Leauge of Legends

Ja niedawno rzuciłem . Chciałem się tym pochwalić!
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz

Cytat

Ja niedawno rzuciłem . Chciałem się tym pochwalić!

To piona (ja też)!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Gram w to od około roku. Nie jest tak źle ale często wstyd się przyznać, że jest się polakiem. Swe starania skupiłem na topie i supporcie reszta pozycji jakoś mnie nie rajcuje jak muszę to zagram ale jak nie trzeba to lepiej niech kto inny bierze.
Odpowiedz
Top offtankami czy jakimiś innymi, supportami agresywnymi, czy pasywnymi?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nałóg powraca, ledwo zagrałem meczyk(ów kilka) i już wygrałem promocje do wyszych cyferek, tak w ogóle to gram na dżangli i adekerze (ew. midzie jak jungla i carry są zaklepane).
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Leauge of Legends - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...