Strefa zamówień (graficznych^^)

Powiem tyle z miłą chęcią porobie jakieś ciekawe avki na zamówienia głównie manga bo mam tego dużo. Ale nie znam się profesjonalnie na mandze i anime więc nie sypcie tu jakimiś nazwami których i tak nie znam. Ale tutaj postaram się dać jakieś avki.

Sam robiłem: :mrgreen:













Odpowiedz
Mam prośbę. Czy mogłybyście wymazać napisy i jakoś ladnie oprawić ten art, zeby nadawal się do wklejenia do podpisu? Z góry dziękuję.

EDIT do posta poniżej:

Dzięki Deunan


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zabiorę się za to jutro
---------edit----------------
well, na dniach, abcia złamala nogę i siedzę na szpilkach, bo muszę być na każde zawołanie...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Składam uroczyste i oficjalne podziękowania naszej niezrównanej Deunan, która była tak miła i łaskawa i oszlifowała moją manifestację graficzną na forum (czyli avka i sygnę). Taki user (czy raczej userka) to prawdziwy skarb... .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Dobra mam tu taki jeden fajny avek który znalazłem.... Może komuś sie spodoba ale mnie jakoś nie przypadł zbytnio do gustu.

Odpowiedz
Jako że ściągnąłem sobie nowy program do tworzenia gifów to musiałem go jakoś przetestować ;p... i stworzyłem jednego gifa, może komuś sie spodoba :mrgreen:
  • Animation3.gif
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Świetny:] Użyje go (jeśli pozwolisz) na innym forum:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nie ma sprawy... właśnie po to go stworzyłem.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Dałem go i ogólnie zebrał poztywne głosy:] Jeden narzekał ale gostek się nie zna:] Możesz być dumny z avatara:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A jak chcesz to stworzyłem jeszcze jednego... może to glupio zabrzmi, ale specjalnie dla ciebie :mrgreen: (tylko że on ma ok 75 kB więc musisz go najpierw dać na Imageshack i stamtąd na avatara ;p)
  • Animation5.gif
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ty się o to nie bój:] Poradze sobie ale avek wyjebisty w kosmos! Dzięki serdeczne! Biorę:] (P.S dlaczego to ma brzmieć głupio? trochę nie rozumiem...)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Hmm... wiesz... bo tak bez powodu zrobiłem avka specjalnie dla ciebie :mrgreen: . To już prędzej jakiejś dziewczynie ;p

-------------

Edit: Przed chwilą to zrobiłem ;p Dodałem numery poszczególnych muzyków Slipknota i lekkie obramowanie :mrgreen:
  • Animation6.gif
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jeszcze raz dzięki! Buzi dostaniesz kiedyś tam:] I narazie prosiłbym o wstrzymanie się z robnieniem Slipknotowych avatarów...Chyba, że jeszcze jeden tylko zupełnie inny GIF...Nie wiem czy uda/będziesz w stanie zrobić inny ale jak dasz to zrób i daj mi znać:] Chodzi o to aby mial dwa SLipKnoTowe Gify na dwóch różnyuch forach...Ot tak aby nie były takie same:] Póki co, dzięki serdeczne!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ok, spoko... narazie i niechce mi sie robić i nie mam pomysłu na inny ;p. Ale kiedyś może na coś fajnego trafie i zrobie z tego gifa :mrgreen:

------------01.10.2005------------

Chciałem złożyć oficjalne podziękowanie dla Deunan za cudowne obramowanie mojej sygnatury.

Dzięki!
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Deunan, mam wielką prośbę

Czy mógłbym prosić o avka 100x100 z Eva 01 lub jego pilotem? Neon Genesis Evangelion, jakby co. Wielke pliss '
Odpowiedz
Jeśli nadal komuś się nudzi :mrgreen: to mógłby mi zrobić palącą się świecę na czarnym tle. Rozmiar szerokosc: 210 wysokosc: 600
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A moglabys znalezc cos w stlu hmmm, Dlugowlosy rycerz , wlosy bląd podchodzace lekko pod siwizne, wyraz twarzy chaotyczny zly,, czarna zbroja,
do tego super by bylo gdyby:
wokol ostrza "wirowal" niebiesko - czerwony ogien
przydalaby sie tarcza ale nie jest konieczna, avatar powinien do tego promieniowac złem...

Nooo to prawie niemozliwe, ale przynajmniej wiem czego chce
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
Witam

Ja natomiast mam pytanie troszke odbiegające od tematu, za co przepraszam.
Widzę, że robicie świetne avatary, sygnaturki itd [ja dopiero sie ucze] i interesuje mnie skąd bierzecie postacie umieszczane w tych grafikiach. Czy wszystkiego szukacie w googlach i wybieracie co fajniejsze, czy może są jakies stronki z postaciami z gier, filmów, ksiązek fantasy?

Jeśli sa takie stronki i znacie ich adresy to byłbym wdzieczny jakbyście mi podali do nich linki

Z góry dzieki

Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja wynajduję grafikę z sieci, ale staram się, by to były jakieś mało spotykane rzeczy/motywy. Nie lubię też używać fanowskiej grafiki. Nie odwiedzam dużo stron z fantasy, bo nie z nich czerpię inspirację. Co do reszty użtykowników, którzy tu prezentują grafę, niech się sami wypowiedzą ;]
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Hm może dało by się coś dla mnie zrobić?? Jak tak to podaje o co chodzi:
Wojownik albinos(tak jakby się dało żeby był baardzo blady) z długimi prostymi włosami i oczy zupełnie nie do albinosa podobne bo purpurowe. Jakby się dało to żeby był ubrany w lekki pancerz i dwa miecze przy pasie.
Z góry dzięki jeżeli coś uda wam sie wyskrobać.
Odpowiedz
← Fan Works

Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...