[WFRP] Gracze w Młotka!

Czy wiecie co to młotek i gracie w niego?

Czekaj, spytam się tego kultysty... (3 głosy [25%])
Tak. (8 głosów [66.67%])
Nie. (1 głos [8.33%])
Niewiem co to młotek. (0 głosów [0%])

Jak bardzo młotka lubicie?

Zaraz powiem, tylko powstrzymam kultystów... 999/5 (4 głosy [33.33%])
Bardzo lubię. 5/5 (3 głosy [25%])
Lubię. 4/5 (3 głosy [25%])
Może być. 3/5 (0 głosów [0%])
Nienajlepszy. 2/5 (0 głosów [0%])
Beznadzieja. 1/5 (1 głos [8.33%])
Nie tknę tego nigdy. 0/5 (0 głosów [0%])
Naprawdę się nie znam. (1 głos [8.33%])
Jet pack na spaczenie? Może jeszcze z ciała trolla mutanta demona, kurde z kosmosu . U mnie aż tak nowocześnie nie jest, ale są pewne ułatwiena, żeby się nie gimnastykować.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie no wynalazca wraz z obstawa nie mowiac o wiekszosci naszej druzyny jakos tak zmarlo w wielkim boom... Ostatnio zastanawiam czy nie zagrac tak w klimacie uber sredniowiecznym bo ponoc jest to dosc popularne. Probowaliscie?
Odpowiedz
Warhammer jest tak hardkorowy, że aż zabija przecinki, Nibllo? Przestraszyłem się. Wracam do swoich "cukierkowych" dedeków, gdzie nikt, poza polskimi edytorami podręcznika, nie maltretuje interpunkcji...
Odpowiedz
Przepraszam spaczenie... tfu, zmenie rzuca mi sie na umysl. Do dnd nic nie mam, toz to jest klasyka, na ktorej wiekszosc rzeczy sie wzorowala a moze na legendach... (Polskie litery zjadl rosyjski demon z plaskiego ekranu dotykowego.)
Odpowiedz
Młotek to był pierwszy system w jaki zagrałem,i tak mnie wciągneło że innych nie grywam ... za wyjątkiem Neuroshimy
Ale tylko pierwsza edycja młotka mnie wkręciła,grywałem w drugą i trzecią,ale ... ale to nie jest to samo już.
Odpowiedz
← Ogólnie

Gracze w Młotka! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...