reszta cesarska Kiedyś to zmienię ;]





Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Pstryknij te screeny w jakimś jaśniejszym bo nic nie widać .

Ech czemu ja wywaliłem moje save'y...
Odpowiedz
Ha wojwonik będący wysokim elfem...Doskonałe połączenie Med! Pogratulowac orginalności...lub głupoty:] No ale kazdy robi co chce;] A nie narzekaj Ekh, całkiem dobrze widać. O ole się nie myle to ta wiocha to Dagon Fel (O ile to tak się pisze)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Hmmm... Szczerze Vamp to to jest Mag Bitewny ;p A i tak to jest Dagon Fel Zmierzalem zabić nędznych nekromantów (tak myślalem). Tylko, ze bronili ich Książe Daedr i Dremora.... Nie byłoby problemu, gdyby nie towarzysząca mi kolesiowka z GW...

@Ekh - następne screeny pstryknę gdzieś na słońcu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Oct 16 2005, 08:43 PM napisał

Hmmm... Szczerze Vamp to to jest Mag Bitewny ;p A i tak to jest Dagon Fel Zmierzalem zabić nędznych nekromantów (tak myślalem). Tylko, ze bronili ich Książe Daedr i Dremora.... Nie byłoby problemu, gdyby nie towarzysząca mi kolesiowka z GW...

@Ekh - następne screeny pstryknę gdzieś na słońcu

[post="37009"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Aha, Mag Bitweny, to wiele tłumaczy;]. Nekromantę? Masz na myśli tego Sovilida Kruka? Ona ma fajną Maską Clavousa Złośliwego (tak się chya w PL zwała ta maska) bardzo dobra i dodaje 30 do osobowości:] Ale i tak lepszą i łądniej wyglądającym hełmen jest...nie pwoiem bo to nie na temat;]

Nie Sovilida. Idę zabić jakiegoś nekromantę z Vas dla GW. Ale na niego tez kiedyś zapoluję - Med
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A znacie buty szybkiego chodu? Najbardziej przydatny item w Morrowind
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
[Dodano po chwili]

mag.bmpI z magią i mieczem radzi sobie dobrze, zatem daję dwa screeny w wersji maga i wojownika... Osobiście wolę jednak walkę mieczem od czarów:)
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz

Użytkownik VL dnia Sep 9 2005, 12:56 PM napisał

No właśnie:] Dawajcie tu swoje aktualne postacie:]

O to MOJA aktualna postać. A za nia moja kobitka, wierny dawca krwi:]

[post="35865"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A jak zrobiłeś, że widać miecz na plecach bohatera?
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Screeny... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...